Магістр наук в галузі технологій

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Магістр наук в галузі технологій

&nbsp

Магістр наук (магістр) програми в галузі технологій зосереджена насамперед на творчий пошук. Аспіранти мають можливість працювати в тісному контакті з викладачами на різноманітні цікаві проекти досліджень. Відмінні можливості доступні для студентів, щоб поринути в яскравий наукомісткої середовищі.

&nbsp

Мета цієї програми полягає у створенні нових знань, необхідних для розвитку країн регіону і підготовки аспірантів для складних кар'єри в галузі / наукового / дослідження та розробки (R & D) організацій в глобальній економіці.

&nbsp

&nbsp

Тривалість програми

&nbsp

Ця програма призводить до ступеня магістра наук (магістр).Аспіранти мають завершити програму протягом зазначеного періоду не менш ніж на два семестри і не більше п'яти навчальних років.

Реєстрація

&nbsp

Аспіранти можуть зареєструватися у віці від 6 до 15 кредитів у семестр регулярні і не більше 6 кредитів в літній час. При особливих обставинах, повний робочий день аспірантів регулярно статус може подати заявку на більш ніж максимум або менше, ніж мінімальна кількість кредитів, вказані вище, але тільки якщо згоду дали і студентів, радник і декан факультету.

Навчальна структура

&nbsp

Магістр Програма складається з взаємопов'язаних набір "предмети", розташованих в прогресивній послідовності.Індивідуальні викладав курси, як правило, призначені для перевезення кредитної значення 3 кредитів кожен і буде працювати через один семестр. Аспіранти мають вивчити в цілому 36 кредитів у складі 12 кредитів читав курси лекцій і 24 кредитів дисертацію.

&nbsp

&nbsp

Вступні вимоги

&nbsp

Всі заявники повинні відповідати таким загальним вимогам вхід до надходження в Азіатський університет. Під час прийому, заявник повинен володіти:

  • Ступінь бакалавра в технологічних областях, включаючи науки, техніки або в суміжних областях з мінімальним середній бал 3,00, або мінімальний середній бал 2,75 з дослідженням досвіду акредитованих університетів в Таїланді та інших міжнародно визнаних університетів;
  • знання англійської мови.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Заснована в 1993 році, Азіатський університет є першим повністю міжнародного університету в Таїланді. Університет розташований в провінції Чонбурі 150 км від Бангкока, а також короткі 25-30 хвилин їзд ... Детальніше

Заснована в 1993 році, Азіатський університет є першим повністю міжнародного університету в Таїланді. Університет розташований в провінції Чонбурі 150 км від Бангкока, а також короткі 25-30 хвилин їзди від пляжу курорти Паттайя, Паттайя. &nbsp Маленькі класи чергу помірні випускників шкіл в надзвичайних випускників. Як то кажуть, "в невеликий клас, який ви не можете не розуміти ". &nbsp У класах з інтенсивним учитель-учень взаємодії інноваційних освітніх підходів, як активне навчання, рівний-рівному інструкції, і мінімально інвазивні освіти є скоріше правилом, ніж винятком. Викладання ведеться англійською мовою. Всі викладачі отримали освіту в західних університетах, близько 75 відсотків є носіями англійської мови.За свою наукову кваліфікацію, всі викладачі зробити з великий практичний досвід. &nbsp В університеті є всі зручності сучасного університету, в тому числі гуртожитки для чоловіків і для студенток, а також сучасний спортивний комплекс, що включає фітнес-центр, чотири кондиціонером сквош, чотири бадмінтон, дві баскетбольні майданчики і повнорозмірне футбольне поле . Згорнути
Бангкок , Бангкок , Місто Паттайя + 2 Більше Менше