Магістр наук в галузі тваринництва

Загальні відомості

Опис програми

Про курс

Курс доставляється в університетському центрі Myerscough та нагороджений Університетом Центрального Ланкаширу. Магістр наук в галузі тварин розробляє системне розуміння та критичну обізнаність з актуальними питаннями на передньому краї науки тварин. Підвищуючи розуміння учнями наукових прийомів, що застосовуються до практики, досліджень та стипендій у галузі тваринництва, курс спонукає до оригінального застосування знань для вирішення складних питань.

Це MSc Animal Science, нагороджене Університетом Центрального Ланкаширу, визнає мультидисциплінарний підхід до предметів. Курс спрямований на розширення існуючої досвіду студента на повний спектр навичок та знань, необхідних для інформування та розвитку промисловості. Магістратура сприятиме обговоренням та критичній оцінці галузевої практики та наукових досліджень у цій галузі. Курс також дасть студентам змогу поміркувати над поточними проблемами та розвивати навички вирішення проблем, що сприятиме оригінальності думки.107453_MScAnimalSciences-min.jpg

Модулі курсу

Рік 1

Animal Bioscience

Для вирішення основних аспектів біологічної науки тварин, включаючи метаболізм, генетику, харчування, поведінку, догляд, здоров'я, соціальний та екологічний вплив домашніх тварин

Прикладна поведінка тварин та наука про благополуччя

Вивчити та оцінити поточні показники стресу добробуту, включаючи атрибути поведінки та фізіологічні показники.

Фізіологія порівняння тварин

Пояснити концепцію та важливість підтримки фізіологічного гомеостазу в молекулярному, клітинному, тканинному та органічному рівнях

Актуальні проблеми та інновації в тваринництві

Пошуки рішень для складних питань, які наразі впливають на добробут тварин та тваринницьку промисловість, включно з розглядом міждисциплінарних методів та підходів.

Доказова група тваринництва

Застосування доказових досліджень, що включатиме акваріуми, дослідницькі об'єкти та зоологічні збірки, дозволить студентам розробляти широкий підхід до знань з метою вирішення конкретних проблем та запропонувати управління.

Магістерська дисертація

Дисертація являє собою потрійний модуль і дозволяє студентам розробляти та проводити значну частину незалежних, контрольованих досліджень у галузі науки коней. Дисертація є незалежною частиною академічної роботи, яка дозволяє студенту ідентифікувати та працювати в області, яка їх цікавить, і керувати процесом дослідження до узгоджених термінів.

Методологія дослідження та проектування

Цей модуль надає студентам необхідні особисті, організаційні, управлінські, теоретичні та статистичні навички, необхідні для роботи на післядипломному рівні. Вона вивчатиме дослідницьку філософію, процес дослідження та розробку, а також процес розробки та розробки анкет. Модуль розвиватиме навички удосконалення організації даних, презентації, поширення та вирішення проблем.

Вимоги щодо вступу

Заявки вимагаються від осіб, які мають мінімум нижчого другого класу (2.2) ступеня заохочення (або еквівалент) в суміжній дисципліні.

Кандидати, які не мають ступеня з відзнакою на вищезазначеному класі, але мають відповідну професійну кваліфікацію та досвід, будуть запрошені. Усі нестандартні заявники можуть бути опитані для оцінки придатності для курсу.

Можна також розглянути кар'єрний досвід плюс докази навичок навчання. Зверніть увагу на нетрадиційні кваліфікації та відповідний досвід роботи. Кандидатам пропонується надати докази свого потенціалу для отримання користі від курсу. Кандидати, які вважають, що вони можуть мати право на акредитацію попереднього досвіду / навчання (APE / L) для окремих модулів, будуть розглядатися на індивідуальній основі.

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні мати кваліфікацію англійської мови до IELTS 6.5 або еквівалентну.

Усі пропозиції можуть бути предметом успішного співбесіди.

Навчання та оцінка

Навчальна середовище:

Цей курс буде використовувати новий центр тварин на місці, щоб включити, де це необхідно, молочні, яловичину та вівчарські підрозділи за кордоном та на конях. Студенти також матимуть доступ до спеціалізованого апаратного та програмного забезпечення для ІТ, а також до віртуального навчального середовища Myerscough . Навчальна діяльність на курсі різноманітна, включаючи лекції, семінари, підручники, семінари та практичні заняття. Очікується, що студенти проведуть широке незалежне дослідження та дослідження для підтримки лекцій, семінарів та оцінок.

Оцінка:

Студенти будуть стикатися з різними оцінками, у тому числі письмові звіти, нариси, огляди літератури, іспити, дисертації, наукові пропозиції та презентації.

Інші можливості:

Студенти заохочуються та підтримуються подавати свої дослідження до відповідних журналів або конференцій за умови успішної заявки на отримання стипендійного фінансування чи самофінансування.

Прогресування

Після успішного завершення курсу студенти можуть подати заявку на отримання кандидата наук

Спеціальні вимоги

Додаткові витрати

Додаткові витрати на предмети, які є необхідними для курсу, включають:

  • Чорний жіночий гардероб, £ 12
  • Чорний бойовий стиль брюки £ 15
  • Лабораторне пальто - 15 фунтів
  • Сильні чоботи або велінгтони та водонепроникні штани - £ 50

Додаткові витрати на можливості та предмети, які є необов'язковими для курсу включають:

  • Біноклі £ 30
  • Поїздки та відвідування - додатково S Africa £ 3,500
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are among ... Детальніше

Myerscough is one of the UK’s largest land-based and sports colleges, offering degrees in more than 20 exciting subjects. We work in partnership with the University of Central Lancashire and are amongst the top UK institutions in the sector for student satisfaction - helped by exceptional resources and a unique countryside location. Our QAA Higher Education Review puts us amongst the top institutions in the country for quality learning opportunities and good practice teaching. We are very proud that 97% of Myerscough degree students progress to further study or employment. Згорнути