Магістр наук в галузі міжнародного менеджменту

Загальні відомості

Доступних місць: 10

Опис програми

Магістр наук в галузі міжнародного менеджменту

Магістр наук Міжнародного менеджменту є програма пропонує шість провідних міжнародних бізнес-шкіл, які всі партнери Міжнародного партнерства бізнес-шкіл (МПФН). Вся програма викладається англійською мовою. Програма вимагає вивчення в двох країнах, починаючи з першого партнера і випускників зі ступенем МІМ від другого партнера. Студенти удостоєні MIM від другого установи. Заняття починаються восени і закінчити наприкінці весни наступного року. Вимога Дисертація поряд з основною досвід роботи передумови для закінчення може продовжити час для завершення ступеня, залежно від пари партнерських шкіл студент вибирає.

Учні виконують дослідження Блок 1 (лекції) у Франції, Італії, Мексики, Ірландії чи США, і прийняти Study блок 2 (лекції) у Франції, Німеччині, Ірландії, Італії або США, перш ніж робити їх магістерську дисертацію в дослідженні блоку 3. Дослідження Блок 2 та 3 школи ступеня нагородження установи. Студенти, що вибрали для США як їх ступеня нагородження установи не зобов'язані написати дисертацію, але може обрати для цього.

Професори навчання за програмою мають великий науковий та професійний досвід у відповідних областях, які забезпечують високі академічні стандарти і сильний практичний підхід. Крім того, високопоставлені представники корпоративного світу беруть участь у навчанні. За студентів випускних придбають знання та навички, необхідні для майбутньої кар'єри в керівних посадах у міжнародних управління з компаніями, що працюють на світовому ринку. Крім того, вони будуть показали, що вони були в змозі успішно адаптуватися до дуже різні середовища навчання і методики викладання.

Заявник розділ: хороша ступінь бакалавра в бізнесі або в суміжних областях. Випускники Номери бізнес, як правило, повинні бути прийняті, принаймні 4 бізнес-курси в університетському рівні, два з яких повинні бути в кількісному області (наприклад, бухгалтерський облік, фінанси, статистика, економіка). Вільне володіння англійською мовою (мін. 83ibt TOEFL або IELTS 6.5 з хв 6 в кожній з окремих компонентів). Мінімальний шість місяців досвід роботи не потрібно. Немає GMAT не потрібно.

Будь ласка, перейдіть на www.ipbsmim.com для отримання детальної інформації та форми заявки


IPBS МІМ 2014-15 навчання структура Плата

Починаючи і закінчуючи партнерами в Європі та Мексиці

Партнер: Франція, Ірландія, Італія, Мексика
Партнер Б: Франція, Ірландія, Італія, Німеччина

IPBS Випускники Випускники або ЄС: € 11,000
Не входять до ЄС або НЕ-IPBS випускники: € 17,000

Починаючи з США і закінчення в Європі

Партнер: США
Партнер Б: Франція, Ірландія, Італія, Німеччина

IPBS Випускники Випускники або ЄС: € 13,200
Не входять до ЄС або НЕ-IPBS випускники: € 19,200

Починаючи з Європи або Мексики і закінчив у США

Партнер: Франція, Ірландія, Італія, Мексика
Партнер Б: США

IPBS Випускники Випускники або ЄС: € 21,000
Не входять до ЄС або НЕ-IPBS випускники: € 23,000

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude.

The IPBS partners offer undergraduate programmes that grant double degrees, require study in two countries, and promote language and cultural fluency along with business aptitude. Згорнути
Бостон , Дублін , Ланкашир , Мадрид , Реймс , Ройтлінген , Альтавілла Вічентіна , Місто Пуебла , Релі , Сан-Паулу + 9 Більше Менше