Магістр наук в галузі керівництва служби та інновації

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук в галузі керівництва служби та інновації

&nbsp

Керівництво служби та інновації програма, розроблена, щоб надати студентам можливість трансформувати свої організації обслуговування. Послуга не підмножина виробництва, але замість цього вона грає вирішальну роль в сервіс-орієнтованого суспільства 21 століття. Інновації більше не опція, а вимога для стійкого і процвітаючого бізнесу.

&nbsp

Огляд програми

&nbsp

RIT 'и ступінь магістра в галузі керівництва служби та інновації передові програми призначені для забезпечення випускників з можливістю перетворення їх служби організації. Служба на сьогоднішній день є абсолютно нової системи мислення, який аналізує і робить зміни всієї сукупності організаційного середовища та економіки.
Глобального навколишнього середовища служба накладає величезну відповідальність на керівництво: лідери на всіх рівнях організації повинні бути здатні:
(1) створення і впровадження нових ідей служби, практики і політики,
(2) створення і використання складних людського капіталу мудро,
(3) проектування, узгодження та реалізації нової стратегічної спрямованості,
(4) Будівля досвіду, які виробляють цінність для споживача, і
(5) виробництво показників ефективності неперевершеною через загальне керівництво служби.


Тенденції, які управляють необхідність зміни включають: зв'язок, доступ до інформації, інші технології, глобалізм, нові джерела доходу, клієнт експериментів, мережі, клієнт активності та багато іншого. В цілому, клієнти очікують отримати значення за всіма своїми досвідом служби.


Master 'и ступені кандидатів та випускники відзначили такі переваги з програмою:

&nbsp

  • Інноваційні підходи до навчання, в тому числі глибокий діалог, основне питання, а максимальне відображення часу
  • Змішане навчання форматів - аудиторія, он-лайн і змішаного
  • Нова філософія обслуговування та ідеали
  • Висококваліфіковані і досвідчені викладачі
  • Потужна глобальна мережа випускників

&nbsp

&nbsp

Приклад курси

Прорив мислення: Творчість та інновації

Уміння вирішувати проблеми, створювати глибокі рішення, і постійно міняти нашої організації завжди була функція керівництва. Сьогодні 'и швидко мінливої ​​глобальної бізнес-середовища вимагає, щоб ми в рівній мірі використовувати проникливий, агресивний, і чітко нові процеси змінити. Цей курс розглядає глобальне явище, і будує в учня нові методи для досягнення лідерства в епоху змін прорив мислення, творчості та інновацій. Учень стане майстерним в справжнє новаторство значення в знаннях / послуг економіки.

&nbsp

Елементи управління послугами: системний підхід

Рамках загальної системи використовуються для вивчення основних компонентів управління сервісами з використанням різних секторів послуг, охорони здоров'я, банківської справи, страхування, нерухомості та готельного туризму. В курсі розглядаються взаємодії, взаємозалежності та взаємодії систем обслуговування, щоб дізнатися про синергетичних ефектів поточного мінливий ринок. На додаток до цього організаційно увагу вище, курс починається процес вивчення навчальної організації з професійної та особистої спрямованості. Нарешті, курс забезпечує розуміння і практичне застосування в розвивається електронної комерції навколишнього середовища і принципи бережливого сервісу.

&nbsp

Розширене управління проектами

Курс охоплює передові теми управління проектами, необхідними для здійснення і передового досвіду в галузі управління проектами. Угоди з поворотом принципи та теорії управління проектами на практиці. Адреси передового досвіду в галузі управління проектами в світі, управління портфелем проектів, проектного офісу, управління ризиками проекту; багатонаціональних культур і культурних збоїв; комплексні проектні групи, а також віртуальних команд проекту. Включає в себе аспекти Тіло знань з управління проектами (PMBOK).

&nbsp

&nbsp

Вимоги до кандидатів

&nbsp

Для розгляду можливості прийому в MS програми, кандидати повинні відповідати таким вимогам:

&nbsp

  • Тримайте ступінь бакалавра (або еквівалент 4 роки ступінь) в акредитованому навчальному закладі,
  • Надіслати офіційної стенограми (англійською мовою) всі раніше виконані для студентів і випускників курсової роботи,
  • Уявіть два професійні рекомендацій,
  • У студентів середній бал від 3,0 (тобто 4,0 за шкалою класу хорватський) або вище, або свідоцтво про відповідної професійної діяльності,
  • Заповніть випускник програми.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

RIT / ACMT єдиний коледж в найближчому регіоні, який має estabalished партнерстві з американським університетом. Він 'и і єдиний навчальний заклад в Хорватії надання два дипломи: американський диплом ... Детальніше

RIT / ACMT єдиний коледж в найближчому регіоні, який має estabalished партнерстві з американським університетом. Він 'и і єдиний навчальний заклад в Хорватії надання два дипломи: американський диплом Рочестерського технологічного інституту та ступінь хорватський з Американського коледжу управління і технологій. Через партнерство, створене в 1995 році, RIT / ACMT пропонує своїм студентам дуально акредитованих диплома. Сьогодні ми як і раніше тільки приватні навчальні заклади, що видає і американських градусів (акредитованих в Нью-Йорку, Асоціації держав Близького коледжів і шкіл) і Хорватське градусів (повністю акредитовані і приведені у відповідність з Болонським процесом). RIT / ACMT приваблює студентів з усієї Хорватії і в усьому світі.В даний час 30 відсотків наших студентів є іноземні студенти з таких країн, як Австралія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Канада, Китай, Німеччина, Македонія, Чорногорія, Норвегія, Перу, Росії, Сербії, Словенії, ПАР, Південна Корея, Швейцарія , Туреччина та Сполучені Штати Америки. Кожен рік понад 70 студентів з RIT "головний кампус у дослідженні ACMT. Два захоплюючих місцях &nbsp RIT / ACMT пропонує два цікавих місць, де можна заробити ступеня. Ви можете вибрати між Дубровником, красивий прибережний місто, розташоване на узбережжі Адріатичного моря, або Загреб, столиця і центр бізнес в Хорватії. &nbsp&nbsp Зір &nbsp RIT / ACMT буде визнана провідна міжнародна кар'єра орієнтований університет в Хорватії.&nbsp&nbsp Місія &nbsp RIT / ACMT буде реалізувати свої бачення: &nbsp забезпечення динамічної навчальної середовища, в якому студенти поєднувати теоретичні знання і практичні навики. побудова позитивних відносин з місцевими та регіональними громадами, і з нашими міжнародними партнерами по бізнесу. зміцнення тісних зв'язків з регіональними органами влади та науковими установами в обміні ідеями та практикою. підтримка контактів з нашими випускниками і створення ділових зв'язків з ними. зробити наші послуги доступними для бізнес-лідерів, які прагнуть професійної орієнтації в розвитку їх організації та навчання своїх співробітників. тісно співпрацює з RIT заохочувати мобільність за допомогою обміну студентами та викладачами, щоб максимізувати вигоди від американських програм і ресурсів. &nbsp Згорнути