Де б ви хотіли, щоб ваша дипломна ступінь прийняла вас? Чи будете ви розробляти інтелектуальну бездротову сенсорну мережу, яка може виявляти біологічні чи хімічні агенти? Новий спосіб управління акустичними сигналами в мові, ультразвуку, слухових апаратах або музиці? Або щось зовсім нове?

Щоб отримати ступінь магістра з електротехніки, ви оберете одну з наступних.

Дисертація варіант

  • 24 кредитні години необхідних курсів електротехніки
  • 6 кредитних годин курсу магістерської роботи

Варіант без дисертації

  • 33 кредитні години необхідних курсів електротехніки
  • 3 кредитні години спрямованого навчального курсу

Можливості для випускників

Кафедра електротехніки в Університеті Північного Техасу пропонує курсові роботи, що ведуть до ступеня магістра наук з електротехніки. З цим ступенем, ви будете добре розташовані для досягнутої кар'єри в завтрашньому технічному світі.

Маючи невеликі розміри класів, ви будете тісно співпрацювати з видатними викладачами для вирішення складних проблем, з якими стикаються уряд, бізнес і споживачі. Ви також можете скористатися безцінними контактами, які ми розробили з провідними компаніями та корпоративними партнерами.

Наші новітні курси та напрямки досліджень варіюються від штучного інтелекту та теорії кодування до мовленнєвої анімації обличчя та дуже масштабного інтеграційного дизайну.

Ви можете взяти участь у передових високотехнологічних спільних дослідженнях за підтримки грантів Національного наукового фонду, НАСА, дослідницької лабораторії армії США та інших галузей.

Інженерні класи і дослідження проводяться в Discovery Park, 300-акровій дослідницькій установі, розташованій в п'яти милях на північ від головного містечка і обслуговується безкоштовним трансфером. Вона об'єднує лабораторії, офіси та аудиторії, щоб максимально використовувати потенціал для творчості, співпраці та технологічних інновацій.

Дослідження та лабораторії

Ми прагнемо до досконалості у викладанні та виявленні та застосуванні знань через дослідження та творчу діяльність. У відділі розміщено декілька сучасних навчальних і дослідницьких лабораторій, які забезпечують практичний досвід роботи. Деякі лабораторії та інструменти інших відділів також доступні для міждисциплінарної роботи.

Лабораторія аналогової, радіочастотної та змішаної сигналізації має сучасні електронні прилади та засоби для моделювання, прототипування та вимірювання РЧ / СВЧ-компонентів і систем.

Лабораторія автономних систем зосереджена на прийнятті рішень та висновках в автономних системах, таких як безпілотні повітряні та наземні транспортні засоби із застосуванням в пошуково-рятувальних та інших надзвичайних місіях.

Дослідники лабораторії комунікацій та обробки сигналів кодують, теорію інформації, шифрування, бездротові мережі та програмне забезпечення для радіо додатків у галузях промисловості, оборони та космосу.

Лабораторія автоматизованого проектування забезпечує інфраструктуру для САПР, включаючи кілька робочих станцій з найновішим програмним забезпеченням CAD. Дослідження передбачає розробку, тестування і моделювання аналогових, цифрових і змішаних сигналів напівпровідникових мікросхем.

Лабораторія мовної, музичної та цифрової обробки сигналів вивчає мовлення, ультразвук, слухове протезування, музику (аналіз, синтез, транскрипцію) та управління акустичними сигналами.

Технічна обсерваторія Техасу надає дані про навколишнє середовище в Техасі в режимі реального часу за допомогою наземної мережі обсерваторій. Він також пропонує кіберінфраструктурі зробити дані доступними для громадськості і піддаються моделюванню, аналізу та синтезу.

Лабораторія Vision, Robotics and Control Systems досліджує великомасштабні динамічні мережі, децентралізований контроль, розпізнавання образів, обробку зображень, комп'ютерне бачення, обчислювальний інтелект, робототехніку та суміжні області.

Лабораторія бездротових систем і мереж датчиків зосереджена на питаннях системного рівня та інтеграції, важливих для розробки високопродуктивних бездротових мереж і інтелектуальних сенсорних мереж.

Вимоги до прийому

Щоб мати право на вступ до програми магістра біомедичної інженерії, студенти повинні відповідати наступним вимогам.

  • Ступінь бакалавра у відповідній галузі.
  • Мінімум 3,0 ГПД в курсовій роботі.
  • GRE оцінки. Успішні заявники зазвичай представляють бали 155 або вище в розділі "Кількісні" і 146 або вище на вербальній секції.
  • Більшість іноземних студентів потребують підтвердження володіння англійською мовою 79 за TOEFL або 6.0 на IELTS.

Студенти, які не мають досвіду в області комп'ютерної інженерії, можуть прийняти курси з вирівнювання, щоб отримати право на допуск до програми, як це визначено відділом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 5 інших курсів в University of North Texas College of Engineering »

Останнє оновлення Травень 28, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
17,410 USD
Оцінка в державному навчанні: $ 9,810 / рік | Орієнтовна вартість навчання за межами штату: $ 17,410 / рік
За розташуванням
За датою
End Date
Червень 2021
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
End Date
Гру 2021
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 2021

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Гру 2021

We are UNT Engineering