Магістр наук в галузі ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Схема програми (30-44 кредитних години)

Основні навички / виконавчі навички: 0-20 кредитних годин
АСКТ 515 Управлінський облік - 3-4 кр.
BUS 507 Огляд бізнесу та
Глобальна економіка - 3 кр.
Автобус 541 Виконавчі навички 1 - 1-3 кр.
АБС 542 Виконавчі навички 2 - 1-3 кр.
Автобус 565 Управлінська економіка - 3 кр.
АБС 575 Кількісні методи для
Підтримка прийняття рішень - 2-4 кр.

Залежно від попереднього академічного та іншого освітнього досвіду, деякі або всі вищевказані курси можуть бути відхилені.

Бізнес-клас: 15 кредитних годин
BUS 551 Фінансовий менеджмент - 3 кр.
Автобус 633 Організаційна поведінка - 3 кр.
BUS 639 Operations Management - 3 кр.
BUS 675 Зовнішнє ділове середовище - 3 кр.
BUS 680 Маркетинговий менеджмент - 3 кр.

Напрямні факультативи: 15 кредитних годин

Якщо студент зобов'язаний брати роботу в Фондовий центр, то в Режисерській факультативній області може зараховуватись не більше шести (6) годин такої роботи. Якщо студент не зобов'язаний брати будь-яку роботу в Foundation Core, то 15 годин факультативів потрібно.


Вимоги до вступників

Для вступу в МС в програму ділового адміністрування, майбутній студент повинен:

Має ступінь бакалавра з регіонально акредитованої установи.
Майте на подання до Канцелярії про прийом заявку на вступ і офіційний стенограма з зазначенням нагородження ступеня бакалавра.

Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

Мета Заява Місія школи бізнесу в університеті Сент-Френсіс є надання різноманітних тіло студента значення керованих освітній досвід, що йде корінням в основоположні принципи етичної поведінки і соціа ... Детальніше

Мета Заява Місія школи бізнесу в університеті Сент-Френсіс є надання різноманітних тіло студента значення керованих освітній досвід, що йде корінням в основоположні принципи етичної поведінки і соціальної відповідальності. Через збагачення особистісного і духовного зростання студентів, ми прагнемо підготувати кожного студента успішно функціонують в його чи її роль в якості бізнес-професіонал в динамічній бізнес-середовищі. &nbsp&nbsp Огляд програми Вища школа бізнесу пропонує різні бізнес-програми в асоційовані, бакалаврів і магістрів рівнях. Програми готує студентів до ефективного проблеми ділового світу. &nbsp Студентів навчальної програми заснований на вибір курсів основних бізнес доповнити груп курси, які включають райони зосередження. Ця програма дає студентам міцну основу для своїх досліджень, а одночасно дозволяє кожному студенту індивідуалізувати свою програму навчання, вибравши області концентрації найкраще підходять для його або її власної академічної сильні і кар'єрні устремління. Програма підкреслює особистого розвитку, забезпечує всебічно освітній досвід, і доповнює професійні та технічні навички, отримані в рамках спеціальності. Згорнути