Магістр наукових досліджень (магістратура)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Цей штатний магістр досліджень організований кафедрою філософії University of Antwerp ( UAntwerp ), кафедрою філософії та моральної науки Гентського університету (UGent) та кафедрою філософії та моральних наук університету Vrije Universiteit Brussel ( VUB). Програма пропонує навчання на високому рівні для відмінників, які прагнуть розвивати дослідницьку кар'єру з філософії .

Зміст програми

Студенти навчаються академічному письму , що дозволяє їм виступати провідними авторами академічних статей.

Дослідницькі семінари складають основу програми і охоплюють широкий спектр філософських сфер. Деякі стосуються соціально важливих тем (тобто прикладної філософії), а інші стосуються більш фундаментальних, суто філософських сфер.

Ми пропонуємо дослідницькі семінари на тему: Моральна психологія та мета-етика; Емпірична етика; Політична філософія після Роулса: рівність, справедливість та різноманітність; Біоетика; Філософія медіа та теорія медіа; Філософія та етика статі, сексуальності та різноманітності; Логіка; Філософія біомедичних та соціальних наук; Філософія математики та природничих наук; Історія та філософія науки; Філософія розуму і пізнання; Філософська антропологія; Сучасна континентальна філософія; Релігія та секуляризація; Історія та рецепція античної та середньовічної філософії та релігії; Історія ранньомодерної філософії; Філософія Канта і Постантії; та естетика / філософія мистецтва.

Усі дослідницькі семінари викладаються англійською мовою .

Кар'єра

Програма готує студентів до дослідницької кар'єри з філософії . Студентам рекомендується подавати заявки на докторські стипендії, наприклад, у Фонд досліджень Фландрії (FWO) або наукові ради університетів-учасниць або за власною науково-дослідною пропозицією. Студенти також повинні подати заявки на докторські посади із заздалегідь визначеним науково-дослідним проектом, що належить до їхньої галузі знань. Такі посади регулярно рекламуються в академічних бюлетенях та списках електронної пошти.

Чому вибирають UAntwerp ?

Випускники магістра філософії досліджень здатні розробити філософський дослідницький проект та скласти заявку на фінансування, яка може бути подана до місцевих, національних чи міжнародних установ фінансування. Вони здатні в межах своїх галузей спеціалізації сформулювати оригінальні та інноваційні дослідницькі проблеми на основі належним чином обґрунтованого розуміння міжнародно визнаного стану сучасних у своїй галузі. Випускники цієї програми здатні розробити оригінальні рішення обраних дослідницьких проблем та чітко та переконливо аргументувати свої випадки.

128905_Philosophy_Fotofiche_1180op361.jpg

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Детальніше

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Згорнути