Магістр міських досліджень: міський бізнес та розвиток - нерухомість та транспорт

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Швидкий розвиток міст створює як можливості, так і проблеми, які можна побачити у всьому світі. Розвиток міст визначається великою кількістю зацікавлених сторін та інтересів, не в останню чергу в секторах нерухомості та транспорту, а також громадських та неурядових організацій. Програма конкретно стосується ролі та взаємодії різних зацікавлених сторін, а також інституційних перспектив розвитку стійких та придатних для життя міст. Навчання є міждисциплінарним і базується на економіці, діловому адмініструванні та економічній географії.

Програма побудована навколо міжнародних дослідницьких середовищ на кафедрі міських досліджень. Освіта, як і дослідження, проводяться з урахуванням важливості політики та обох часто активно залучають зацікавлені сторони з бізнесу або державного сектору. Департамент тісно співпрацює із зацікавленими сторонами у транспортному та нерухомому секторах, а також з місцевими та регіональними політиками. Викладацький склад включає дослідників, які беруть участь у науково-дослідних проектах, наприклад, Шведський центр знань K2 для громадського транспорту та CFFF (Центр бізнесу з нерухомістю). Програма також включає аспекти дослідження щодо міських міст та розумного транспорту, проведеного на кафедрі комп'ютерних наук та медіа-технологій університету.

Структура програми

Перші два семестри програми проходять у кампусі, де курси дадуть студентам розуміння перспектив різних зацікавлених сторін та того, як різні міські та технологічні проблеми впливають на їх роботу. Протягом другого семестру ви можете зосередитись на одній із таких спеціалізацій залежно від ваших інтересів:

 • Розвиток нерухомості та житло
 • Транспорт та інфраструктура
 • Землекористування та політика
 • Регіональний розвиток

В протягом третього семестру, ви можете вибрати між навчання за кордоном в одному з Malmö University 250 університетів - партнерів «s, приймаючи Корпусні курси в Malmö University , або робити стажування в дослідницькому проекті. Другий рік завершується магістерською роботою (30 кредитів).

Ваша майбутня кар'єра

Міський розвиток вимагає широкого знання економічних перспектив суспільних проблем, таких як транспорт та розвиток власності, а також поглиблене розуміння інноваційних процесів. Ці перспективи важливі для розуміння рушійних сил урбанізації та розуміння просторового розвитку всередині та між містами та регіонами. Після закінчення ви матимете унікальне розуміння того, як такі виклики впливають на міста та регіони, завдяки чому ви отримаєте кваліфікацію для роботи з цими проблемами в різних секторах. Студенти зацікавлять приватний сектор у різних консалтингових фірмах чи більших будівельних компаніях, а також у державних органах влади на місцевому, регіональному та національному рівнях. Програма також забезпечує міцну основу для докторантури.

Відбір

Після того, як ви заповнили заявку, отримавши свої академічні дані та рівень володіння англійською мовою, вам також потрібно подати підтверджуючий документ.

Для студентів, які подають заявки на перший тур, підтверджуючий документ повинен бути завантажений до universityadmissions.se до 1 лютого.

Документи, що надаються після цієї дати, не приймаються.

Щоб заповнити свою заявку, виконайте такі дії:

 • Створіть обліковий запис і подайте заявку на програму через universityadmissions.se/antagning.se.
 • Завантажте свою документацію у форматі PDF на Universityadmissions.se/antagning.se або надішліть документ поштою. Вам потрібно буде продемонструвати ступінь бакалавра та рівень володіння англійською мовою, щоб вважатись придатним для участі в програмі. Кандидати на останньому курсі, які отримають диплом до початку програми, також можуть подати заявку, але повинні дотримуватися конкретних інструкцій.
 • Документ, що підтверджує, повинен бути завантажений до universityadmissions.se/antagning.se до кінцевого терміну, 1 лютого, для студентів, які подають заявку на перший тур.

Вимоги до вступу

Ступінь бакалавра, що складається з 180 кредитів. Еквівалент англійської B / English 6 у шведській середній школі.

Організація

Міські дослідження: міський бізнес та розвиток - нерухомість та транспорт - це магістерська програма для студентів, які прагнуть до майбутньої кар’єри у розвитку та управлінні привабливими та стійкими містами. Програма є багатопрофільною за своїм змістом, але має базу в галузі ділового адміністрування, економіки та економічної географії. Ці перспективи важливі для розуміння рушійних сил урбанізації та розуміння просторового розвитку всередині та між містами та регіонами. Нерухомість та транспорт та послуги, які вони виробляють, є ключовими факторами життєздатної інтеграції міст та регіонів.

Функціонування міст розвивається завдяки співпраці та співпраці різних зацікавлених сторін, як у приватному, так і в державному секторі. Економічні перспективи програми дають розуміння різних стимулів, що сприяють розвитку стійких міст. Це включає розвиток бізнесу, а також соціальний розвиток.

Програма надає студентам компетентність та аналітичні інструменти, необхідні для аналізу та критичної оцінки цілей розвитку міст, таких як нові бізнес-моделі та проекти розвитку. Вони можуть працювати в приватних, державних та неурядових організаціях, які виконують різну роль у сприянні інтеграції та розвитку міст та регіонів. Студенти також можуть продовжувати академічну кар'єру, вступаючи в наукову освіту після закінчення програми.

Семестр 1 і 2 присвячені обов’язковим курсам в основній галузі міських досліджень. Протягом семестру 3 студенти можуть вибрати спеціалізацію, пройшовши курси в університетах за кордоном (обмінні студії), курси за вибором на кафедрі міських досліджень або подати заявку на наукове стажування. Ці курси не обов'язково повинні бути в галузі міських досліджень.

Результати навчання

Знання та розуміння

На ступінь магістра (120 балів) студент повинен:

 • продемонструвати знання та розуміння в основній галузі дослідження, включаючи як широкі знання в цій галузі, так і значний ступінь спеціалізованих знань у певних областях галузі, а також розуміння поточних дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт, та
 • продемонструвати спеціалізовані методичні знання з основної галузі дослідження.
Компетентність і навички

На ступінь магістра (120 балів) студент повинен:

 • продемонструвати здатність критично та систематично інтегрувати знання та аналізувати, оцінювати та мати справу зі складними явищами, проблемами та ситуаціями, навіть маючи обмежену інформацію
 • продемонструвати здатність критично, автономно та творчо визначати та формулювати питання, а також планувати та, використовуючи відповідні методи, виконувати розширені завдання у визначені терміни та таким чином сприяти формуванню знань, а також здатності оцінювати цю роботу
 • продемонструвати здатність у мовленні та письмі як на національному, так і на міжнародному рівні чітко доповідати та обговорювати свої висновки та знання та аргументи, на яких вони ґрунтуються в діалозі з різними аудиторіями, та
 • продемонструвати навички, необхідні для участі в науково-дослідних роботах або автономному працевлаштуванні в якійсь іншій кваліфікованій якості.
Судження та підхід

На ступінь магістра (120 балів) студент повинен

 • продемонструвати здатність робити оцінки в основній галузі дослідження, обґрунтовані відповідними дисциплінарними, соціальними та етичними проблемами, а також демонструвати обізнаність про етичні аспекти дослідницької та дослідно-конструкторської роботи
 • продемонструвати розуміння можливостей та обмежень дослідження, його ролі в суспільстві та відповідальності індивіда за те, як воно використовується, та
 • продемонструвати здатність виявляти особисту потребу в подальших знаннях та брати на себе відповідальність за своє постійне навчання.
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place.

Malmö University strives to be part of society at every level. Whether that is regionally, nationally or globally, its focus is making the world a better and fairer place. Згорнути