Магістр міжнародної моди

Загальні відомості

Опис програми

Новий: Магістр міжнародної моди

Мета MSc Fashion/>

Ця програма спирається на сили IFM як унікальне місце зустрічі для взаємодії керівництва

Це дає студентам:

  • міцний фундамент у навичках управління, який застосовується спеціально до сектору розкоші: маркетинг, стратегія та операції на міжнародних ринках, з особливим акцентом на розподілі та роздрібному менеджменті.
  • ключі до розуміння та використання значущості бренду: розкішне брендинг, зв'язок та цифрові стратегії.
  • глибокі знання про творчість: культура моди, дизайну та розкоші, розуміння творчого процесу, розуміння важливості якості та ноу-хау в індустрії розкоші.

Студенти також розвиватимуть навички, щоб зрозуміти "французький дотик" - історичні та сучасні посилання - і вивчатиме французьку, щоб полегшити спілкування та розуміння культури.

Багатий навчальний рік, проведений у самому центрі Парижа, з особливим упором на лідерство та особистий розвиток, забезпечить учасникам ключову конкурентну перевагу, коли вони продовжують свою кар'єру.

Для студентів, які вже мають 4-річний бакалавр (або еквівалент), програма складається з 9-місячної інтенсивної програми, а потім 6-місячна стажування. Для студентів, які мають 3-річний диплом бакалавра (або еквівалент), програма починається з 12-місячного року фундації, присвяченого як традиційному навчанню в класі, так і досвіду, на додаток до Паризького модного тижня та досвіду роздрібної торгівлі. Для цих студентів необхідно успішно завершити обидва роки, щоб отримати магістра в галузі міжнародної моди

Професійні можливості для випускників цієї Програми, в першу чергу, пов'язані з розвитком міжнародного бізнесу, допомагаючи задовольнити потреби брендів класу люкс, оскільки вони продовжують посилювати свою присутність на світових ринках. Ролі в таких функціях, як продукт і візуальний мерчендайзинг, оптовий та роздрібний менеджмент, покупка, маркетинг та комунікація, цифровий та CRM.

IFM Open Day 2018 - магістра міжнародної моди

Ця програма активно підтримує компанії Chanel, Chloé, Christian Dior, Hermès, Kenzo, L'Oréal Luxe, Louis Vuitton, Saint Laurent ... які беруть участь у програмі під час академічних курсів та пропонують стажування.

IFM є визнаною державою вищою освітою, а магістра міжнародного менеджменту люксів зареєстрована на рівні 1 (магістерський рівень) з Національним сертифікаційним професіоналом (RNCP). Ця реєстрація дає право студентам, які не є членами ЄС, які закінчили програму (включно стажування), отримати Авторизацію Provisoire de Séjour (APS - Тимчасовий термін дії дозволів), що дозволяє їм працювати у Франції протягом року.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire.

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire. Згорнути