Концепція

Починаючи з осені 2010 року, Університет ім. Йоханнеса Гутенберга в м. Майнц пропонує дворічну магістерську програму з міжнародної економіки та державної політики. Програма розрахована на студентів, які прагнуть зрозуміти як можливості, так і виклики, з якими стикаються приватні та державні особи, що приймають рішення, у все більш інтегрованій світовій економіці. Два ключових змісту курсу стосуються важливих питань та викликів на майбутнє, які однаково важливі для економіки та суспільства. Випускники програми будуть готуватися до позицій у приватному та державному секторі - особливо на підприємствах та в установах, які працюють у міжнародному масштабі - але програма також може забезпечити кваліфіковану основу для академічної кар'єри.

Чому МІЕПП

Магістр з міжнародної економіки та публічної політики має на меті підготувати наступне покоління лідерів до розробки та впливу урядової політики в різних контекстах, роблячи акцент на наслідках економічної глобалізації. MIEEP пропонує звукову підготовку з економічної теорії та економетричних методів, дозволяє студентам критично обговорювати сучасну наукову літературу та заохочує їх застосовувати свої знання до відповідних питань у бізнесі та економічній політиці. Для здобуття професійної кваліфікації студенти отримують підтримку у проведенні стажування. Це можливо завдяки сильній мережі з провідними партнерами. Крім того, район Рейн-Майн з його великою інфраструктурою є місцем ведення бізнесу для багатьох успішних компаній, які можуть стати майбутніми роботодавцями.

Молодий, мотивований академічний факультет в Майнці добре закріплений у науковій спільноті, помітно бере участь як в академічних, так і в публічних дискусіях, і прагне передавати сучасним економічним знанням своїх учнів.

Випускники програми будуть готуватися до кар'єрних можливостей у глобальному бізнесі, адміністрації, міжнародних відносинах, (політичних) управлінських консалтингових компаніях та уряді. Програма також може служити відправною точкою для академічної кар'єри. Всі курси викладаються англійською мовою, і програма явно звертається до міжнародної аудиторії.

MIEPP: Правильна програма для мене?

Що розуміється під міжнародною економікою?

За міжнародною економікою ми розуміємо аналіз світових ринків товарів і активів. Наша мета - зрозуміти детермінанти та наслідки міжнародних торговельних потоків та оцінити наслідки регулювання цих потоків за допомогою різних політичних заходів. Більше того, ми хочемо зрозуміти поведінку міжнародних фінансових ринків, поведінку багатонаціональних фірм, еволюцію і структуру іноземних активів і зобов'язань країн, коливання валютних курсів, а також причини і наслідки міжнародних фінансових криз. У нашому аналізі ми використовуємо формальні економічні моделі для розробки гіпотез і економетричних методів оцінки параметрів і тестування гіпотез. Деякі з типових слайдів курсу передають уявлення про те, як цей підхід реалізується в наших лекціях.

Майбутнім студентам, зацікавленим у нашій програмі, рекомендується ознайомитися з деякими підручниками, які ми використовуємо для викладання міжнародної економіки:

 • Кругман, Пол, Моріс Обстфельд і Марк Меліц (2014): Міжнародна економіка - теорія і політика, 10-е видання. Prentice Hall.
 • Feenstra, Robert (2015): Розширена міжнародна торгівля - теорія і докази, 2-е видання. Прінстонський університет.
 • Хармс, Філіпп (2016): Міжнародна макроекономіка, 2-е видання. Mohr Siebeck.
 • Обстфельд, Моріс і Кеннет Рогофф (1996): Основи міжнародної макроекономіки. MIT Press

Що розуміється під державною політикою?

ГРОМАДСЬКА ПОЛІТИКА, як ми навчаємо її в програмі MIEPP, - це вивчення ролі уряду в економіці. Для цього ми працюємо як з макроекономічними моделями загальної рівноваги, так і з мікроекономічними моделями. Ми зосереджуємося на тому, щоб краще зрозуміти поточну економічну політику, і ми стурбовані тим, коли і як уряд може втрутитися в економіку, а також як втручання уряду впливає на економічні наслідки. Таким чином, ми використовуємо підхід до вивчення державної політики, який глибоко вкорінюється в економічній теорії та емпірії. Ми працюємо зі стандартними припущеннями щодо індивідуальної поведінки ('homo oeconomicus'), а також з моделями поведінкової економіки, заснованими на психологічному мисленні. Хоча в дослідженні державної політики ми використовуємо потенційні міждисциплінарні зв'язки і робимо наголос на практичному значенні, наша програма свідомо орієнтована на економіку, тому що ми вважаємо, що розумне і формальне розуміння економічних компромісів, що беруть участь у прийнятті державних рішень бути невід'ємною частиною освіти майбутніх осіб, які приймають рішення.

Перспективні студенти, зацікавлені в нашій програмі, повинні також подивитися на деякі підручники, які ми використовуємо для викладання державної політики:

 • Aghion, P., P. Howitt (1998): Ендогенна теорія росту. MIT Press, Кембридж, штат Массачусетс.
 • Gayer, Ted і Rosen, Harvey (2013): Державні фінанси. 10-е видання. Irwin: Mcgraw-Пагорб.
 • Грубер, Джонатан (2016): Державні фінанси та публічна політика, 5-е видання. Нью-Йорк: Видавники Worth.
 • Хіндрікс, Жан і Гарет Майлс (2006): Проміжна громадська економіка. Кембридж, Массачусетс: MIT Press.
 • Pissarides, CA (2000): Теорія рівноваги безробіття. MIT Press, Кембридж, штат Массачусетс.
 • Ромер, Д. (2011): Розширена макроекономіка. Вища освіта Макгроу-Гілла, 4-е видання

Чи потрібні сильні кількісні навички?

MIEPP - це по суті майстер-економічна програма. Це означає, що ми вирішуємо економічні, фінансові, соціальні та політичні питання з наукової точки зору і використовуючи кількісні емпіричні та теоретичні методи. Таким чином, ми настійно рекомендуємо студентам оволодіти кількісними методами і методами, які викладаються в програмах бізнес / економіка студентів. Якщо ви подаєте заявку на нашу програму, ми настійно рекомендуємо вам - особливо у випадку, якщо ви не прийняли жодного курсу математики або статистики у вашій бакалаврській освіті - подивіться на чудовий підручник Кнута Сидзаетера та Пітера Хаммонда (“Основна математика”). для економічного аналізу ”), щоб перевірити, чи відповідає ви цій вимозі. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з типовими слайдами курсів, щоб перевірити, чи вам зручно користуватися таким кількісним способом доставки матеріалу курсу.

Структура програми

Магістерська програма «Міжнародна економіка та публічна політика» складається з трьох основних компонентів: базові модулі, виборні модулі та магістерська робота з науковим колоквіумом.

Перший семестр: Протягом першого семестру студенти відвідують курси, які розглядають та розширюють основні поняття та методи в міжнародній торгівлі, економіці розвитку, економіці суспільства та макроекономіці.

Другий і третій семестр: З другого семестру вони можуть спеціалізуватися або на міжнародній економіці, або на державній політиці, якщо вони обирають принаймні два модулі у відповідній галузі. Крім того, ще можна вибрати факультативні дисципліни, з яких вони не спеціалізувалися. У виборній частині студенти можуть вибрати з широкого спектру курсів, які варіюються від міжнародної макроекономіки, поведінкової економіки, праці, фінансів, бухгалтерського обліку, оподаткування, міжнародний менеджмент, маркетинг, логістика, управління інформацією та математика. Вони мають можливість вибирати модулі, які охоплюють один або два семестри. Всі модулі зосереджені на питаннях політики та емпіричних додатках.

Четвертий семестр: Остаточний семестр зарезервовано для магістерської роботи, в якій студенти демонструють свою здатність проводити компетентний аналіз актуального дослідницького питання.

Вимоги до прийому

Всі студенти повинні пройти формальну процедуру подачі заявки, за допомогою якої будуть обрані найбільш талановиті учасники нашої програми. Процес подання заявки на навчання в університеті Йоханнес Гутенберга в Майнці залежить від того, чи ви досягли ступеня бакалавра в Німеччині чи ні.

Передумовами для вступу є:

 • Закінчив ступінь бакалавра в галузі бізнесу, економіки або пов'язаної з нею сфери навчання принаймні 6 семестрів регулярного періоду навчання. Зауважте, що якщо ви ще не завершили свою освіту, ви все ще можете прийняти, якщо - до моменту подачі заяви - ви вже отримали щонайменше 135 ECTS в бакалаврській програмі, яка займає шість семестрів і присуджує в цілому 180 ECTS відповідно до Європейська кредитна система. У цьому випадку нам потрібен письмовий офіційний підтвердження Вашого університету, в якому перераховані всі курси та іспити, зроблені до цих пір, які обчислюють ваш поточний середній бал і що підтверджує, що ваша бакалаврська програма нагороджує в цілому 180 ECTS.
 • Достатнє знання англійської мови, задокументованого тестом TOEFL, щонайменше 227 балів (комп'ютерний тест), 87 балів (інтернет-тест), 567 балів (паперовий тест) або IELTS з мінімум 5 балів якщо англійська мова не є першою або ступінь бакалавра не була досягнута в програмі, що викладається повністю англійською мовою, або, навпаки, придбання сертифіката Cambridge First (FCE). Для TOEFL, IELTS або FCE, дата видачі сертифіката не повинна бути старше трьох років, щодо кінцевого терміну подачі заявки. Зверніть увагу, що проходження тесту TOEFL ITP не відповідає вимогам до вступу.
 • Мотиваційний лист (англійською мовою, макс. 1 сторінка).
 • Короткий CV (англійською мовою, макс. 2 сторінки).
 • Студенти, які не отримали ступінь бакалавра в німецькому університеті, також повинні отримати схвалення для навчання в університеті Йоханнеса Гутенберга (див. Крок 1 процедури подачі заявки).

Якщо доступно (не потрібно):

 • Результати тестування Graduate Record Examination (GRE).
 • Докази будь-якої відповідної професійної підготовки, яку Ви завершили, або будь-який час, який Ви провели професійно у відповідній галузі.
 • Свідчення будь-яких видатних досягнень, таких як отримання спеціального академічного фінансування, нагород або премій, опублікування робіт, проведення лекцій тощо.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Johannes Gutenberg University Mainz (JGU) »

Останнє оновлення Квітень 27, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
300 EUR
Адміністративний збір за семестр
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date