Магістр міжнародного інвестиційного банкінгу

Загальні відомості

Опис програми

Курс

Магістр міжнародних банківських послуг та інвестицій в Лінкольн призначений для тих, хто бажає пройти кар'єру в інвестиційному банківському секторі. Попит на тих, хто володіє відповідними знаннями про корпоративні фінанси, інвестиції, комерційне та інвестиційне банківське обслуговування, є високим у Великобританії, Європі та країнах з перехідною економікою в Азії.

Магістр міжнародного інвестиційного банкінгу призначений для прояснення того, як працює економіка, як приймаються рішення та як функціонують фінансові системи та ринки капіталу.

Основні моменти

Програма призначена для прояснення того, як працює економіка, як приймаються рішення та як функціонують фінансові системи та ринки капіталу.

Очікується, що успішні випускники провадять кар'єру у сфері фінансів та інвестицій у ролі, включаючи фінансового менеджера, менеджера інвестиційного портфеля та приватного / комерційного / інвестиційного банкіра в різних економічних та політичних контекстах.

Як ти вивчаєш

Студенти матимуть змогу вивчати теми, включаючи економіку та кількісні методики, перш ніж пройти вивчення таких сфер, як управління ризиками та інвестиційне банківське обслуговування.

Студенти вивчають вісім обов'язкових основних модулів:

  • Управління комерційним банком
  • Інвестиційний банкінг
  • Аналіз портфоліо
  • Міжнародна макроекономіка та фінанси
  • Приватне управління банками та управління багатством
  • Кількісні методи економіки та фінансів
  • Кількісні методи економіки та фінансів II
  • Управління ризиками в банківській справі

Потім студенти можуть пройти повний курс незалежного дослідження за підтримки модуля "Методи дослідження".

Неповний робочий день студенти закінчать програму протягом двох років. Структура програми для неповного навчання буде на розсуд керівника програми.

Як ви оцінюєте

Під час цього курсу використовуються різноманітні методи оцінки, включаючи нариси, іспити, усне викладання та практичні заняття. Ці оцінки призначені для розвитку навичок, які будуть корисні для вашої кар'єри.

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Вимоги щодо вступу

Перший або другий клас відзначає ступінь та клас C в GCSE Mathematics.

Міжнародні студенти вимагатимуть англійської мови на IELTS 6.0 з не менш як 5,5 в кожному елементі або еквіваленті. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln пропонує іноземним студентам (не ЄС / Великобританії), які не відповідають вимогам прямого вступу до аспірантури, можливість заповнити програму до магістра в Міжнародному навчальному центрі університету.

Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути