Магістр міжнародного менеджменту спадщини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр міжнародного менеджменту спадщини - це добре організована та шанована програма, заснована на унікальному партнерстві між провідним науково-дослідним університетом та одним з найбільших незалежних музеїв у Великобританії, музеєм Trust ущелини Ironbridge.

Програма надає вам можливість співпрацювати з багатим і різноманітним міжнародним науковим співтовариством, що базується в університеті, і досліджувати багато аспектів спадщини та її управління в усьому світі, а також практичний досвід Музейного довіри в керуванні пам'ятками спадщини. Через поєднання лекцій, що проводяться експертами у своїй галузі та програмою навчальних візитів, ви займаєтеся різноманітними аспектами управління спадщиною та дослідницькими підходами, які дозволять вам прогресувати в цьому секторі.

Ми також пропонуємо повний робочий день міжнародного менеджменту спадщини MA (Великобританія-США), що випускається в Бірмінгемському університеті восени та в Університеті штату Іллінойс навесні, або в міжнародному менеджменті управління спадщиною за допомогою дистанційного навчання протягом одного-двох років.

Зміст курсу

Ви будете вивчати шість основних модулів:

 • Критичні підходи до спадщини
 • Управління збереженням спадщини
 • Практика управління спадщиною
 • Інтерпретація спадщини
 • Наукові навички та методи
 • Оцінений навчальний тиждень

Ви будете приймати ваші модулі протягом двох семестрів. У другому семестрі проводиться однотижнева навчально-виховна школа, заснована на розміщенні університетом.

Наша широка мережа контактів з галуззю у Великобританії означає, що ми також можемо запропонувати вам підтримку, якщо хочете, організувати розміщення вашого курсу.

Оцінка

Модулі, як правило, оцінюються шляхом письмового призначення. Ви закінчите програму з дисертацією на 15000 слів.

Чому слід вивчати цей курс?

 • Унікальне партнерство - Міжнародний інститут культурної спадщини Ironbridge (IICH) - це партнерство, сформоване 30 років тому між Бірмінгемським університетом та Trust Museum Museum Gorge Ironbridge. Ви матимете можливість працювати з професіоналами музеїв та провідними світовими науковцями, щоб покращити свій досвід навчання.
 • Необов'язкове розміщення - ми можемо підтримати вас, щоб зайнятися роботою, щоб підвищити вашу кар'єру.
 • Глобальний прогноз - ви зможете зустрітися з людьми з усього світу, які вплинуть на ваш досвід, дізнавшись про різноманітні контексти, в рамках яких спадщина працює на глобальному рівні.

Вивчення та викладання

Навчання в межах модулів займає багато форм, включаючи лекції, польову роботу, дебати, презентації та рольові ігри. Ви також будете тісно співпрацювати з персональним репетитором протягом всього курсу.

Вимоги до вступу

Зазвичай ми просимо отримати ступінь відзнаки у відповідній темі, як правило, вищого стандарту другого класу чи еквівалента. Вам не потрібно мати попередній досвід цього предмета, але ми сподіваємось побачити докази причетності або захоплення спадщиною у вашому особистому викладі.

Студенти, які не мають ступеня, що відповідає вищевказаному стандарту, але здатні продемонструвати істотний відповідний досвід роботи, також запрошуються подавати документи. Кожна заявка буде розглядатися в кожному конкретному випадку.

Студенти-міжнародники / ЄС

Академічні вимоги: Ми приймаємо цілий ряд кваліфікацій з різних країн - скористайтеся нашим зручним посібником нижче, щоб побачити, яку кваліфікацію ми приймаємо у вашій країні.

Вимоги до англійської мови: до цього курсу застосовуються стандартні вимоги до мови - IELTS 6.5 з не менше 6,0 у будь-якому діапазоні .. Якщо вам запропонують місце для навчання та ви не відповідають вимогам мови, ви маєте можливість записатись на нашому передсесійному курсі з англійської мови для навчальних цілей - якщо ви успішно закінчите курс, ви зможете виконати вимоги до мови, не переймаючи мовну кваліфікацію.

IELTS 6.5 з не менше 6,0 в будь-якому діапазоні еквівалентний:

 • TOEFL: 88 в цілому з не менш ніж 21 у читанні, 21 слуханні, 22 говорінні та 21 у письмовій формі
 • Тест англійської мови Пірсона (PTE): академічний 59 за всіма чотирма вміннями
 • Cambridge English (іспити, взяті з 2015 року): Розширений - мінімальний загальний бал 176, не менше 169 в будь-якому компоненті
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Детальніше

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Згорнути