Магістр міжнародного ділового права

Загальні відомості

Опис програми

Розклад курсів

Ступінь магістра міжнародного ділового права - це програма, що розповсюджується протягом чотирьох семестрів протягом двох років. Графік курсу ретельно розроблений, щоб вмістити робочих професіоналів, організовуючи заняття після обіду, щоб дати студентам, які працюють повний робочий день, отримати диплом. Всі курси нашої магістра викладаються англійською мовою.

Через курси, індивідуальні дослідження та стажування ви будете тісно співпрацювати з викладачами та іншими професіоналами у Парижі та Абу-Дабі.

Мережа

Кожен клас буде мати зменшена кількість студентів з різних країн. Суворе процедура відбору запис буде гарантувати якість ступеня і дозволить вам розширити свій особистий мережу з високим потенціалом однолітками.

Кар'єрні перспективи

Для наших випускників існують численні та корисні можливості на регіональному та глобальному рівні. Працевлаштування в урядових, політичних, медіа та галузях права бізнесу є прибутковим та конкурентоспроможним, оскільки випускники з спеціалізацією прагнуть до цього. Для майбутніх і досвідчених фахівців кар'єрні перспективи є надзвичайно величезними і відрізняються від керівних посад у державних, юридичних та дипломатичних установах, неурядових організаціях, юридичних консультантах у приватному секторі або в якості консультантів для великих транснаціональних корпорацій.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути