Магістр міжнародного бухгалтерського обліку, аудиту та контролю

Загальні відомості

Опис програми

Ця однорічна програма, повністю вивчена англійською мовою, надає студентам відповідне уявлення про важливість фінансової звітності для сучасного ділового середовища.

Цілі програми

Магістратура з міжнародного бухгалтерського обліку, аудиту та контролю розроблена для студентів, які прагнуть досягти довгострокового успіху в кар'єрі. Вона заснована на міцному фундаменті фінансової звітності та аналізу; в управлінні обліку та прийняття рішень; та фінансові консультаційні послуги. Програма дає студентам розуміння сучасних функцій фінансової звітності з технічної та інституційної точки зору, що дозволяє випускникам працювати в самих різних галузях. Випускники отримують вигоду з вбудованої швидкої підготовки до вступу до глобальних професійних органів бухгалтерського обліку (наприклад, виняток до професійних іспитів ACCA, узгодження з Магістральним шлюзом CIMA та охопленням значної частини тіла знань IMA).

Переваги програми

· Програма пропонує десять стипендій для іспиту CMA. CMA є сертифікатом золотого стандарту для управління бухгалтерського обліку та добре відома в галузі бухгалтерського обліку в усьому світі. Після того, як студенти пройдуть ці тести, вони мають доступ до інших сертифікатів з низкою винятків.

· Програма пропонує курс аналізу даних, підготовку майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку для BIG DATA.

· Наші випускники знаходять роботу та стажування у великих аудиторських фірмах (Deloitte, KPMG, PWC та EY).

· У програмі є професійна консультативна рада, в якій враховуються фахівці з багатонаціональних компаній, які допомагають нам оновлювати програму відповідно до очікувань ринку праці.

· Навчальна програма містить широкий спектр курсів з елементарних і просунутих питань у галузі фінансової звітності та управління управління та містить ряд факультативних курсів, що дозволяють студентам спеціалізуватися в різних областях в галузі бухгалтерського обліку.

Зміст програми

Навчальна програма містить широкий спектр курсів з елементарних та просунутих питань у галузі фінансової звітності та управління та містить ряд факультативних курсів, що дозволяють студентам спеціалізуватися.

Порядок застосування та вимоги

Прийом базується на онлайн-заявці кожного учня, доступній за адресою http: // подати заявку. IESEG .fr та огляд необхідних документів, а також результат обов’язкової співбесіди з набором персоналу. Рольовий вступ пропонується кваліфікованим студентам з жовтня 2019 року .

Міжнародні стипендії

Міжнародні стипендії IÉSEG до 50% відмови від навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Детальніше

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Згорнути

Акредитації