Магістр міжнародних відносин

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр міжнародних відносин

Програма магістра міжнародних відносин дозволяє студенту набути знань і навичок у найважливіших питаннях, пов'язаних з міжнародною дипломатією, політикою та економікою, щоб спілкуватися і співпрацювати найефективнішим чином з міжнародними співрозмовниками. недержавних організацій, а також у бізнесі, залежно від обставин.

Магістр міжнародних відносин підходить тим студентам, які прагнуть продовжувати кар'єру з міжнародним спрямуванням, зокрема в галузі дипломатії та зовнішньої політики, хоча основи міжнародних відносин у глобальному бізнесі також будуть охоплені в контексті міжнародного лідерства та управління, бізнесу та проектів управління, а також міжкультурні комунікації та навички ведення переговорів. Крім того, повний курс присвячений EDRS («Етика, різноманітність, відповідальність, стійкість»). Таким чином, після більш точного завершення програми студенти зможуть приєднатися до міжнародних організацій, стати частиною дипломатичних служб та / або працювати в приватному секторі.

 • Мова: англійська
 • Тривалість: 3 семестри (1,5 роки): 2 семестри Магістерська робота / стажування
 • Дати початку: жовтень і лютий
 • Кредити: 91 ECTS
 • Магістр міжнародних відносин

Курси

Курси магістра мистецтв у галузі міжнародних відносин поділяються на 3 основні категорії: Основні курси (36 ECTS / 9 курсів), які є обов'язковими та спеціалізованими курсами / семінарами (16 ECTS / 5 курсів), які впроваджуються протягом другого семестру програми та Семінари та семінари (9 ECTS). Наприкінці навчання студент зобов'язаний підготувати дипломну роботу (30 ECTS) або завершити стажування (30 ECTS).

Процес прийому та вимоги

 1. Надішліть анкету.
 2. Отримуйте відгуки від співробітників SSHE.
 3. Надішліть додаткові необхідні документи (попередні дипломи та резюме, якщо вони застосовуються).
 4. Отримайте підтвердження про зарахування.

Ми зв'яжемося з Вами, як тільки Ви надішлете нам заповнену заяву та необхідні документи.

Натисніть

Вимоги

 • Попередні дипломи та резюме (якщо застосовується).
 • Сканування поточного ідентифікатора.
 • TOELF / IELTS (80/7) сертифікат про володіння англійською мовою або аналог.

Питання?

Зверніться до нас! Ви можете зробити це через форму тут, або безпосередньо по електронній пошті: info@sshe.ch

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... Детальніше

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. Згорнути