Магістр міжнародних відносин

Загальні відомості

Опис програми

Магістр міжнародних відносин для міжнародних студентів в Університеті Хуажонга

1. Цілі тренування

Ця програма полягає у вихованні кваліфікованих аспірантів з наступними можливостями: освоєння та гнучкого застосування основних теорій міжнародних відносин; Розуміння політики, економіки, права, історії, загальних знань відповідних соціологічних дисциплін; Хороша здатність у наукових дослідженнях та соціальній практиці; Компетентний для роботи у державних органах, відділах зовнішніх справ, військових, інформаційних агентствах, міжнародних організаціях; Підходить для роботи в науково-дослідних установах, коледжах та університетах.

2. Напрямок досліджень

(1) Міжнародні відносини.

(2) зовнішні відносини Китаю.

(3) відносини між великими державами.

3. Система та Кредит

Тривалість навчання для аспірантів становить 2 роки, яка, як правило, навчається на 24 кредити

4. Навчальний план (див. Наступну таблицю):

Код курсу

Примітка: "Робота в справах, практичні вчення" та "Національний стан та соціальний огляд в Китаї" є вибірковими курсами, а не навчальними закладами класу, які повинні бути організовані консультантами гнучким шляхом, головним чином через спілкування у випадку, дослідження в польових роботах між радниками та студентами і т. д.

5. Вимоги до наукових досліджень та дисертацій

  • Під час шкільного навчання студенти-аспіранти повинні заповнити принаймні чотири навчальні плани.
  • Магістр повинен визначити тему дипломної роботи та сформулювати пропозицію через робочий план у другому семестрі.
  • Документ дозволяється писати англійською мовою, а також рекомендується заповнити на китайській мові.

6. Режим і метод культивування

Освіта повинна здійснюватися керівництвом керівництва, а також колективним керівництвом, у поєднанні з самостійним навчанням, дискусійним навчанням, яке зосереджується на навчанні аспірантів у підготовці незалежних досліджень. Якщо умови дозволять, група репетиторів буде належним чином організувати деяких відомих науковців, високопоставлених державних службовців, відомих підприємців та дипломатів для участі в подібних семінарах, а саме - сприяти просуванню студентами горизонту аспірантів за цінністю та знаннями за допомогою різних академічних обмінів.

7. Винятки

(1) Аспіранти в школі повинні відвідувати принаймні 1 академічну діяльність (академічний семінар, конференцію або наукову доповідь). Відповідна інформація буде зберігатися в "Реєстраційній системі для академічної діяльності аспірантів у Нормальному Університеті Хуажун".

(2) Вся ця навчальна програма проекту повинна бути встановлена ​​для розгляду. Методи оцінки та оцінки стандарту виконуються вимогами "Тимчасове положення про післядипломну оцінку та досягнення менеджменту в Університеті Хуажонга".

(3) Відповідно до програми підготовки, кожен учень повинен створити персональний навчальний план, заснований на особистій ситуації, через місяць після його зарахування під керівництвом керівників. Після обстеження керівником та професійним лідером персональний навчальний план буде зберігатися в історії в Інституті політичних наук та Міжнародній вищій школі культурного обміну, випускнику Нормального університету Хуацзуна. Завершення програми підготовки та особистий навчальний план є основою дозволу магістра права в Університеті Хуажонга.

Курси Введення

Обов'язкові курси (10 предметів)

(1) Назва курсу: Теорія міжнародних відносин

Час / Кредит: 48/4

Клас: Інститут політичних наук

Інструктор: професор Ху Чжуншань

Зміст резюме: Коротка історія реалізму та ідеалізму, новий жанр неолібералізму, представників та основних ідей кожної школи, розробка нових ідей та моделей серед великих держав, спричинені кінцем холодної війни.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії

(2) Назва курсу: Сучасна та сучасна історія міжнародних відносин

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Інструктор: професор Вей Хонг

Зміст резюме: основні зміст сучасних і сучасних міжнародних відносин включає сучасні міжнародні відносини та еволюція моделі, зовнішня політика сучасних держав, основні сучасні події міжнародних відносин, історія війни і миру, піднесення і занепад великої держави, підйом третіх країн, сучасна модель міжнародних відносин, історичний досвід та уроки сучасних міжнародних відносин

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії

(3) Назва курсу: відносини між великими державами та дипломатією

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Викладач: доцент Шон Сюйжу

Зміст резюме: походження, особливості та етап розвитку великих держав; Об'єкт дослідження, сфера та методи дипломатії великих держав, основна теорія західної дипломатії; Огляд західної дипломатії; Знаменитий випадок західних дипломатів; Порівняння зовнішньої політики Китаю та Радянського Союзу; Останні тенденції у великих державах (глобалізація, нова концепція суверенітету, нові концепції безпеки, суверенітет нової теорії імперіалізму)

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(4) Назва курсу: міжнародне право та міжнародні організації

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Інструктор: доцент Чжао Чангфен

Зміст резюме: формування та розвиток міжнародної організації після Другої світової війни; Організація Об'єднаних Націй та міжнародна політика. Регіональна та міжнародна політика; Походження, розвиток та міжнародний статус, взаємодія міжнародного права, міжнародної політики та міжнародних відносин. Основні принципи міжнародного права; Предмет міжнародного права, національна територія, морське право, дипломатичні та консульські відносини; Міжнародні договори та міжнародні організації.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(5) Назва курсу: Міжнародна стратегія Китаю та зовнішні зв'язки

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Інструктор: Tutor Group

Зміст Зміст: зміни міжнародного статусу та міжнародного середовища Китайської Народної Республіки. Міжнародна стратегія Китаю та зовнішні зв'язки, формування, розвиток та налагодження зовнішньої політики Китаю; Наскільки китайська дипломатія наполягає на основних принципах та політиці; Як Китай має справу зі спадщиною проблем сусідніх країн, багатосторонньою дипломатією та відносинами між великими державами.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(6) Назва курсу: китайська економіка

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Інструктор: доц. Ван Юнхуей

Зміст резюме: традиційний китайський сільськогосподарський економічний режим; Економічні моделі Китаю (1949-1978 рр.), Економічні трансформації Китаю (1979-1997 рр.); фінансова система китайської міжнародної економічної моделі та концепції після кризи 1997-х років. Його мета - дати студентам можливість зрозуміти шляхи економічного розвитку Китаю та систему всеосяжної національної сили Китаю набагато глибше.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(7) Назва курсу: на передньому плані міжнародних відносин

Час / Кредит: 36/3

Клас: Інститут політичних наук

Інститут політичного вчителя: Tutor Group

Зміст резюме: З точки зору теорії міжнародних відносин, цей курс має на меті надати студентам можливість вивчати прикордонні проблеми в міжнародних відносинах, таких як регіональна інтеграція теорії та практики Східної Азії, модель співтовариства Східної Азії та здійсненність, імідж держави та вибір Китаю, проблеми з розвитком земної влади Китаю, а також морська держава Китаю, організація Шанхайської співпраці та китайська багатостороння дипломатія, кольорова революція та безпека Китаю на кордоні, Форум Боао та гармонійний світогляд Китаю тощо.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(8) Назва курсу: Робота в справах та навчальні заходи

Година / Кредит: 8/2

Клас: Інститут політичних наук

Інститут політичного вчителя: Tutor Group

Зміст резюме: деякі відомі експерти, урядовці старших посадових осіб, підприємців, керівники банків можуть бути запрошені, щоб поговорити про зовнішню політику Китаю та відповідну концепцію, виробництво і діяльність китайської економіки, а також як зовнішня політика Китаю та економічний розвиток і практикується, і які проблеми виникнуть; Тим часом курс запропонує студентам можливість презентувати китайську дипломатичну та економічну політику, інструктори викладуть відповідні коментарі, а інші студенти повинні брати активну участь у взаємодії.

Режим навчання: самостійне навчання, лекції та дискусії.

(9) Назва курсу: Національний стан та соціальний огляд Китаю

Година / Кредит: 8/2

Клас: Інститут політичних наук

Інститут політичного вчителя: Tutor Group

Зміст резюме: деякі відповідні наглядачі організують студентів, щоб продовжувати практику розслідування національних умов Китаю, включаючи урядові відомства, установи культури, коледжі та університети, науково-дослідні установи, підприємства, міста та сільські райони, метою яких є розуміння студентів Національні умови Китаю насправді.

Режим навчання: соціальні практики.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in Wuhan, the capital of Hubei Province and a major hub of transportation in China, Central China Normal University is a key comprehensive university directly under the administration of the C ... Детальніше

Located in Wuhan, the capital of Hubei Province and a major hub of transportation in China, Central China Normal University is a key comprehensive university directly under the administration of the Chinese Ministry of Education. The picturesque campus of over 2,000 Mu (330 acres) is nestled on Guizi Hill, bordering South Lake. As one of the universities on the list of 211 National Education Priority Project, Central China Normal University is highly recognized as an important base for cultivating brilliant talents for the country, as well as a superior training center for excellent teachers in higher learning institutions and high schools. Згорнути