Магістр мультимедійної журналістики (Меріленд Кампус)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр комунікацій за спеціальністю "Мультимедійна журналістика" готує журналістів, здатних виробляти журналістські продукти, співзвучні вимогам цифрової епохи та знанням використовувати нові цифрові платформи, присутні в галузі комунікацій. Він пропонує студентам знання, щоб зрозуміти нові тенденції та вимоги журналістики у мінливому та глобальному світі. Навчальна програма зосереджена на теорії та практиці журналістики.

Студенти опануватимуть різноманітні сфери у сфері комунікацій та зможуть розробляти нові продукти на численних мультимедійних платформах, які вийдуть за межі територіальних кордонів та матимуть глобальний доступ. Вони опануватимуть традиційні формати новин, але зосереджуватимуться на використанні мультимедійних форматів. У той же час вони зрозуміють потреби сучасних ринків комунікацій та правові, етичні основи, які захищають свободу слова та преси.

Ступінь магістра в галузі комунікаційно-мультимедійної журналістики є складовою багатьох дисциплін, пропонованих Школою соціальних наук та комунікацій.

Цілі програми

Загальними цілями всіх шкільних програм та програм є:

 1. Підтримувати академічну майстерність через навчання, навчання та соціальні дослідження.
 2. Сприяти пізнанню та збереженню місцевих, національних та загальнолюдських культурних цінностей.
 3. Розвивайте розуміння того, що співпраця необхідна для досягнення розподілу ідей в межах дисциплін, інститутів, спільнот та націй.
 4. Розвинути спроможність аналізувати проблеми та шукати рішення.
 5. Сприяти розумінню людського стану, допомагаючи студентам розглядати світ із співчуттям та сприяти відповідальному та етичному поведінці.
 6. Надайте студенту міждисциплінарні знання, що дає змогу зрозуміти сучасне суспільство та його основні соціальні проблеми.
 7. Допоможіть студенту отримати наукову та філософську освіту, аналітичну та спостережну за людською та організаційною поведінкою.
 8. Сприяти критичному аналізу та дослідження економічної, соціальної та політичної ситуації в США сьогодні та заохочувати інтерес до пошуку альтернативних моделей та рішень.
 9. Підготуйте студента до аспірантури в області соціальних наук та комунікації.

Виходячи з цілей Школи соціальних наук та комунікацій (СССК), майстер мультимедійної журналістики має наступні завдання:

 1. Застосовуйте принципи та закони, що захищають свободу слова, преси та зборів як на національному, так і на міжнародному рівнях.
 2. Проаналізуйте історію та розвиток комунікацій у суспільстві та роль професіоналів, що працюють у цій галузі.
 3. Застосовуйте принципи соціальної поваги і різноманітності, що пронизує суспільство і розуміє його зв'язок з спілкуванням та різноманітністю культур у глобальному суспільстві.
 4. Застосовуйте принципи, теорії, концепції та основні моделі соціальних комунікацій при презентації письмових та аудіовізуальних новин.
 5. Застосовуйте етичні принципи професії, дотримуючись правди, точності, неупередженості та різноманітності.
 6. Продемонструйте навички критичного мислення, творчості та самостійного мислення та використовуйте їх для вирішення конфліктів та проблем у творчій формі у сфері мультимедійної журналістики.
 7. Застосовуйте методи дослідження, щоб отримати необхідну інформацію для виявлення проблем у журналістській галузі та встановити стратегії, необхідні для їх вирішення.
 8. Напишіть коректно і чітко в формах та стилях, що відповідають у галузі мультимедійної журналістики.
 9. Застосуйте найновіші інструменти та технології комунікацій та визнайте їх вплив у сучасній цифровій епосі.

Критично оцінювати власну роботу, а також інші з точки зору точності, точності та ясності при використанні англійської та іспанської мов.

Навчальна послідовність Кредити
Основні професійні курси 15
Основні курси 15
Вибіркові курси 3
Всього 33

128553_photo-1504711434969-e33886168f5c.jpgAbsolutVision / Unsplash

Навчальний план

Основні професійні курси (15 кредитів) *

 • COMM 51O-O Сучасні теорії комунікацій
 • COMM 511-O Розробка та управління медіапідприємствами
 • COMM 515-O Методи досліджень у спілкуванні
 • COMM 517-O Зв'язок та нові медіа
 • COMM 520-O Розширений текст для ЗМІ

Основні курси (15 кредитів)

 • COMM 540-O Журналістика та глобалізація
 • COMM 541-O Основи мультимедійної журналістики
 • COMM 542-O Журналістська робота для мультимедіа
 • COMM 545-O Розслідуйте журналістику для мультимедіа
 • Проект COMM 550-O

Вибіркові курси (студенти виберуть один із наступних курсів) (3 бали)

 • COMM 512-O Юридичні та етичні аспекти комунікацій
 • COMM 543-O Журналістика та зв'язки з громадськістю
 • COMM 544-O, навколишнє середовище, конфлікти та кризові новини

* Мовні знання англійською та іспанською мовами оцінюватимуться за допомогою тесту на власність. Можуть знадобитися додаткові мовні курси відповідно до балів студента на тестах з влаштування. Якщо студенти мають право на підготовчі мовні курси або мовні курси розвитку, вони повинні негайно записатись на курси, щоб збільшити навчальну ефективність з мови. Студенти повинні дотримуватися мінімально необхідних годин та політики, встановлених державними та місцевими освітніми агенціями для практичного досвіду. Студенти повинні відповідати державним та місцевим вимогам щодо сертифікації на здобуття наукового ступеня, якщо це доречно.

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Ana G. Méndez, Recinto Online hace accesible a la comunidad local e internacional una educación superior con los más altos estándares de calidad. Para lograr este propósito, hemos utili ... Детальніше

La Universidad Ana G. Méndez, Recinto Online hace accesible a la comunidad local e internacional una educación superior con los más altos estándares de calidad. Para lograr este propósito, hemos utilizado tecnologías innovadoras para ofrecer un servicio ágil y eficaz al estudiante. Creamos programas académicos y cursos de educación continua que siguen un modelo educativo y un diseño instruccional que busca promover la formación integral del estudiante. Згорнути
Сан-Хуан , Меріленд-Сіті , Даллас + 2 Більше Менше