Магістр мистецтв (MA) Психологія німецькою мовою

Загальні відомості

Опис програми

Її навчальна програма базується на рекомендаціях Німецького психологічного товариства, але програма орієнтована на прикладне спілкування діагностичних, консультативних та терапевтичних базових компетенцій. Його психоаналітичну спрямованість демонструє той факт, що крім поведінкової, гештальт-терапії, системної та інших, у центрі уваги дослідження є психоаналітичні процедури.

Крім того, викладання емпіричних та статистичних методів також повинно включати процедури, які особливо підходять для відображення та змальовування процесу та результатів психоаналітичного лікування. Нарешті, психоаналітична спрямованість виявляється і в тому, що студенти знайомляться з психоаналізом не лише як психотерапевтичної процедури, але і як культурної теорії та прикладної суспільної науки. Програма затверджена Берлінським сенатом та офіційно акредитована до 2017 року.

126110_126100_MAPsychology.jpg

Будова та структура

Програма включає 120 балів, які можна отримати за чотири семестри денної форми навчання або восьми семестрів заочної форми навчання. Кредитні бали розподіляються приблизно рівномірно по семестрах, магістерська робота написана в останньому семестрі. У разі заочного навчання для професіоналів та іноземців очікується наявність одного тижня та чотирьох вихідних на семестр.

Навчальні напрями дослідження поділяються на п'ять навчальних областей. Крім того, є обов’язковий факультативний фахівець, який повинен дати студенту можливість закласти науковий акцент на власний інтерес. Крім того, студент повинен виконати робоче місце.

мети

Магістерська програма «Психологія» повинна дати студентам можливість самостійно працювати клінічними психологами, продовжувати свою наукову освіту та, якщо необхідно, продовжувати кар’єру в університеті. Випускники можуть подати заявку на навчання як психологічні психотерапевти згідно із Законом про психотерапевтів. Ви можете вибрати один із визнаних ПТГ психотерапевтичних напрямків (поведінковий, психодинамічний, психоаналітичний).

Випускники цієї ступеня програми відповідають вимогам доступу до навчання як психотерапевта / психотерапевта згідно з німецьким законодавством.

Очікується, що випускники особливо добре підготуються до змісту та цілей психоаналітичного тренінгу відповідно до ПТГ на основі їх досвіду на курсах, що стосуються додатків (початкові семінари для співбесіди, тематичні дослідження, казуїстичні семінари). Однак гарантії вступу на навчання до психотерапевта не може бути. Зокрема, випускники, які не розпочали ступінь магістра з психології в ІПУ після закінчення ступеня бакалавра з психології, а швидше як "бічні абітурієнти" з іспитом з суспільствознавства, не можуть сподіватися на включення до психотерапевтичної підготовки.

126112_126095_ipu_general2.jpg

заявники

Необхідною умовою для вступу є ступінь бакалавра з психології в університеті. Випускники інших соціальних програм (таких як медицина, освіта, теологія, соціологія) повинні мати щонайменше 60 кредитів з психології, здобуті в попередньому університетському ступеня. Визнання авансових платежів проводиться екзаменаційною комісією. Він також може накласти максимум 4 мостикові курси по 5 ECTS кожен (загальна психологія, психологія розвитку, клінічна психологія, методи психології).

Відповідно до діючої юридичної думки відомих нам державних екзаменаційних бюро (у Берліні це Державне управління охорони здоров'я та соціальних питань), випускники магістерських наук з психології мають лише можливість подати заявку на навчання в якості психотерапевта, якщо вони раніше закінчили ступінь бакалавра з психології.

Оскільки застосовується процес подання заявки: Адміністрація університету залишає за собою право відкласти або відхилити заявку. У цьому рішенні воно враховує загальне враження від заявки: мотивація вибору кар’єри, інтереси заявника та, якщо це застосовно, його попередній досвід та соціальна відданість. Більшість претендентів будуть запрошені на співбесіду. Це записується і закінчується рекомендацією керівництву університету затвердити або відхилити заявника. Заявки на WiSe 2016/17 можна подавати до 30 вересня 2016 року.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsibl ... Детальніше

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsible for the university, and the sole shareholder of the company is currently the Foundation to Promote University Psychoanalysis. Згорнути