Магістр мистецтв (MA) Психологія німецькою мовою

Загальні відомості

Опис програми

Клінічна психологія на психоаналітичній основі - це фокус магістерської програми з психології. Ви познайомитесь із спектром психологічних втручань практичним та дослідницьким шляхом. Ви будете мати справу з усіма загальними орієнтаціями, такими як когнітивно-поведінкова та системна психотерапевтичні процедури та особливим чином з глибокою психологічною основою та перш за все психоаналітичною психотерапією.

Через психоаналітичну перспективу ви дізнаєтесь про культурно-теоретичні, предметно-наукові та соціально-психологічні аспекти цієї сучасної, міждисциплінарної науки про людину. Це якість та відмітна особливість магістрів Психології МПС від курсів, орієнтованих переважно на поведінку в державних університетах.

З точки зору методу ми надаємо емпіричні, статистичні та якісні методи, які особливо підходять для запису та відображення процесу та результату психоаналітичних методів лікування. Ваше навчання також завжди стосується практики. Багато хто з викладачів є клінічно досвідченими та практикуючими психоаналітиками.

Виконуючи магістр психології в IPU, ви дотримуєтесь вимог щодо доступу до навчання як психологічного психотерапевта згідно з німецьким законодавством. Завдяки сильній практичній актуальності, МПС ідеально готується до передбачуваних юридичних змін у навчанні психотерапевта.

127412_MAPsychology.jpg

Будова та структура

Курс включає 120 кредитних балів, які ви можете заробити за чотири семестри денної форми або восьми семестрів за сумісництвом. Кредитні бали розподіляються приблизно рівномірно по семестрах, магістерська робота написана в останньому семестрі. Якщо ви хочете пройти заочний курс як студент і робоча людина, час відвідування розділяється на чотири вихідні та один блок-тиждень на семестр. Області дослідження поділяються на п'ять досліджуваних областей. Крім того, є факультативний предмет, який повинен дати вам можливість поставити науковий фокус у власних інтересах. Крім того, стажування є обов’язковим.

Додаток для студентів

Ступінь бакалавра з психології в університеті є необхідною умовою для вступу. Якщо ви закінчили інші соціальні курси (наприклад, медицина, освітні науки, теологія, соціологія), вам доведеться довести суцільні психологічні досягнення принаймні 60 кредитних балів відповідно до Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS), які ви мали у попередньому університетському курсі придбали. Ці попередні виступи перевіряються під час прийому на співбесіду. Екзаменаційна комісія (голова: проф. Д-р Біргіт Стюрмер) визнає попередню роботу. Це може накласти мостикові курси по 5 ECTS кожен з клінічної психології та / або психоаналізу.

Процес особистого відбору з інтерв'ю

IPU прагне до процесу особистого відбору з інтерв'ю з усіма претендентами. Тут доречне загальне враження від вашої заявки: мотивація вибору кар'єри та інтересів, ваш попередній досвід та ваша соціальна відданість. Більшість претендентів запрошуються на співбесіду. Це записується і призводить до рекомендації керівництву університету, яке приймає рішення про вступ чи відмову.

127411_BScMAPsychology.jpg

Цілі курсу

Як студент, ви зможете самостійно працювати клінічними психологами в психоаналітичній формі. Потім ви можете подати заявку на навчання в якості психотерапевта відповідно до Закону про психотерапевта (PsychThG). Ви можете вибрати один із визнаних ПсихТхГ психотерапевтичних напрямків (поведінкова терапія, глибинна психологія, психоаналітичний). Це застосовується без обмежень, якщо ви починаєте ступінь магістра після отримання ступеня бакалавра з психології.

Як випускник курсу, ви також маєте найкращі передумови для проведення міждисциплінарних досліджень та подальшої наукової кваліфікації. Очікується, що ви, як випускник, будете особливо добре підготовлені до змісту та цілей психоаналітичного та / або психологічного тренінгу, заснованого на досвіді курсів, що стосуються додатків (перші семінари для співбесіди, презентації кейсів, казуїстичні семінари).

Програми міжнародного обміну

IPU має мережу через Міжнародний офіс з численними університетами в Європі та за кордоном. Усі зареєстровані студенти можуть пройти стажування або весь семестр в одному з цих університетів-партнерів за кордоном. Визнання кредитних балів, досягнутих в Європейській системі передачі та накопичення кредитів (ECTS), вже є договірною регламентацією.

плата за навчання

Ви можете вибрати між трьома різними способами оплати плати за навчання:

  • Повний робочий день: 970 євро на місяць, 5 600 євро на семестр або 21 400 євро заздалегідь
  • Неповний робочий день: 540 євро на місяць, 3100 євро за семестр або 22200 євро заздалегідь

Крім того, всі студенти денної форми навчання зараз отримують 298,80 євро за семестр, що дає можливість студентам користуватися послугами Studierendenwerk. Сюди також входить семестровий квиток, який дає право користуватися громадським транспортом у Берліні. Зверніть увагу, що плата за семестр може змінюватися за семестр. Плата за двомісячні мостові курси для зміни кар'єри без попереднього наукового ступеня з психології становить максимум 2000 євро; за наявності доказів ця сума відповідно зменшується.

Фінансова підтримка

МПС бере участь у програмі Deutschlandstipendium, на яку може подати заяву кожен студент. Найважливіші критерії для отримання такого фінансування в розмірі 300 євро на місяць - це попередня результативність, соціальне зобов'язання та будь-які фінансові потреби, які можуть існувати.

Крім того, IPU пропонує переговори з Chance eG. Завдяки контракту на зворотне покоління, який ви пропонуєте там, ви можете фінансувати навчання і платити витрати потрібно лише після того, як ви самі заробите достатньо грошей.

IPU є членом Студентського Дарлехенскассе Берлін eV (DAKA) з 2019 року. Будучи студентом IPU, ви можете отримати там позику на найвигідніших умовах у всьому Берліні.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsibl ... Детальніше

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsible for the university, and the sole shareholder of the company is currently the Foundation to Promote University Psychoanalysis. Згорнути