Магістр мистецтв (MA) Міждисциплінарна терапія психозу

Загальні відомості

Опис програми

Актуальний, магістр мистецтв, пов'язаний з політикою догляду в галузі міждисциплінарної терапії психозу, призначений паралельно працювати штатним робочим днем, пропонується з літнього семестру 2013 року спільно МПС (основна відповідальність) та трьома іншими університетами, медичне відділення університету Charité у Берліні, Католицький університет прикладних наук Берлін та університетська лікарня UKE Hamburg Eppendorf.

Ці зусилля цих чотирьох університетів дозволяють інтегруватись у надзвичайно унікальну манеру різних професійних компетенцій, які необхідні для роботи з психологічно хворими людьми. До них належать соціальна робота, соціальна психіатрична, фармакологічна, психодинамічна та соматична терапевтичні компетенції.

Лектори з усіх університетів-учасників беруть участь у структурі та розробці навчальної програми. Вони контролюють та підтримують студентів під час навчання, що не лише передає їм спеціалізовані знання та досвід, але й спонукає їх розуміти психодинаміку терапевтичних стосунків у конкретних робочих ситуаціях із психологічно хворими людьми та замислюватися над їхньою власною участю у цих стосунках . Навчальний курс був акредитований ACQUIN® (Інститут акредитації, сертифікації та забезпечення якості).126119_126096_InterdisciplinaryPsychosisTherapy.jpg

Організація та структура

Магістр мистецтв з міждисциплінарної терапії психозу - це восьмий семестр навчального курсу, який слід проводити паралельно до роботи на повний робочий день. Навчальний курс призначений для психологів, лікарів, соціальних працівників, педагогів та членів інших професій, які вже здобули професійний досвід та закінчили перший університетський ступінь, кваліфікуючи їх за професією.

Берлінський закон про вищу освіту (BerlHg) спеціально дозволяє надати курси підвищення кваліфікації для зарахування доказів попереднього професійного досвіду до запланованого часу навчання. Для того, щоб мати можливість зарахувати перші два "базові дослідження" таким чином, МПС пропонує усні іспити (максимум 60 хвилин), на яких заявники можуть продемонструвати, що вони вже здобули знання завдяки практичному досвіду, який вони мали б отримані в курсі базових досліджень. МСЕ заздалегідь надає рекомендації з літератури для цих іспитів.

Студенти зараховуються безпосередньо до їх третього спеціалізованого семестру. Потім навчальний курс охоплює чотирисеместрові основні предметні дослідження та закінчується нагородженням сертифікатом. Зацікавлені студенти можуть перейти до двосеместрової аспірантури, під час якої вони пишуть магістерську роботу, щоб присвоїти їм ступінь магістра мистецтв та отримати кваліфікацію для виконання управлінських завдань у терапевтичних та психосоціальних закладах.

Разом з двома семестрами, які зараховуються на початку (30 кредитів ECTS), а також основними предметами (4 семестри, 60 кредитів ECTS) та аспірантурою (2 семестри, 30 кредитів ECTS), випускники заробляють загальну кількість 120 кредитів ECTS.

Заявки на літній семестр 2020 приймаються з листопада. Якщо вас зацікавить розпочати навчання в МПС у майбутньому літньому семестрі 2020 року, зверніться до приймальної служби. Пан Маріус Дігель надасть вам додаткову інформацію там. Запрошуємо також відвідати інформаційний день (німецькою мовою) 15.11.2019. Більше інформації можна знайти на веб-сайті IPU.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsibl ... Детальніше

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsible for the university, and the sole shareholder of the company is currently the Foundation to Promote University Psychoanalysis. Згорнути