Магістр мистецтв у галузі візуальних комунікацій та пізнавальних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Інститут візуальних комунікацій HGK FHNW, в Базель, пропонує міжнародно-акредитовані навчальні програми з бакалавра, магістра та доктора філософії. що відображає багату традицію Базельської школи дизайну зокрема та швейцарського графічного дизайну в цілому.

Місто Базель, розташоване в трьох національній долині річки Рейн, - це унікальне культурне середовище з легким доступом до Франції та Німеччини.

Хоча наш курс бакалавра зосереджується на здатності студентів вести творчий процес, наші магістерські програми прагнуть розширити словник студентів з індивідуального дизайну та досягти більш високого рівня рефлексії через здатність студентів включати знання та методики наукових дисциплін у творчий процес. Ми пропонуємо магістра мистецтв у сфері візуальних комунікацій та пізнавальних досліджень та міжнародного магістра дизайну , яку ми проводимо спільно з університетом штату Іллінойс в Чикаго.

Обидві майстер-програми базуються на такій оцінці: у контексті цифрового падіння зображень необхідні розширені кваліфікації. Дизайн, що базується виключно на майстерності або технічних навичках, більше не відповідає вимогам візуального спілкування, а також не відображає візуальні повідомлення, повністю виведені з теорії. Підключення дизайнерської практики до піктограми та теорії засобів масової інформації породжує нову кваліфікацію у концепції та дизайні візуальних повідомлень у контексті поточного, цифрового, знакового спілкування.

Магістр мистецтв у галузі візуальних комунікацій та пізнавальних досліджень

В центрі нашої магістерської програми "Visual Communication and Iconic Research" виступає взаємозв'язок практичного дизайну з Image / Media Research. Програма призначена для студентів з ступенем бакалавра в області мистецтва, дизайну та культурології. Випускники з дизайнерським фоном, основні з складних питань дизайну у поєднанні з Image / Media Research та Image / Media Theory.

Випускники з культурологічних досліджень, основні стратегічні та концептуальні проблеми візуальної комунікації. Практична та аналітична "компетенція щодо іміджу" розвивається через співпрацю в міждисциплінарних проектних групах. Ступінь підготовки випускників для роботи в різних сферах візуального спілкування, культурних областях, а також навчання або дослідження на рівні коледжу.

Програма ступеня - це співпраця Університету прикладних наук Північно-Західної Швейцарії, Академії мистецтв та дизайну (FHNW / HGK), Інституту візуальної комунікації та "Eikones", Національного центру компетенції в галузі досліджень (НКРЗ), в Базельському університеті .

Ключові питання

Підключення пізнавальної практики, пізнавальної теорії та пізнавальних досліджень

У контексті цифрового падіння зображень необхідні розширені кваліфікації. Практика дизайну, яка грунтується виключно на майстерності або технічних навичках, більше не відповідає вимогам візуального спілкування, а також не відображає візуальні повідомлення, повністю виведені з знакової теорії. Практика з'єднання дизайну з пізнавальною теорією та медіа-теорією породжує нову кваліфікацію у концепції та дизайні візуальних повідомлень в контексті сучасного цифрового знакового спілкування.

Для студентів з образотворчого мистецтва ці кваліфікації складаються з розширення практичних навичок дизайну, щоб включити моделі з теорії та досліджень. Навпаки, студенти з університетським ступенем збільшать свої аналітичні навички, володіючи знанням дизайну та творчого процесу. Поєднання знакових практик, знакових теорій та знакових досліджень формує профіль магістра в галузі візуальних комунікацій та пізнавальних досліджень.

Міждисциплінарність: дизайн-практика та культурологія

Відповідно до нашого керівного принципу, поглиблення практичних і теоретичних знань у сфері зображення є центральним у програмі магістра. З огляду на спектр дисциплін, які беруть участь у відображенні на зображенні, основною метою є тісний обмін між студентами з практичними та теоретичними засадами.

Інститути-партнери

Магістерська програма - це співпраця між такими партнерами:

  • ейконс, Національний центр компетенції в науковій іконографічній критиці
  • Базельський університет, відділ історії мистецтва
  • Академія мистецтв та дизайну Університету прикладних наук

Магістерська програма займає міжнародну позицію та об'єднує мережу Базельської школи дизайну, eikones і Базельський університет у своїй діяльності.

Тривалість навчання / витрати

4 семестри / 120 ECTS / 60 кредитних точок США. Магістерська робота інтегрована в четвертий семестр.

Мова навчання: англійська

Курс MA: Студенти з Швейцарії / Європи: 700 швейцарських франків за семестр. Студенти з інших країн: 5000 швейцарських франків за семестр.

Акредитований Британським агенством фінансування навичок (перелік закладів PCDL).

Application Dead Line

Програма магістра з візуальних комунікацій та пізнавальних досліджень та міжнародного магістра дизайну починаються у вересні. Кінцевий термін подання заявки для нашої магістратури - 30 червня. Запропонування заявки до цього терміну рекомендується.

Цілі для студентів з бакалавром образотворчого мистецтва

  • Інтенсивний досвід роботи з рефлексивними процесами та методами проектування в контексті складних проектів.
  • Розширені теоретико-аналітичні навички шляхом набуття знань у галузі теорії пізнавальних та медіа.
  • Підвищена здатність до методів стипендії.
  • Теоретично підтримуваний практичний досвід досліджень (дослідження за дизайном) у знакових та дизайнерських дослідженнях.
  • Підвищений об'єкт для обговорення зображень.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design ... Детальніше

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design and Typography were developed. They were outstanding models for a modernist design education. Згорнути