Програма магістра історії мистецтв та візуальної культури готує студентів до передових досліджень у сфері візуальних мистецтв та захоплюючої творчої кар'єри в художньому світі. Ця програма зосереджена на міжкультурних питаннях історії мистецтва та візуальної культури та професійної практики у сфері візуальних мистецтв, яка готує аспірантів до подальшої освіти та кар'єри в галузі мистецтва та творчої культурної індустрії.

Програма навчається в нашому університетському містечку Кенсінгтон у Центральній Лондоні, де наші студенти отримують вигоду від навчання в безпосередній близькості від Музею Вікторії та Альберта, музею дизайну, Галереї Саатчі та багатьох інших художніх галерей та установ, розташованих прямо в центрі Лондона. Традиційне наближення та легкість доступу до лондонських художніх галерей світового рівня, музеїв, бібліотек та художніх закладів є життєво важливими для заснування цього курсу.

Ця американська акредитована магістерська програма є повнометражною програмою на один рік, яка об'єднує теоретичні знання та практичні навички, які забезпечать учнів необхідними навичками для виконання своїх можливостей у майбутньому працевлаштуванні. Додаткова стажування надає студентам практичний досвід, щоб підвищити їхню здатність до працевлаштування. Студенти також можуть вибрати цю програму неповний робочий день протягом двох років, що дає їм більшу гнучкість у роботі та навчанні.

Лондон, мабуть, є центром мистецького світу. Мистецькі та творчі інститути світового класу, аукціонні будинки, дилери та критики, розташовані на міжнародному рівні, поєднують в собі унікальну лондонську арт-сцену. Маленькі класи Річмонда викладаються професорами та співпрацюють з Лондоном як міжкультурною столицею мистецтва світу, пропонуючи студентам незрівнянну можливість.

Топ-5 причин для вивчення цієї програми:

  • Отримайте американську акредитацію, яка збільшує ваші можливості працевлаштування в США та на міжнародному рівні.
  • Можливість навчатися в Центральній Лондоні, яка надає студентам унікальне міжкультурне розташування та зацікавлення сучасним мистецтвом у Лондоні - центр і глобальна сцена, яка приваблює кращих творчих талантів у галузі мистецтва та дизайну з усього світу.
  • Отримати практичні навички, які підготують вас до майбутнього працевлаштування і дозволять вам досягти успіху на робочому місці.
  • Вигоду від малих класів (середні 10-15 студентів), більше часу контакту та повної академічної підтримки факультету, що займаються провідними дослідженнями в галузі мистецтва.
  • Отримати конкурентну перевагу з акредитованими факультативними стажувань та практичними модулями.


Вимоги до вступу

Перший ступінь в будь-якій дисципліні з мінімальною класифікацією 2.2 (Низька Друга класу) або її міжнародного еквівалента.


Вимоги до англійської мови (вимовники, які не володіють англійською мовою)

  • IELTS 6.5 з 5,5 в кожному прослуховуванні, розмові, читанні та письмовій формі
  • TOEFL (IBT) 87 в цілому з Listening 21, Reading 22, Writing 21, Speaking 23
  • Академічний тест англійської мови Pearsons (PTE) 62
  • Кембридж англійська: рівень знань - рівень C2 або рівень C1
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Richmond The American International University in London »

Останнє оновлення Листопад 27, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Січ 2020
Duration
1 - 2 Років
Денне навчання
Price
12,500 GBP
Міжнародна | ЄС: 7000 фунтів стерлінгів
Deadline
інформація
for Fall 2019 entry
Лис 15, 2019
for Spring 2020 entry
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
інформація
for Fall 2019 entry
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв
Лис 15, 2019
for Spring 2020 entry

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
for Fall 2019 entry
End Date

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лис 15, 2019
for Spring 2020 entry
End Date