Магістр мистецтв з психоаналітичних культурологічних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс настільки унікальний - це подвійний підхід: психоаналіз / культура інтерфейсу вивчаються з обох сторін. З одного боку, питання культури є оригінальним елементом формування психоаналітичного об'єкта, а з іншого боку, психоаналітичні підходи є важливим елементом культурології.

Організація та структура

Курс психоаналітичних культурологічних досліджень М.А. пропонується як неповний робочий день, який слід проводити паралельно до роботи на повний робочий день. Субота вдень) разом з одним повним тижнем лекцій. Повний тиждень лекцій зазвичай визнається та приймається як навчальна відпустка від роботи (Bildungsurlaub), відповідно до положень різних федеральних держав Німеччини. Коли вивчається в повному обсязі, курс складається з восьми семестрів (120 кредитів ECTS) і організований у два послідовні етапи навчання:

  • Основні навчальні дисципліни (6 семестрів, 90 балів за ECTS)
  • Аспірантура / магістерська робота (2 семестри, 30 балів за ECTS)

Можна пройти курс психоаналітичного культурології як магістерську програму зі 120 ECTS або за бажанням як розширений курс навчання при 60 або 90 ECTS або вивчити окремі навчальні секції як сертифіковане подальше навчання з 30 ECTS.

(* Навчальний курс затверджено департаментом освіти, молоді та науки сенату Берліна.)

126106_126097_CulturalStudies.png

Психоаналіз – теорія культури

Цей навчальний курс з його рішучою між- та трансдисциплінарною спрямованістю забезпечує багатошаровий та ілюстративний підхід до широкого спектру культурних явищ та їх несвідомих вимірів. Роблячи це, студенти ознайомляться і оброблятимуть, наприклад, художні та медіа творіння та вироби, як справді повсякденні події, культури знань і пам’яті, соціальні стосунки та їх трансформації.

Змінюючи перспективи між різними підходами та рівнями, розвиваються нові погляди та здобуваються професійні, культурні та соціальні компетенції. Завдяки обстеженню та аналізу конкретних предметів поглиблюється та диференціюється розуміння соціальної динаміки та механізмів, виробництв та проблемних сфер.

Курс досліджень призначений для вчених-культурологів, науковців з гуманітарних наук, гуманістів та соціологів, які бажають розширити свою наукову та психоаналітичну експертизу, а також для психоаналітиків, тих, хто працює в терапевтичному консультуванні та галузі медицини, або митців, які хотіли б здобути культурологічна кваліфікація.

126107_126099_ipu_general4.jpg

Вимоги до вступу до заявника

Третя ступінь або університетська ступінь (магістр, аспірантура, державний іспит, бакалавр) з культурних, гуманітарних, соціальних, медичних наук чи мистецького курсу навчання є основною умовою подання заявки. Будь-які винятки з цього визначає приймальна комісія МПС. Інтерв'ю з відбором проводиться особисто з кожним претендентом.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsibl ... Детальніше

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsible for the university, and the sole shareholder of the company is currently the Foundation to Promote University Psychoanalysis. Згорнути