Магістр мистецтв з арт-терапії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Магістр арт-терапії становить 61 бал з 900 годин стажування (400 прямих контактів з клієнтом), необхідних для закінчення навчання, що забезпечує максимальний навчальний кредит, отриманий для отримання рахунку як зареєстрований арт-терапевт (ATR) при Аудиторській комісії з арт-терапії (BC) та курсові роботи необхідна для арт-терапії та консультування державної ліцензії. Всі наші класи проходять на кампусі, ми не пропонуємо онлайн-занять для магістра арт-терапії.

arts therapy

Магістр арт-терапії з можливістю дисертації

Цей варіант дипломної роботи з 63-ма кредитами доступний після затвердження програми для студентів для проведення оригінальних досліджень та підготовки магістерської роботи. Варіант дипломної роботи подається після 1 семестру.

Магістр практики арт-терапії

Магістр практики арт-терапії дозволяє заявникам, що мають ступінь магістра або доктора в відповідній галузі, подати заявку на вступ. Програма вимагає 30 кредитів курсової роботи та 700 годин стажування (350 прямих контактів з клієнтом). Консультування дозволить замінити деякі курсові роботи, якщо студент вже має еквівалентну курсову роботу. Можуть знадобитися додаткові курсові роботи, щоб охопити всі змістові області, необхідні для програми магістра. (Усі умови для заявки на майстра поширюватимуться на всіх претендентів на посаду магістра.)

Бакалавр мистецтв / магістр мистецтв у програмі арт-терапії (BA / MA)

Комбінована програма бакалавра та магістра з арт-терапії покликана забезпечити широкий фон вільних мистецтв у образотворчому мистецтві та психології як підготовку до аспірантури з арт-терапії. Це дає змогу студенту вивчати дві найважливіші основи арт-терапії, виконуючи при цьому ступінь бакалавра. Студент може подати заявку в аспірантуру мистецтв і наук протягом другого семестру молодшого року бакалаврату. Для вступу до випускників частини програми приймання має бути отримано до початку четвертого курсу програми. Прийом залежить не лише від навчальних та мистецьких досягнень, а й від оцінки факультету арт-терапії щодо зрілості та здатності заявника до розвитку особистісних характеристик, які дозволять їй / йому добре функціонувати як арт-терапевт. Якщо прийнято в програму магістратури з арт-терапії, бакалавр присвоюється після успішного завершення четвертого курсу програми.

Програма навчання для бакалаврського сегменту дає можливість студенту здобути спеціальність з образотворчого мистецтва чи психології. Тим, хто займається образотворчим мистецтвом, потрібно буде зайняти значну роботу в психології (майже незначну), в той час як ті, хто займається психологією, будуть робити значну роботу в образотворчому мистецтві. У старшому році два аспірантури з арт-терапії, ARTH 6221 Studio / Техніка арт-терапії та ARTH 6210 консультування / Процес арт-терапії I будуть проходити протягом осіннього семестру та два випускні курси (будуть визначені). Зроблено протягом весняного семестру разом з курсами бакалавра, необхідними для виконання бакалаврських потреб. На ці чотири курси будуть надані як бакалаврські, так і випускні кредити, що значно зменшить фінансові витрати студента. Курси стажування не розпочнуться до весняного семестру чи, можливо, другого курсу програми.

Досвід Колумбійського коледжу від GW Arts

Загальні вимоги до прийому

  • Ступінь бакалавра регіонального акредитованого коледжу чи університету із середньою оцінкою B або кращою.
  • Заява про призначення
  • 2-3 рекомендаційні листи
  • Студія Арт обов’язкова курсова робота
  • Психологія необхідна курсова робота
  • Портфоліо
  • Інтернет-додаток
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Згорнути