Цілі

  • Програма спрямована на підготовку студентів, які зможуть розробляти та застосовувати належні концептуальні, аналітичні та критичні навички, необхідні для поглибленого вивчення різноманітних питань та тем в історії Африки.
  • Основна мета цієї програми полягає у створенні студентів, які будуть виробляти нові форми знань та компетенцій, пов'язаних з африканською історією в глобальному міжкультурному середовищі.

Вимоги щодо вступу

Заявники на цю програму повинні зазвичай мати хороший диплом з відзнакою у відповідній галузі, такі як історія, розвиток дослідження та економічна історія. Департамент може на власний розсуд Відомчої ради вимагати, щоб заявник відвідав інтерв'ю чи допит для допуску, щоб переконатись у здатності кандидата заповнити заявлену програму. Відповідність не гарантує в'їзду.

Загальні положення

1) Кожен модуль, що пропонується в МА, несе шість (6) кредитів. (Див. Розділ 26 Загальних академічних регламентів для аспірантури).

2) Загальна кількість кредитів, необхідних для магістра мистецтв, має становити принаймні 48.

3) Екзаменації, як правило, приймаються в кінці кожного семестру для кожного модуля на зазначені дати, про які буде повідомлено Відділення університетських іспитів.

4) Щоб бути допущеним до будь-якого іспиту про ступінь, студент повинен:

  • Будьте зареєстровані для отримання ступеня з Midlands State University відповідно до Загальних положень для студентів,
  • Отримали постійні оціночні оцінки, і
  • Відвідали принаймні 80% лекцій, запропонованих у модулі, для якого буде проведено експертизу.

Оцінка

1) Загальна оцінка повинна базуватися на безперервній оцінці та формальних оглядах

2) Буде встановлено завдання, пов'язані з цілями програми. Вони можуть включати (але не обмежуючись ними) нариси, групові презентації, тести та проекти.

3) кандидату, який не виконує вимоги неперервної оцінки, може бути заборонено відвідувати іспити.

4) іспити

- Екзаменації, як правило, повинні бути написані наприкінці семестру

- Кожен модуль включає в свій режим оцінювання письмове іспити, яке не перевищує три (3) годин

- При визначенні знаків для модулів ваговий коефіцієнт має бути таким:

  • Постійна оцінка 25%
  • Іспити 75%

Модулі Короткі відомості

МАУ 701 Методи дослідження в історії Африки

Модуль вивчає джерела та методи історичних знань та методологій засвоєння, традиційні та сучасні ліберальні сили при вивченні африканської історіографії з найдавніших часів до сучасності, афроцентричних та євроцентричних підходів до філософії африканської історії.

MAAH 702 Проблеми в африканській історії до 1900 року

Африка через століття, культура і цивілізація, єдність і безперервність, виробництво і торгівля, організація суспільства, методи управління, формування держави, правопорядок, прихід європейців та початок торгівлі атлантичними работоргівлями, руйнування та відродження, нові види торгівлі та підйому колоніалізму.

MAAH 703 Політична економія колоніалізму в Африці

Завоювання Африки: теорія і практика, побудова до завоювань, стійкість, співпраця та протиріччя в африканському суспільстві, епоха сил і статутних компаній, культура, класові та соціальні зміни в колоніальній Африці, індустріалізація та суспільство, деколонізація Африки.

MAAH 704 Історіографія зімбабвійської історії

Модуль розглядає вивчення написання історії Зімбабве.

MAAH 705 Екологічна історія Африки

Динаміка людського населення, землекористування, аспекти урбанізації, водні ресурси, забруднення, економіка та навколишнє середовище, політика та навколишнє середовище, екологічна етика та надія, введення видів та видів, що знаходяться під загрозою зникнення, та екологічні організації.

MAAH 706 Політична економія незалежної Африки

Незалежність і криза недосконалості, соціалістичні експерименти (деякі приклади) парадокс континентального багатства та масової бідності, багатонаціональні корпорації, аграрна криза, зовнішня торгівля та борги, ПЕАП, плани планування розвитку та стратегії індустріалізації, корупція, управління, демократія, нео -колоніалізму та глобалізації.

MAAH707 "Історичні розміри прав людини та управління в Африці"

Модуль приймає історичний підхід до концепцій прав людини та демократії в Африці.

МАУ 708 Історіографія африканської діаспори

Модуль розглядає ширші соціальні, економічні та політичні проблеми африканської діаспори, торговлю атлантичними рабами, історію африкансько-американсько-карибських суспільств, сучасні тенденції міжнародної міграції та історію діаспорних меншин.

MAAH 709 "Мир та стратегічні дослідження в Африці"

Модуль розглядає мирні теорії та практику та широкі теми насильства та конфліктів.

MAAH 710 Африка в сучасному світі

Модуль розглядає стратегії розвитку в Африці, основні елементи соціально-економічних та політичних процесів, зовнішню політику африканських країн, регіоналізм та глобалізацію.

МАУ 711 Системи знань та розвитку корінних народів в Африці

Проблеми та реальність навколо корінних систем знань, технологій корінних народів як основи сучасної науки, неформальних і формальних підходів до придбання знань та сприяння співпраці в знаннях корінних народів.

MAAH 870 Дисертація

Дисертація складає 150 сторінок на основі широкого дослідження в області вивчення.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 2 інших курсів в Midlands State University »

Останнє оновлення July 26, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Лют 2020
Duration
4 Семестри
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019, Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date