Магістр мистецтв в ігровому дизайні

Загальні відомості

Опис програми

Ви захоплені дизайном гри? Ви часто думаєте, що ігри могли бути кращими? Вам цікаво, що робить ігри захоплюючими та значущими? У Falmouth ви будете працювати з програмістами та художниками в студійному середовищі, щоб робити інноваційні та арештовані ігри.

Вступ

Ми будемо висвітлювати спеціалізовані області з розповіді та дизайну, розвиваючи навички розкривати нові горизонти ігор. За допомогою ваших екс-наставників галузі ви здобудете навички, необхідні для працевлаштування чи підприємництва в контексті ігор та засобів масової інформації. Співпрацюючи з іншими талановитими любителями ігор, ви будете розробляти власні ігри AAA, інді та настільні та бачити, як ваші ідеї втіляться в життя.Hands holding the game controllers JESHOOTS.COM / Unsplash

Що ти навчишся

Створюючи і розробляючи прототипи своїх ідей, ви станете фахівцем з ігрового дизайну та більш широкого контексту ігрової індустрії. А за другим навчальним блоком ви будете робити це по-справжньому, розробляючи гру в команді та виконуючи її за великим проектом в останньому терміні. Це може бути сольний, груповий або дослідницький твір.

Навчальний блок перший

Модулі

 • Синергія розвитку
 • Прототипи для ігор

Блок другий навчальний

Модулі

 • Проект розвитку групових ігор
 • Експериментальний ігровий дизайн

Навчальний блок третій

Модулі

 • Основний проект

Наведені вище модулі - це ті, що вивчаються нашими студентами або пропонуються нові. Структури та модулі програми можуть змінюватися в рамках процесів удосконалення та перегляду навчальних програм. Якщо певний модуль важливий для вас, будь ласка, обговоріть його з керівником курсу.

Як ти навчишся

На цьому курсі немає офіційного написання реферату - ви будете вивчати навички реального життя, необхідні для створення спільно створеного повноцінного ігрового проекту та професійного портфоліо для оцінювання. А при регулярному зворотному зв’язку та підтримці ваших наставників ви розвиватимете свої навички дизайнерських ігор таким чином, щоб підвищити ваш прогрес.

Ви дізнаєтесь через:

 • Семінари
 • Ігрові ігри
 • Лекції
 • Семінари
 • Критичні сесії
 • Навчальні посібники
 • Гість спікерів
 • Наставництво

Як ви будете оцінюватися

Дизайн гри - це орієнтований на практику курс, тому ви будете оцінені лише на курсовій роботі.

Засоби

 • Виділений простір у добре забезпеченій студії розробці ігор, відкрита пізно протягом тривалого часу.
 • Технологія розширеної реальності та змішаної реальності.
 • 3D-принтери.
 • Галузеві та програмні засоби стандартного рівня.
 • VR / AR лабораторія та сучасне обладнання (Hololens, Vive Pro, Oculus Rift).

Вимоги до вступу

Ми вітаємо здобувачів з різною кваліфікацією, але зазвичай вам потрібна ступінь бакалавра з відповідної дисципліни. Наші типові кандидати здобувають ступінь бакалавра 2: 2 або вище або еквівалентний досвід.

Ми також вітаємо вашу заявку, якщо ви маєте офіційне або «сертифіковане» навчання (наприклад, курси навчання, які не проводяться університетами чи коледжами) та навчаєтесь на основі досвіду роботи або самостійного навчання. Це називається Акредитація попереднього навчання (APL) і повинна була бути здобута протягом останніх п'яти років і бути еквівалентною результатам навчання наших мінімальних вступних кваліфікацій.

Заявники APL, які використовують досвід для подання заявки, повинні відзначити, що за вступ із просунутим статусом або за винятком певних модулів чи кредиту передбачено 200 фунтів стерлінгів.

Мовні вимоги

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, вам потрібно продемонструвати знання англійської мови, які достатньо розвинені для успішного завершення навчання. Ми приймаємо цілий ряд визнаних кваліфікацій з англійської мови, які еквівалентні мінімальній балі з 6,5 загальної академічної міжнародної системи тестування англійської мови (IELTS), при мінімальній оцінці 6,0 - для читання, письма, говоріння та слухання.

Міжнародні абітурієнти, які потребують студентської візи першого рівня для навчання у Великобританії, повинні скласти затверджений тест на безпечну англійську мову (SELT) для виконання державних візових вимог або мати визнаний мовний тест, затверджений та затверджений університетом. Наша команда Служб надання заявок може допомогти з будь-якими питаннями щодо навчальних віз або відповідних мовних тестів.

Вартість навчання 2020-21

 • 8 500 фунтів стерлінгів - штат Великобританії / ЄС (платний аккаунт в розмірі 250 фунтів стерлінгів. Це вираховується з плати за навчання.)
 • £ 16000 - штатний міжнародний (плата за прийняття до 1000 фунтів стерлінгів, залежно від національності. Це вираховується з плати за навчання.)
Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Детальніше

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Згорнути