Магістр мистецтв в області живопису

Загальні відомості

Опис програми

Образотворче мистецтво - живопис: www.hanzegroningen.eu/mp

Ви хочете, щоб рости як художник образотворчого мистецтва? Ви хочете розширити свої навички і розширити свої знання і розуміння в мистецтві живопису? Ви хочете дізнатися, як виростити як художник мистецтва, який був заново відкрив у всьому світі? Сьогодні важливо для художників, щоб проводити експерименти, щоб зрозуміти, як сприйняття психології, пізнання і уяву роботи. Щоб дізнатися, як перетворити ідеї в образи і отримати донести інформацію до громадськості. Одер нашої брошури тут.

Саме тому ви будете витрачати багато часу в ході цієї програми на точки зору минулого, сьогодення і майбутнього і про відносини між сприйняття і пізнання, зображення і мови, стабільних і нестабільних середовищах, старих і нових технологій, мистецтва і науки. Ви також дізнаєтеся про локальних і глобальних форм суспільства. Разом з іншими студентами ви будете вивчати намітив і незвіданих територій, обміну думками та ідеями і вчитися один у одного.

Ви опинитеся в компанії студентів, які приїжджають з різних країн і культур і різного походження. Те, що ви всі поділяють це захоплення живописом. Ви хочете взяти з собою художню роботу на більш високий рівень. Разом ви будете розвивати критичне бачення світу і свого впливу як художника. Це допоможе вам стимулювати ваше художнє бачення, а також ваше розуміння впливу вашої роботи на суспільство. Ви будете рости в якості індивідуального художника, а також художнього професіонала в суспільстві, яке стрімко змінюється.

Структура

МЗС Живопис має навчальний план на два роки. У перший рік ви будете зосередитися на вивченні свої можливості в обраній галузі. Ви будете проводити свої власні дослідження і роботу в студії в нашому Hybrid Arts Lab. Ми будемо вам виклик, щоб дослідити, як ви можете оновлювати і оновлювати свою власну роботу, заохочуючи вас перетинати кордони і побачити за кордону ви звикли. Це також рік відображення: ви навчитеся бачити свою власну роботу і у інших студентів в іншому світлі. Важливо, щоб зрозуміти відносини між живописом і інших засобів масової інформації, а також дізнатися, як ви можете використовувати інновації, щоб поліпшити свою власну художню практику. Крім того, можна дізнатися більше про міжнародному світі мистецтва, створювати нові концепції і відкрити для себе можливості художнього дослідження.

Протягом першого року ви будете розширювати своє знання і розуміння шляху дисципліни пов'язані під час ваших занять і досліджень Теорія медіа. Ви будете відвідувати групові заняття з іншими студентами, експертами та громадськістю, представлення та обговорення результатів експериментів, семінарів, науково-дослідних проектів і вашого виграшу прогресу. Існує також час для індивідуальних чи колективних відвідувань відповідних установ, фестивалів і науково-дослідних центрів.

Після 1-го року

На початку другого року навчання ви будете мати уявлення про те, що ви дійсно хочете досягти під час цього майстра. Ви зібрали свій індивідуальний дослідницький план, який ви будете проводити на другий рік, що ведуть до магістерської дисертації.

Другий рік фокусується на своєму дослідницькому проекті випускному. Ви як і раніше йти на заняття, але не так часто, як в перший рік. Натхнений ваших керівників ви будете виконувати свій власний науково-дослідний проект і написати свою тезу. Там буде багато можливостей для спільної роботи з іншими і подумати про те, що ви хочете зробити. В ході серії публічних діалогів ви будете обговорювати свою роботу з аудиторією запрошених лекторів та інших для того, щоб поліпшити кінцевий результат.

Additonional предмети і проекти

На додаток до регулярних сесій і класів, які ви будете мати можливість відвідати ряд лекцій в Університеті Гронінгена про історію, мистецтво, психології мистецтва і художньої філософії. Ви також взяти участь в спільному дослідницькому курсі з наукових досліджень та розвитку / New Media Art практики з майстер-студентами Університету Гронінгена. Ви можете також виконувати проекти Центру прикладних досліджень та інших партнерів Hanze. Під час другого року ви можете подати заявку на престижні нагороди для студентів-відмінників образотворчого мистецтва, як стипендія Джорджа Верберг.

міжнародні можливості

Цей майстер має міжнародну спрямованість: дуже багато з наших студентів з-за кордону. Їх внесок має велике значення для всіх студентів. Крім того, протягом другого року ви можете відвідати міжнародні виставки, бієнале та triennals і приєднатися до інтенсивного вивчення поїздку в Нью-Йорк.

Після закінчення

Будучи майстром витончених мистецтв ви можете продовжувати створювати свою власну художню практику, індивідуально або в якості члена художнього колективу.

Останнє оновлення Лис 2016

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on t ... Детальніше

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on top of that, you will be living in the best student city of the Netherlands. Згорнути
Гронінген , Гронінген , Лідс , Вільнюс , Ассен + 4 Більше Менше