Магістр мистецтвознавства: Культура та організація

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця передова програма майстрів присвячена взаємозв'язку культури, мистецтва та організації. Програма представляє культурні та соціологічні теорії як критичні лінзи для вивчення сучасної організації та організації. На цій основі студенти вчаться взаємодіяти з організаційними та підприємницькими практиками в різних галузях, системах, галузях та галузях мистецтва та культури.

Майстри культури та організації знаходяться на стику організації культури та мистецтв і того, що називається "культуралізація" організацій. За допомогою модулів, присвячених культурним та мистецьким сферам, установам та цифровим мережам, програма вивчає культуру як емпіричну обстановку. Сучасні та майбутні практики роботи та організації досліджуються у їхніх міських, інституційних та мережевих контекстах. Тому культура та мистецтво та культурна теорія вивчаються як найважливіші агенти для розуміння та формування нашого суспільства.

З одного погляду

 • Ступінь отримала ступінь: магістр мистецтв, магістр
 • Період подання заявки: 1 квітня - 1 червня
 • Тип програми: Тематична актуальність
 • Місця навчання: 25
 • Дата початку: кожен зимовий термін, жовтень
 • Обсяг: 120 ECTS
 • Тривалість: 4 семестри
 • Мова: англійська, деякі факультативи німецькою мовою
 • Місцезнаходження: Люнебург
 • Внесок за семестр: 360 EUR *

* можуть бути змінені

Поточна примітка

Завдяки Covid-19 порядок подання заявок та прийому було скориговано на зимовий семестр 2020/21. Процедура подання заявки розпочнеться в перший тиждень травня.

Теми

Курси знайомлять студентів із культурологічною соціологією, соціологією мистецтв і культури, вивченням цифрових культур та новими формами організації та управління та культурного підприємництва. Це робиться, застосовуючи міжнародний підхід та займаючись дослідженнями з різних місць та установ. Хоча загальна програма викладається англійською мовою, деякі факультативи пропонуються німецькою мовою.

Програма Masters підходить до культури двома способами - як емпіричне середовище та як критичний та концептуальний об'єктив. Студенти вчаться вивчати та розуміти різні установи та організації у культурному та мистецькому секторах (від міських рухів до креативних індустрій та мережевої культури). Вони вчаться досліджувати різні організаційні режими, підприємницькі та соціальні практики та технології та дискурси, що формують ці установи та організації. Використовуючи широке розуміння культури як об'єктива, Майстри також мобілізують культурні та соціальні теорії, щоб критично замислитись над тим, як організаційні практики та дискурси формуються культурними та технологічними перетвореннями.

Цей всебічний підхід до культури та організації базується на давніх дослідницьких традиціях та сучасних дослідницьких проектах в університеті Леуфана. До них відносяться соціологія художньої організації та культурного підприємництва, а також міждисциплінарні дослідження креативних галузей та цифрових культур. Програма керується факультетом гуманітарних та соціальних наук у тісній співпраці з факультетом бізнесу та економіки. За допомогою різних форматів інноваційної участі студентів програма поєднує в собі освіту, орієнтовану на польові роботи, з викладанням на основі досліджень.

Структура

Програма «Культура та організація» містить чотири компоненти. У основній галузі дослідження студенти вивчають ключові теми в галузі організації та організації культури та мистецтва, культурного підприємництва, цифрових медіа та культурної соціології.

Також є три допоміжні компоненти: факультативи, інтеграційні модулі та додаткові дослідження. Факультативи дозволяють студентам зосередитись та розширити своє вивчення культури та організації, наприклад, за допомогою модулів з теорії організації, цифрових культур або критичних досліджень. Також в якості факультативів можна вибрати модулі підприємництва чи бізнес-досліджень. Інтеграційні модулі для культурології об'єднують студентів з усіх магістерських програм на факультеті гуманітарних та соціальних наук та ознайомлюють їх з історією та методами та поточними дискусіями з культурології. Комплементарне навчання дає можливість студентам проходити заняття поза їх безпосереднім напрямом навчання, щоб розширити їх розуміння ключових сучасних викликів для культури та суспільства. Ці чотири компоненти разом готують студентів до написання магістерської дисертації на базі наукових досліджень та участі у Форумі магістрів, що супроводжує колоквіум, на якому вони презентують та обговорюють свої дисертаційні проекти.

Магістерська дисертація

Під час четвертого семестру магістерської програми студенти починають свою дисертацію. Дисертації пов'язують передові теорії з поглибленим взаємодією з основними емпіричними явищами культури та організації. Колективний процес, організований навколо написання дисертації, означає, що студенти будуть ділитися своїм досвідом та отримувати регулярну підтримку з боку однолітків та викладачів: дисертація - це не просто індивідуальний виклик. Спеціалізований майстер-форум об'єднує всіх студентів разом з викладацьким складом і є простором, в якому студенти можуть презентувати свою роботу, вивчати методи та отримувати відгуки однолітків.

Кар'єрні перспективи

Програма магістрів дає студентам розуміння того, як організація принципово обумовлює культуру та суспільство, і вчить методичним та аналітичним навичкам дослідження дискурсів, практик та технологій організації. Програма надає на практиці знання та компетенції щодо організації культури та навчає студентів передаваним навичкам спілкування та роботи в команді. Всі ці можливості та навички користуються великим попитом у широкому діапазоні професій.

Програма підходить як для студентів, які прагнуть продовжувати академічну кар’єру, так і для тих, хто хотів би взяти на себе відповідальну роль у культурній та творчій індустрії, в мистецтві, засобах масової інформації, громадському секторі, міському розвитку чи фундаціях і благодійні організації.

Кваліфіковані студенти, що мають особливий інтерес до досліджень, мають можливість одночасно зареєструватися на докторську доріжку. Поєднання магістерських та докторських фаз пропонує студентам унікальну можливість долучитися до наукової спільноти на дуже ранній стадії.

Вимоги щодо вступу

Програма магістратури відкрита для студентів соціології та загальних соціальних наук, гуманітарних наук та галузей бізнесу та економіки. Навчальна програма усуває розрив між підходом теорії культури до вивчення організації та культурно-мистецьким напрямками, з одного боку, та вивченням культури та організації культури на базі бізнесу та економіки, з іншого.

Для носіїв англійської мови, які не володіють англійською мовою, університети-нагородники встановлюють мінімальний рівень володіння англійською мовою. Всі викладені тести з англійської мови прийнятні для прийому як для студентів ЄС, так і для закордонних курсів цієї програми:

 • Інтернет-TOEFL-тест принаймні 85 балів
 • TOEIC-Тест принаймні 785 балів
 • IELTS 5.5 Тест
 • Кембриджська англійська: розширений (CAE) клас С або вище
 • Попередні навчальні модулі щонайменше з 30 балів згідно ECTS, які були викладені та успішно виконані англійською мовою (включаючи іспит та всі відповідні завдання)
 • Успішно закінчив університетський ступінь з вивчення англійської мови
 • Свідоцтво про англомовну середню школу, що надає заявнику можливість навчатися у відповідній країні

Сертифікація не повинна бути старшою чотирьох років (крім шкільного атестата).

Хочемо зазначити, що знання німецької мови не потрібно.

Навіть якщо ви не закінчили ступінь бакалавра, ви можете подати заявку на цю програму. Ви повинні довести успішно закінчені курси на 81% від необхідної загальної продуктивності (загальна продуктивність 180 CP або 210 CP залежно від вашої навчальної програми).

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Детальніше

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Згорнути