Магістр металів та енергетичного фінансування

Загальні відомості

Опис програми

Цей курс охоплює такі теми, як дослідження родовищ корисних копалин, геологія нафти, інженерія корисних копалин, бухгалтерський облік, математичні прийоми у фінансах та управління проектами.

Цей ступінь спільно керується кафедрою землезнавства та бізнес-школою Імперського коледжу.

Він охоплює дослідження родовищ корисних копалин, оцінку ресурсів, основні нафтові інженерії та геологію нафти, інженерію корисних копалин та видобувну металургію, бухгалтерський облік, математичні прийоми у фінансах, оцінку та фінансування проектів, управління проектами, а також ринки та поставки.

Ви познайомитесь з ключовими технічними та геологічними концепціями, що стосуються нафтових проектів, а також отримаєте вступ до кількісного фінансування, бухгалтерського обліку та стратегічного управління в контексті технічних принципів, що застосовуються спеціально до мінерально-енергетичних проектів.

Програма навчання

У березні ви приєднаєтесь до модуля Центру професійного розвитку з питань оцінювання мінеральних проектів та фінансів, який надає виконавчий огляд багатьох ключових технічних та фінансових питань, охоплених курсом MSc. Це дозволяє зрозуміти, як різні компоненти курсу взаємозв’язані та отримати незалежні точки зору щодо актуальності того, що ви охопили від інших делегатів.

Для третього та четвертого тижнів літнього терміну буде організована екскурсія щонайменше на 10 днів до регіону активного видобутку, переробки металів та корисних копалин та енергетики. Це ключовий компонент навчального курсу, що забезпечує першочерговий досвід усіх аспектів видобувної галузі. Це також посилює практичне застосування теоретичного матеріалу, висвітленого в перших двох термінах.

Ви будете підготовлені до планування та виконання вашого дослідницького проекту шляхом занять у класі з передових технологій та розробок у фінансах, науці та техніці, а також з вашого незалежного звіту про екскурсії. Під час формальної програми навчання вам буде запропоновано визначити теми, що становлять особливий інтерес, з метою розробки основи вашої дисертації.

Контакти з професіоналами, які працюють в галузі металів, енергетики та фінансових організацій, проводячи екскурсію та модуль постійного професійного розвитку, також надають вам можливість забезпечити стажування в гірничорудному, нафтогазовому секторі чи інвестиційній банківській спільноті, що може допомогти в поколінні вашої дослідницький проект. Робота над дослідницьким проектом проводиться в період з липня по вересень.

Професійна акредитація

Цей курс професійно акредитований Інститутом матеріалів, корисних копалин та гірничої справи.

Досягнення професійно акредитованого ступеня демонструє роботодавцям, що ви досягли загальновизнаного стандарту компетентності. Це також приносить міжнародне визнання вашої кваліфікації, що особливо корисно для студентів, які готуються до кар'єри за кордоном.

Наша угода про акредитацію з Інститутом матеріалів, корисних копалин та гірничої справи поновлюється кожні 5 років, а діюча угода діє між 2017 та 2022 роками.

Структура

Показані модулі призначені для поточного навчального року та можуть змінюватися залежно від року вступу.

Зверніть увагу, що навчальний план цього курсу в даний час переглядається як частина загальноколеджського процесу запровадження стандартизованої модульної структури. Як результат, зміст та структури оцінювання цього курсу можуть змінюватися для вашого року вступу. Тому ми рекомендуємо вам перевірити цю сторінку курсу перед тим, як завершити свою заявку та після її подання, оскільки ми прагнемо оновити цю сторінку, як тільки будь-які зміни ратифікуються Коледжем.

Дізнайтеся більше про обмежені обставини, за яких нам може знадобитися внести зміни до наших курсів або стосовно них, про тип змін, які ми можемо внести, і про те, як ми розповімо про зміни, які ми внесли.

Основні модулі

 • Бухгалтерський облік
 • Моделювання грошових потоків
 • Похідні фінансові інструменти
 • Дисертація
 • Видобувна металургія
 • Інвестиції та управління портфелем
 • Управління проектами, ринками та постачаннями
 • Математика для фінансів
 • Оцінка та фінанси проекту в галузі металів та енергетики
 • Дослідження родовищ корисних копалин
 • Інженерія корисних копалин
 • Нафтова технологія
 • Геологія нафти
 • Оцінка ресурсів
 • Стратегічний менеджмент

Поле подорожі

 • Екскурсія Південною Африкою
 • Поїздка в Вессекс

129013_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Викладання та оцінка

Викладання

 • Дошка (Наука та техніка про землю)
 • Дисертації
 • Е-навчання
 • Поле подорожі
 • Інтерактивні лекції
 • Літературні завдання
 • Презентації зовнішніх учасників
 • Студентський комунікаційний центр (бізнес-школа)
 • Синдикальні вправи та рольові ігри
 • Відеозаписи презентації

Оцінка

 • Курсова робота
 • Синдикальні вправи (групова робота)
 • Детальні оцінки з виїзних поїздок
 • Дисертації (як пропозиція, так і готовий твір)

Розклад курсу

Курс інтенсивний і триває майже повний рік, починаючи з початку жовтня та закінчуючи в середині вересня.

Він включає формальне викладання на уроках з практичними заняттями та семінарами восени та навесні.

Вимоги до вступу

Ми вітаємо студентів зі всього світу та розглядаємо всіх претендентів на індивідуальній основі.

Мінімальні академічні вимоги

Наша мінімальна вимога - 2,1 ступінь в галузі інженерії, фізичних наук або економіки зі значним математичним компонентом.

Відповідний досвід, хоча це не суттєво, буде перевагою.

Міжнародна кваліфікація

Ми також приймаємо широкий спектр міжнародних кваліфікацій.

Вищеописана академічна вимога - для кандидатів, які здобули кваліфікацію у Великобританії.

Для ознайомлення дивіться наш Індекс країн, хоча врахуйте, що стандарти, перелічені тут, є мінімальними для вступу до коледжу , а не конкретно до цього відділу .

Якщо у вас є якісь питання щодо вступу та рівня, необхідного для кваліфікації, яку ви маєте або зараз навчаєтесь, зверніться до відповідної групи прийому.

Англійська мова (всі претенденти)

Усі кандидати повинні продемонструвати мінімальний рівень володіння англійською мовою для вступу до Коледжу.

Для вступу на цей курс ви повинні досягти стандартної вимоги до коледжу відповідної кваліфікації з англійської мови. Детальну інформацію про мінімальні оцінки, необхідні для досягнення цієї вимоги, див. У вимогах до англійської мови для аспірантів.

Вартість навчання та фінансування

Рівень оплати за навчання, який ви сплачуєте, ґрунтується на статусі вашого внеску, який ми оцінюємо, виходячи із законодавства уряду Великобританії.

Вартість навчання (для студентів та студентів з ЄС)

2020 запис

23 000 фунтів стерлінгів на рік

Плата нараховується за роком вступу до коледжу, а не за роком навчання.

За винятком випадків, коли інше зазначено, плата для студентів на курсах, що тривають більше одного року, збільшуватиметься щорічно на суму, пов’язану з інфляцією, у тому числі для студентів, які заочно навчаються за модульними програмами. Використовуваним показником інфляції буде значення індексу роздрібних цін (ІРЦ) у квітні календарного року, в якому розпочнеться навчальний сеанс, наприклад, значення ІСЦ у квітні 2020 року застосовуватиметься до плати за навчальний 2020–2021 роки.

Вартість навчання (студенти за кордоном та островами)

2020 запис

37 250 фунтів стерлінгів на рік

Плата нараховується за роком вступу до коледжу, а не за роком навчання.

За винятком випадків, коли інше зазначено, плата для студентів на курсах, що тривають більше одного року, збільшуватиметься щорічно на суму, пов’язану з інфляцією, у тому числі для студентів, які заочно навчаються за модульними програмами. Використовуваним показником інфляції буде значення індексу роздрібних цін (ІРЦ) у квітні календарного року, в якому розпочнеться навчальний сеанс, наприклад, значення ІСЦ у квітні 2020 року застосовуватиметься до плати за навчальний 2020–2021 роки.

Кар'єра

Наша магістра в галузі металів та енергетичних фінансів виробляє випускників, готових до кар’єри в технічній та фінансовій оцінці проектів природної енергетики та мінеральних ресурсів. Курс пропонує традиційні навчання, пов'язані з корисними копалинами, безпосередньо застосовні до кар'єри в галузі корисних копалин.

Ця програма спрямована на розширення кар'єрних можливостей у сфері фінансових послуг та нафтової галузі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Детальніше

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Згорнути