Read the Official Description

Стати модником у бізнесі готельного бізнесу

Ваш шлях до вищого рівня менеджменту міжнародної індустрії гостинності.

Програма магістра є дуже хорошим вибором для вас, якщо ви ...

  • хотів би спеціалізуватися у сфері гостинності відповідно до вашого ступеня бакалавра управління
  • вже отримали знання про галузі протягом вашого бакалавра та хотіли б поглибити ці знання
  • шукають аспірантуру з інноваційним змістом у сфері управління гостинності та управління персоналом

Зміст, цілі та структура курсу

Це робить вас фахівцем - магістерською програмою

Англомовний майстер-курс управління готельним господарством

Програма магістра розроблена таким чином, що необхідні лідерські навички розробляються, а випускники готуються до майбутніх викликів у галузі.

Кожен семестр охоплює наступні теми:

Лідерські навички (1-й семестр)

Перший семестр служить для підготовки випускників програм бакалавра в Hospitality Management або з економічним змістом і досвідом або спорідненості з готельною індустрією для своїх майбутніх завдань, як менеджерів з міжнародним рівнем розгортання. З цієї причини перший семестр зосереджений на оцінці економічних викликів галузі в контексті глобальних тенденцій та проблем, наприклад, технологічних, цифрових чи міжкультурних. Майбутні ринки та їхні можливості повинні бути визнані учнями з метою розробки бізнес-моделей, включаючи необхідне фінансування. Крім того, важливо розуміти важливість лідерства в гармонії з корпоративною культурою та розвивати та застосовувати відповідні компетенції.

Застосування лідерських завдань (2-й семестр)

У другому семестрі ці компетенції лідерства застосовуються до конкретних завдань керівництва галузі, зокрема, співпраці з власниками, фінансистами або компаніями з управління нерухомістю. Крім того, аналізуються різні концепції оператора, глобальні стратегії розподілу та розробка концепцій, як у кулінарній, так і в гостинній сфері, і стабільно розробляються на фоні розвитку ринку. Розвиток особистих і соціальних дій компетенції особливо сприяє в "Договірних

Going International (3-й семестр)

У третьому семестрі основна увага приділяється міжнародності. Залежно від передумов та завдань студента, розвинені на сьогодні компетенції або надалі розвиваються на практичній фазі (6 місяців), яка відповідає вимогам і відображається за підтримки керівників або поглиблюється протягом одного семестру в одному з університети-партнери з галузевою навчальною програмою.

Поглиблений досвід (4-й семестр)

Останній семестр починається з онлайн-дослідження модуля ("Аналіз міжнародного бізнесу"), а потім магістерська робота, ідеально поєднується з питанням від практики готельного бізнесу.

Перспективи кар'єри

Найкращі перспективи - програма магістра поверне вас на перше місце

Нічого не стоїть на шляху вашої кар'єри після нашого ступеня магістра. Індустрія також пропонує ідеальні умови для цього, оскільки міжнародні готельні мережі все більше домінують на ринку, і потреба в управлінні зростає.

Випускники магістрів можуть розраховувати на дуже цікаві сфери діяльності, особливо у вищому керівництві. У таких позиціях на вершині компанії знання спеціалістів є важливим. З цієї причини найкращі майбутні перспективи існують для менеджерів, які спеціалізуються на індустрії гостинності та мають академічну кваліфікацію.

Майстри-випускники можуть розраховувати на дуже цікаві сфери діяльності, особливо у вищому керівництві. У таких позиціях на вершині компанії важливі лідерські здібності та ключові компетенції. У галузі готельного бізнесу кваліфіковані менеджери, отже, мають найкращі перспективи та кар'єру.

Крім того, за ступенем "Майстер мистецтв (MA)" ви створюєте найкращі умови для академічної кар'єри в навчанні та дослідженні.

Застосування

Що потрібно принести - Вимоги до прийому на 1,5-річну магістерську програму

Програма магістра вимагає сервісної орієнтації, мотивації та соціальної компетентності наших студентів. Ми з радістю віддаємо тим самим невеликі курси, індивідуальні кар'єрні поради та вимогливі викладання.

Вимоги:

  • 3-річний бакалавр з визнаного університету
  • Основне розуміння економіки, доведене модулями попередніх досліджень
  • Вимоги до мови для англійської програми - TOEFL (84 яб.) Або порівнянні сертифікати (наприклад, IELTS Academic: принаймні 6,0, TOEIC: принаймні 785 або сертифікат про закінчення навчання). Достатній рівень англійської мови достатній для підтвердження рівня володіння мовою.
  • Досвід роботи в індустрії гостинності

Програма магістра є дуже хорошим вибором для вас, якщо ви хочете ...

  • ... Ви вже отримали знання про галузі протягом вашого бакалавра та хотіли б поглибити ці знання
  • ... бачити перспективу в готелях та гастрономічних консалтингах
  • ... хотів би перейти на керівні посади в міжнародній індустрії гостинності
Program taught in:
англійська

See 6 more programs offered by SRH Hochschule Berlin »

Last updated December 6, 2018
Цей курс Campus based
Start Date
Жовтень. 2019
Duration
4 Семестри
Денне навчання
Price
620 EUR
на місяць (студенти ЄС / EWR). 680 євро на місяць (студенти, що не є членами ЄС та не є членами EWR).
By locations
By date
Start Date
Жовтень. 2019
Application deadline

Жовтень. 2019

Location
Application deadline
End Date