Магістр математики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

У рамках навчальної програми з математики ми прагнемо підготувати вас до кар'єри вченого або експерта в різних сферах, таких як промисловість, банківська діяльність або страхові послуги. Наша основна мета - надати вам математичне знання та поглибити його. Також наша мета - розвивати свої навички самостійного логічного мислення, абстрагування та математичного розв'язання реальних питань, вирішення проблем з використанням математичних методів та комп'ютерних технологій, а також остаточно правильно інтерпретувати результати. Закінчивши навчання, ви будете готові працювати як самостійно, так і в команді, і ви зможете розширити і завершити свої знання і навички.

111160_Ostrava_2.jpg

Ви можете вибрати одну з двох спеціалізацій - математику та нечітку математику. В рамках спільного ядра обох цих навчальних дисциплін ви отримаєте поглиблене знання математичного аналізу (функціональний і комплексний аналіз, вимірювання та інтеграл), геометрії та топології. Ви навчитеся вирішувати складні математичні задачі, пропонуючи відповідну математичну модель, інтерпретувати отримані результати і адекватно їх представляти.

В рамках спеціалізації "Математика" ви продовжуватимете і поглиблюватимете свої знання про сучасні математичні дисципліни і зв'язки між ними, а також додатки, які будуть рухати вас вперед у розумінні, ніж реальний світ.

В рамках спеціалізації «Нечітка математика» ви отримаєте більш глибокі знання та поточний огляд розвитку спільних математичних областей. Особливу увагу буде приділено математичним структурам, моделям і методам, які дозволять працювати з різними типами невизначеностей.

Протягом обох спеціалізацій Ви продовжуватимете формувати свій профіль у різних професійних семінарах, де Ви будете поглиблювати свої знання у вибраних математичних та прикладних областях або отримувати початкове навчання для наукової роботи.

Кар'єрні перспективи

Які робочі місця буде мати відношення до математики?

Навички, які ви придбаєте, включають в себе незалежне логічне мислення, абстрагування і математизацію реальних питань, вирішення проблем з використанням математичних методів, а також комп'ютерні технології та правильне інтерпретація результатів. Крім того, навички включатимуть роботу автономно та / або в команді, розширюючи та розвиваючи отримані знання та навички, представляючи їх та спілкуючись англійською мовою. Такі навички і надалі зумовлюватимуть, якщо ви - випускник наступної магістерської програми з математики - працювати як незалежний професійний фахівець (або керівник групи / робочої групи) з аналізу, моделювання та розв'язання задач за допомогою математичних методів. . Випускники можуть найчастіше досягти таких позицій, як фахівець з обробки даних, старший аналітик у різних областях або член дослідницьких груп, що працюють над обробкою та оцінкою даних.

111161_Kopie-souboru-Ostrava.jpg

Наші випускники продовжують працювати в організаціях, включаючи:

U

Плата за навчання та фінансування

Вартість навчання за цією програмою ступеня становить 2500 € за навчальний рік.

Виходячи з досягнутих результатів навчання, ви можете подати заявку на академічну стипендію. Також ви можете подати заявку на стипендію на проживання та інші.

Як застосовувати

Вимоги до вступу та мови

Процедура вступу не включає вступний іспит. Вимога полягає в тому, щоб закінчити ту саму чи подібну програму ступеня бакалавра. Крім того, ви повинні надати завірену копію списку ваших оцінок з першого до принаймні передостаннього терміну вашого попереднього ступеня навчання.

Ми рекомендуємо вам досягти рівня англійської мови B2 (IELTS 6 і вище, TOEFL 50 і вище), щоб ви не були обмежені в лекціях і семінарах. Якщо ваш рівень володіння англійською мовою недостатній, ви не можете успішно завершити навчання.

Навіщо вивчати математику в University of Ostrava ?

University of Ostrava є одним з небагатьох чеських університетів, які пропонують вивчення професійної математики. Наш відділ математики співпрацює з кафедрою інформатики та комп'ютерів. Таким чином, дослідження є унікальним, оскільки ви можете отримати освіту в галузі як математики, так і частково інформатики. У нашому відділі ви будете оточені дружньою, робочою і відкритою атмосферою. Під час навчання ви матимете можливість стати членом дослідницької групи. Кафедра здійснює науково-дослідну діяльність у сфері теорії чисел, алгебри, геометрії та математичної фізики. Вона також бере участь у підготовці різних наукових конференцій (http://ntc.osu.cz/) та міжнародних конкурсах (http://vjimc.osu.cz/). Якщо ви берете участь, ви отримаєте шанс отримати додатковий цінний досвід. На кафедрі ви матимете доступ до сучасної університетської бібліотеки з більш ніж 250 000 книг.

111160_Ostrava_2.jpg

Чому математика в Остраві настільки специфічна / приваблива? Що відрізняє математику в Остраві від інших програм?

University of Ostrava - це молодий університет, заснований у 1991 році. Як сучасний університет, ми підкреслюємо індивідуальний підхід до студентів. Ми розробили прекрасну систему навчання в партнерських зарубіжних університетах, включаючи стажування. Навчання з математики в поєднанні з інформатикою забезпечує високий потенціал зайнятості на ринку праці. Ви, як наш випускник, зможете знайти роботу в різних компаніях та установах як фахівець з аналізу, моделювання та вирішення проблем за допомогою математичних методів. Найчастіше для вас, як аспіранта бакалавра, виступатиме експерт з обробки даних, аналітик ризиків, аналітик з дослідження ринку або статистик у різних секторах.

Де мій ступінь може взяти мене? Кар'єрні перспективи

Вивчаючи математику, ви розвиватимете свої навички логічного мислення і творчості, а також отримати уявлення про методи, які дозволять вам зрозуміти, проаналізувати і вирішити конкретні завдання. Внутрішня елегантність і краса математики навряд чи перестануть вас заворожувати. Логічні та аналітичні навички, розроблені за допомогою ступеня з математики, високо цінуються роботодавцями. Наші випускники продовжують працювати в галузі промисловості, уряду та освіти, а також у сфері бізнесу, права, бухгалтерського обліку, банківської справи та обчислювальної техніки. Наш доктор філософії програми додатково готують студентів до наукової кар'єри. Математика є дуже гнучким предметом: вивчення математики не обов'язково означає, що ви повинні стати математиком, але це дасть вам цінні атрибути, які ви можете використовувати в інших роботах. Випускники математики особливо адаптовані при зміні робочих місць і можуть бути найбільш корисними в різних галузях науки і техніки.

Наші випускники продовжують працювати в організаціях, включаючи:

U

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Ostrava (UO), with over 10,000 students, offers a very high-quality level of education and research in the humanities, social and natural sciences, health studies, medicine, and the ... Детальніше

The University of Ostrava (UO), with over 10,000 students, offers a very high-quality level of education and research in the humanities, social and natural sciences, health studies, medicine, and the fine arts. Its 6 faculties (Faculty of Science, Faculty of Arts, Faculty of Fine Arts, Faculty of Medicine, Faculty of Social Studies, Pedagogical Faculty) offer an extremely wide range of fields of study as well as unconventional combinations of majors. Згорнути