Магістр / магістр у віртуальній та доповненій реальності

Загальні відомості

Опис програми

Захоплюючий досвід, включаючи віртуальну та доповнену реальність, - це найцікавіший новий засіб, що з'явиться у 21 столітті.

Вони можуть перевезти вас у новий світ, який почувається справжнім, як фізичний навколо вас, створюючи абсолютно унікальний досвід для користувача. На цьому курсі ви будете працювати над викликом у житті: формувати та впроваджувати середовище, яка вже має великий вплив на наше суспільство.

Чому слід вивчати магістерську та магістерську віртуальну та доповнену реальність у Голдсмітах?

 • У вас буде можливість вибирати між двома окремими Pathways , залежно від ваших інтересів. Це 3D - графіка і призначений для користувача досвід Pathway і програмування та інформатика Pathway .
 • Ви будете створювати віртуальну та доповнену реальність, про яку поінформують як технологія, так і психологія середовища, тож ви зможете створювати потужні враження, які максимально користуються її відмінними рисами.
 • Ця технологія використовується у багатьох галузях, включаючи медицину, рекламу, журналістику та терапію психічного здоров'я. Після закінчення навчання ви отримаєте навички працювати в цих галузях, а також у більш традиційних ігрових і кіноролях.
 • Ми розглядаємо віртуальну реальність та доповнену реальність як технології, що поєднуються - ви будете працювати в обох областях і різних типах змішаної реальності, що поєднують їх у собі. Ви також можете вивчити інші сфери обчислень, які можна застосувати до віртуальної та доповненої реальності, такі як візуалізація даних, інтерактивне мистецтво, ігрові технології, машинне навчання та AI.
 • Окрім того, як вас навчають провідні фахівці з досвіду VR / AR, ви отримаєте користь від наших посилань на розгалужену мережу VR-компаній. Ми регулярно вітаємо їх у кампусі для проведення переговорів.
 • Ми пропонуємо програму працевлаштування, яка допоможе розпочати вашу кар’єру VR.
 • Ви матимете доступ до виділеного V
 • Наші загальні обчислювальні засоби включають HatchLab, наш простір виробника, який можна використовувати, крім іншого, для виготовлення користувальницьких пристроїв введення або виведення.
 • Ми також пропонуємо скорочену онлайн-версію цього курсу, яку ви можете спробувати перед реєстрацією на денний аспірантуру.

Що ти навчаешся

Програма розділена на дві Pathways - 3D - графіки і користувацького досвіду Pathway і програмування та обчислювальної техніки Pathway .

Усі студенти програми вивчатимуть основні модулі разом, а потім розділяться на свої окремі Pathways , вивчаючи різноманітні основні та факультативні модулі, що стосуються обраного ними спеціалізму.

Основні модулі, які приймають усі студенти:

 • Вступ до віртуальної реальності
 • Вступ до програмування для ігор
 • Змішані реалії
 • Розширені теми у віртуальній та доповненій реальності

Основні модулі для студентів на Pathway 3D графіки та досвіду користувачів:

 • Вступ до моделювання та анімації

Основні модулі для студентів з програмування та інформатики Pathway :

 • Математика та графіка для комп’ютерних ігор 1

Додаткові модулі

Потім ви вивчите 45 кредитів додаткових модулів. Наступний список є орієнтовним і може змінюватися з року в рік:

Назва модуля Кредити
Розширене моделювання та анімація 30 кредитів
Розширене програмування для ігор та інтерактивної графіки 15 кредитів
Ігри Дизайн та Ігри Analytics 15 кредитів
Історія комп'ютерних ігор, мистецтва та анімації 15 кредитів
Інструменти та проміжне програмне забезпечення для ігор та спеціальних ефектів 15 кредитів
AI для ігор 15 кредитів
Семінари з креативного кодування 1 15 кредитів
Семінари з креативного кодування 2 15 кредитів
Дані та машинне навчання для художньої практики 15 кредитів
Підходи до гри 1 15 кредитів
Підходи до гри 2 15 кредитів
Фізичні обчислення 1 15 кредитів
Візуалізація даних та Інтернет 15 кредитів

Проект

Ви також завершите завершальний проект, який коштує 60 кредитів. Цей проект буде специфічним для обраного Вами Pathway .122495_57e8d2464253af14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7ed7974bc55d_1280.jpg

FunkyFocus / Pixabay

Вимоги до вступу

Ви повинні мати (або розраховувати на присудження) ступінь бакалавра, принаймні, рівень вищого другого класу з відповідного / суміжного предмета.

Ви також можете бути розглянуті для деяких програм, якщо ви не є випускником або ваш ступінь знаходиться в не пов'язаних області, але мають відповідний досвід і може показати, що у вас є можливість працювати в аспірантурі.

Міжнародна кваліфікація

Ми приймаємо широкий спектр міжнародної кваліфікації.

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, для вивчення цієї програми вам знадобиться бал IELTS (або еквівалентна кваліфікація з англійської мови) 6,5 з 6,5 в письмовій формі і не нижче 6,0. Якщо вам потрібна допомога з вашої англійської мови, ми пропонуємо ряд курсів, які можуть допомогти вам підготуватися до навчання в аспірантурі.

Як застосовувати

Ви звертаєтеся безпосередньо до Goldsmiths, використовуючи нашу систему онлайн-заявок.

Перш ніж надсилати заявку, потрібно:

 • Детальна інформація про вашу історію навчання, включаючи дати проведення всіх іспитів / оцінок
 • Адреса електронної пошти вашого рефері, який ми можемо надіслати запит на посилання з електронної копії вашої академічної довідки або альтернативу
 • Особиста заява - це може бути завантажено як документ Word або PDF або заповнене в Інтернеті
 • Якщо є, електронна копія навчальної стенограми (це особливо важливо, якщо ви навчалися за межами Великобританії, але це не є обов'язковим)

Ви зможете зберегти свій прогрес у будь-який момент і повернутися до програми, увійшовши в систему, використовуючи своє ім'я користувача / електронну пошту та пароль.

Коли подати заявку

Ми приймаємо заявки від жовтня для студентів, які бажають почати наступний вересень.

Ми рекомендуємо вам заповнити заявку якомога раніше, навіть якщо ви ще не закінчили свою поточну програму навчання. Дуже поширеним є те, що вам пропонують місце, яке залежить від того, чи ви досягаєте певної кваліфікації.

Пізні заявки розглядатимуться лише за наявності вільних місць.

Якщо Ви подаєте заявку на фінансування, Вам може бути наданий попередній термін подачі заявок.

Кар'єра

Ця програма дозволить вам взяти на себе творчу або технічну роль у віртуальній та доповненій реальності, наприклад, програміста, виконавця або дизайнера досвід роботи. Це підготувало б вас бути творцем інді, працюючи самостійно або в невеликих колективах або членом більшої команди «AAA».

Отримані знання також допоможуть в інших ролях, пов'язаних з V

Віртуальна та розширена реальність застосовується у дуже широкому діапазоні сфер та галузей: ігри, кіно, медицина, журналістика, реклама, освіта, інженерія та багато інших галузей. Ваша експертиза в середовищі відкриє робочі місця в цій галузі та багато іншого. Наша галузева дорадча рада допомагає нам гарантувати, що контент, який ви дізнаєтесь, буде відповідати потребам робочого місця, що постійно змінюється.

Ви також можете розглянути можливість здобути академічну кар'єру. Цей ступінь допоможе вам подати заявку на отримання одного з наших докторантур, які можуть призвести до аспірантури.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Детальніше

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Згорнути