Магістр / магістра в галузі психології (дослідження)

Загальні відомості

Опис програми

Студенти розвивають передові кількісні та якісні дослідницькі навички з психології. Такі навички можуть призвести до науково-дослідної або академічної кар’єри. Необхідно продемонструвати застосування методології дослідження та грамотне повідомлення результатів досліджень; Таким чином, студенти повинні мати можливість проводити незалежні дослідження. Буде потрібно відвідувати семінари та / або контактні сесії. Зверніть увагу, що цей ступінь не призводить до реєстрації науково-дослідного психолога в HPCSA.

Sisterhood

Результат / Мета кваліфікації

Студенти розвивають передові кількісні та / або якісні дослідницькі навички з психології. Такі навички можуть призвести до науково-дослідної або академічної кар’єри. Необхідно продемонструвати застосування методології дослідження та грамотне повідомлення результатів досліджень; Таким чином, студенти повинні мати можливість проводити незалежні дослідження. Відвідування семінарів та / або контактних сесій може знадобитися.

Критерії відбору

Студенти повинні мати ступінь відзнаки з психології з мінімальним середнім балом 65%. Студенти, які здобувають ступінь бакалавра з психології, можуть подати заявку на ступінь MSc з психології. Вхід не автоматичний і базується на найкращих академічних оцінках.

Експертиза

Екзамен складається з дисертації на обрану тему з психології, яку обирають за консультацією з науковим керівником та спільно з науково-дослідними проектами кафедри психології. Загальне положення щодо подання статті, готової до публікації, застосовується.

Тривалість програми:

2 роки

Контактні дані:

Ім'я: Картка доктора Мелісса / Тел: 011 559 2916 / Електронна пошта: mcard@uj.ac.za

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути