У програмі зв'язку та міжнародних зв'язків з громадськістю викладачі університетів викладають інтерактивні заняття, керівники комунікаційних агентств обмінюються досвідом з перших рук, а студенти отримують користь від багатокультурних обговорень та складних проектних робіт. Для завершення програми потрібно два роки денної форми навчання.

Будучи частиною цієї програми, ви проведете два чудові роки вивчення теорії та практики спілкування в міжнародній групі студентів з усього світу. Це мультидисциплінарна особливість програми, яка дозволила об'єднати різні сфери, такі як комунікація, економіка, журналістика та менеджмент. Тоді як розташування в одному з провідних російських технологічних університетів надає програмі особливу увагу в комунікації для наукомістких і технологічних секторів.

Іншою перевагою вступу до MISiS є те, що ви будете вчитися в самому серці Москви, яскравому, динамічному місті, який пропонує безпрецедентні можливості, як професійні, так і культурні. Ви матимете можливість стати частиною міжнародної спільноти Москви, зустрітися з досвідченими вченими та експертами, взяти участь у конференціях та семінарах та закласти міцну основу для Вашої майбутньої кар'єри в комунікації та міжнародних зв'язках з громадськістю.

У результаті цієї програми ви:

  • бути краще підготовленими для міжнародного співробітництва в галузі досліджень та інновацій, а також для взаємодії з бізнесом
  • вдосконалювати свої знання та навички у сфері зв'язків з громадськістю та комунікацій
  • бути здатними підвищити визнання, популярність та використання інноваційних та усталених продуктів і технологій на місцевому, національному та глобальному рівнях
  • отримати практичний досвід взаємодії з фахівцями з PR, відвідування різних організацій, стажування у відповідному відділі державної або приватної організації.

Вхід

Щоб бути прийнятим як регулярний аспірант до дворічної магістерської програми в MISiS , заявник повинен отримати ступінь бакалавра або його еквівалент.

Термін прийому

Для іноземних студентів термін подачі заявки на осінь 2019 року - 20 липня 2019 року .

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 9 інших курсів в National University of Science and Technology MISIS »

Останнє оновлення Березень 4, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 1, 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
6,830 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 1, 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 1, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date