Магістр комп'ютерної анімації 3D

Загальні відомості

Опис програми

Це магістерська програма 3D-комп'ютерної анімації - це ідеальний стартовий майданчик для кар'єри в широкому діапазоні дисциплін, включаючи розробку концепції, анімацію персонажа та істоти, моделювання, освітлення, такелаж, текстурування, композитування та симуляцію. Цей курс допоможе вам набути навички, необхідні для роботи в ряді областей, де застосовується комп'ютерна анімація, включаючи фільми, анімаційні функції, комп'ютерні ігри, телевізійне виробництво, рекламні ролики, ілюстрації, наукову візуалізацію, моделювання польотів, віртуальні середовища, архітектурні візуалізації та інтерактивні медіа.

Ми користуємося дуже міцними зв'язками з промисловістю, головним чином, завдяки повсюдності випускників NCCA у галузі кіно, ігор та телебачення. Ми регулярно відвідуємо практикуючих лекційних семінарів, де ви зможете дізнатись про 2D та 3D галузі від практикуючих художників та компаній, а також відвідувати регулярні майстер-класи від професіоналів. Протягом останніх п'яти років ми привернули деякі з найкращих студій візуальних ефектів, анімації та ігор з усього світу, щоб подарувати їх учням, дізнатися більше тут.

Ми створили професійне середовище для студії, де вам буде надано власну робочу станцію, доступну цілодобово. Зручності також включають в себе повний комплект промислове стандартне 2D та 3D програмне забезпечення, повна студія Motion Capture, студія High-Definition Television Studio та творча атмосфера, в якій співпраця зі студентами інших курсів магістрів забезпечує реалістичне налаштування, щоб дізнатись, що це як робота з інші творчі та технічні люди.

Вимоги до вступу:

Бакалавр відзначає ступінь з 2: 2 у будь-якому предметі або еквіваленті.

Міжнародні вимоги до в'їзду:

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою: IELTS 6.5 (Academic) або вище.

Деталі курсу

З цього курсу вас, як правило, навчають цілий ряд співробітників, які мають відповідний досвід та знання, відповідні змісту підрозділу. Це буде включати старших наукових співробітників, кваліфікованих фахівців-практиків, демонстрантів, техніків та студентів-дослідників. Ви також отримаєте користь від постійних гостових лекцій з промисловості.

Основні одиниці

 • Теорія рухомих зображень: містить елементи програми теорії загальної зображень, включає в себе лекції з мистецтва, науки, техніки, цифрової кінематографії, підтримку відтворення фільмів і анімацій, комп'ютерної анімації, цифрових ефектів та комп'ютерних ігор.
 • Група проектів: Робота зі студентами з усіх трьох курсів післядипломної освіти (MA3D, MA Digital Effects), ви представите концепцію короткого анімаційного твору.
 • Методи комп'ютерної анімації: Цей апарат має на меті дозволити вам розвивати навички та знання в принципах та практиці комп'ютерної анімації. Програмні засоби та найкраща практика підкріплені теоріями, представленими в блоці принципів комп'ютерної анімації.
 • Принципи комп'ютерної анімації: Ви будете досліджувати основні теорії в комп'ютерній графіці та анімації, паралельно з розвитком практичних навичок.
 • Принципи комп'ютерної анімації
 • Персональний запит: Ви будете проводити дослідження в тих галузях, які вас цікавлять. Це починається на початку терміну два та оцінюється на дослідницькому симпозіумі в середині терміну три.
 • Магістерський проект: основна увага четвертого терміну полягає в заповненні магістерської складової вашої освіти. Цей проект може бути окремим проектом або продовженням групи проектів. В обох випадках ви можете працювати самостійно або з іншими студентами. Рік закінчується шоу комп'ютерної анімації, що дає вам можливість продемонструвати свою роботу професіоналам галузі та потенційним роботодавцям. Перегляньте деякі з наших студентів, щоб побачити, що ви можете створити на курсі.

Специфікація програми

Специфікація програми надає остаточні записи про ступінь викладання університету відповідно до вимог агентства з забезпечення якості. Кожен навчальний курс, який веде до премії BU, має специфікацію програми, яка описує її цілі, структуру, зміст та результати навчання, а також методи, які використовуються для навчання, навчання та оцінки.

Кар'єра

Випускники наших курсів комп'ютерної анімації дуже затребувані в галузі. Наші випускники працювали над багатьма грандіозними проектами, серед яких фільми, такі як Аватара, Зоряні Війни, Трилогія лорда, Кінг-Конг, Шрек, Гвардійці Га'хооле, серія Гаррі Поттер, Сукер Панч, Щасливі Ноги, Монстри проти іноземців, Джеймса Бонда та судді Дредда, серед багатьох інших *.

Вони також були пов'язані з анімацією для ряду комп'ютерних ігор, таких як Grand Theft Auto, Crysis 2 і Fable II. Наші випускники працювали у ряді кращих версій VFX та комп'ютерних ігор, включаючи Pixar, DreamWorks, EA Games та Sony Picture Image Works *.

У 2016 році ми отримали два випускники нагороди за свою роботу:

 • Марк Ардінгтон виграв Оскар за роботу над "Ex Machina"
 • А БАФТА вирушив до Павла Каванага та команди ILM, які створили ефекти для «Зоряних воєн: сила розбудить».

У лютому 2011 та 2015 роках випускник НКСА Енді Локлі був нагороджений Оскаром за роль у якості наглядача від візуальних ефектів з фільму Крістофера Нолана "Заснування" та "Міжзоряний" з повагою; в той час як ряд наших випускників, які також працювали над фільмом, якими поділився в урочистостях.

Цей курс акредитований компанією Creative Skillset і несе Creative Skillset Tick. Отримавши курс Creative Skillset Tick, цей курс приєднується до кращих версій креативної підготовки та освіти, які ця країна може запропонувати, ви можете бути впевнені, що вона пройшла ретельний процес оцінки, який проводиться експертами, що працюють у творчих галузях. Квиток надається лише тим курсам, які мають найсильніші зв'язки з галуззю, що дає вам найкращі шанси на успішну кар'єру.

Коли ви закінчите свій курс, ви будете готові до різних ролей у секторі 3D-комп'ютерної анімації. Деякі наші випускники 3D-комп'ютерної анімації виконують такі ролі, як:

 • 3D художник
 • Художник
 • Розробник програмного забезпечення
 • Аніматор символів
 • Технічний аніматор

Галузі працювали:

 • Анімація
 • Ігри
 • Плівка
 • Телевізор
Останнє оновлення Лют 2018

Про навчальний заклад

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Згорнути