Магістр комп'ютерних технологій

Загальні відомості

Опис програми

опис

Офіційний магістр комп'ютерної інженерії має спеціальності «Великі обчислення даних та хмарні обчислення» та «Кібербезпека». Ступінь магістра університету відповідає навчанню університету в галузі наукових, академічних та професійних знань, закріплених і широко розширених, як в Іспанії, так і в решті країн Європейського Союзу. Наразі комп’ютерна інженерія - це сфера науки та техніки з власним значенням, яка чітко сформульована навколо досліджень, розробки та розробки програмного, апаратного та загалом комп'ютерних систем.

Ринок праці вимагає все більш кваліфікованих фахівців, тому необхідно доповнити підготовку випускників комп’ютерної інженерії магістром з комп’ютерної інженерії, що включає, як це стосується цього ступеня, найбільш затребувані спеціальності, такі як Big Дані та хмарні обчислення та кібербезпека.

В іспанській університетській системі ступінь, яка надає випускнику компетенції на виконання професії інженера-комп’ютера або інженера, є ступінь магістра комп’ютерної інженерії, який відповідає "угоді Ради університетів, яка встановлює рекомендації щодо пропозиції університетами спогадів із запитами офіційних наукових ступенів у галузі комп’ютерної інженерії ", 8 червня 2009 р. та опубліковано в BOE від 4 серпня 2009 р. У цьому сенсі викладається Universidad de Huelva , з 2014-15 навчального року Офіційний ступінь магістра комп’ютерної інженерії, що пропонує студентам можливість здобути цю університетську підготовку настільки затребувану в суспільстві. Зважаючи на все це, і для кількості студентів, які вивчають ступінь бакалаврату, що ведуть до цього магістра, це стратегічний ступінь для Universidad de Huelva та його околиць.

123747_pexels-photo-577585.jpegКевін Ку / Пікселі

Доступ

На основі згаданої Угоди Ради університетів та Королівського указу 1393/2007 від 29 жовтня встановлюється такий профіль доступу:

 1. Випускники за спеціальністю "Комп'ютерна інженерія" за будь-якою з конкретних технологій ступеня матимуть прямий доступ до магістра. Вони повинні брати всі кредити магістра комп’ютерної інженерії.
 2. Випускники з питань комп’ютерної інженерії або еквівалент матимуть прямий доступ до магістра. Щоб отримати ступінь магістра з комп’ютерної інженерії, вони повинні виконати заключний проект магістра.
 3. Випускники будь-якої спеціалізації з технічної інженерії з інформатики або будь-якого іншого ступеня, що забезпечило ступінь, еквівалентну технічній інженерії в попередніх орденах, можуть мати доступ до магістра з комп’ютерної інженерії. Для цих випускників буде створена додаткова програма навчання, щоб відповідати положенням розділу 5 вищезгаданої Угоди. У цьому випадку студенти можуть отримати доступ до магістра, але не здобувати ступінь.
 4. Усі ті люди, які відповідають вимогам володіння будь-яким ступенем без шкоди для встановлення доповнення до попереднього навчання, які вважаються необхідними в даному випадку. Після вступу та до їх зарахування їм доведеться приймати доповнення до навчання, встановлені Академічною комісією магістра. Ці доповнення до навчання встановлюватимуться для кожного випускника після акредитації їхніх компетенцій, щоб забезпечити здобуття тих, що визначені у Додатку II до Угоди Ради університетів.

Академічні результати

Природним науковим результатом магістратури комп’ютерної інженерії є доктор наук про промислові та екологічні науки та технології. Офіційна докторська програма з питань промислової та екологічної науки та технологій (перевірена відповідно до RD 99/2011) складається з таких напрямків досліджень, які з’являються нижче та до яких можуть отримати доступ студенти.

 • Екологічний аналіз, біоаналіз та біотехнологія
 • Екологічна біологія
 • Промислова біопереробна та лісова техніка
 • Однорідний каталіз та органічна фотохімія
 • Наука і технології навколишнього середовища
 • Науки про Землю
 • Технологічний процес та хіміка
 • Електрична, електронна, контрольна та робототехніка
 • Фізика, математика та обчислення

перспективи кар'єрного росту

Магістр комп'ютерної інженерії - один із університетських ступенів з найвищим попитом на робочу силу. Деякі професійні можливості:

 • Директор інформаційних систем, провідних проектів, команд та організацій у секторі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) всередині компанії.
 • Інженер програмного забезпечення, керуючи процесом розробки додатків, щоб гарантувати якість, зручність використання та задоволеність користувачів.
 • Архітектор систем, проектуючи розподілені додатки або оцінюючи ефективність мереж і систем.
 • Консультант з інформаційних систем, консультування щодо стратегії ІКТ, розповсюдження мультимедійного контенту в Інтернеті чи управління інформаційною безпекою.
 • Розробник веб-додатків та мобільних пристроїв, що користується великим попитом сьогодні.
 • Графічний програміст, відеоігри та додатки віртуальної реальності, які є привабливими робочими зонами та водночас із великими перспективами роботи та прогнозами.
 • Вбудований дизайн програмного забезпечення для промислових, автомобільних, авіаційних застосувань.
 • Дизайн програмного забезпечення для сервісної та побутової робототехніки.
 • Дослідження та інновації в різних областях ІКТ, розробка додатків інтенсивного паралельного обчислення, інтелектуальної робототехніки, моделювання реальних систем або застосування технік штучного інтелекту для вирішення складних проблем.
 • За фахом Кібербезпека: o Директор з безпеки ІКТ. o Аналітик комп'ютерної безпеки. o аудитор безпеки. o адміністратор мереж та захищених систем.
 • За спеціальністю «Великі дані» та хмарні обчислення: o аналітик рішень Big Data / Business Intelligence або адміністратор та / або розробник Big Data Systems або Data Analyst.

Крім того, ступінь магістра з комп’ютерної інженерії не тільки забезпечує найкращі очікування виходу на ринок праці в пільговому стані та на посадах вищого рівня, але й полегшує студенту доступ до спеціалізованої підготовки, що дає змогу розпочати докторантуру .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

La Universidad de Huelva es una institución al servicio de la sociedad que, en el marco de los valores constitucionales, y como entidad de derecho público, dotada de personalidad jurídica, cumple sus ... Детальніше

La Universidad de Huelva es una institución al servicio de la sociedad que, en el marco de los valores constitucionales, y como entidad de derecho público, dotada de personalidad jurídica, cumple sus fines y desarrolla sus funciones, de acuerdo con la legislación vigente, en régimen de autonomía. Згорнути