Магістр комп'ютерних наук

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Будь рушійною силою на світовій арені

Як предмет, комп'ютерна наука знаходиться в стані постійного потоку, про що свідчать такі все більш актуальні теми, як великі дані та «цифровий порядок денний». Глобалізація та оцифрування бізнесу та суспільства призводять до високої та значною мірою незадоволеної потреби в ІТ-фахівцях.

Окрім інших тем, серед ІТ-спеціалістів є вузькі місця з поглибленими знаннями про кібербезпеку. Значною мірою цей високий попит виникає також через те, що вони потрібні не тільки в ІТ-індустрії, але й у всіх галузях користувачів.

Факти

Ступінь: Модель дослідження: Тривалість:
Магістр наук (магістра) на кампусі 2 семестр
Прийоми: Навчання Прийом
Поганий Гоннеф: вересень
Берлін: жовтень
від 6,290 EUR за семестр Ступінь бакалавра, тест на працевлаштування при необхідності,
підтвердження володіння англійською мовою

Про що ви дізнаєтесь у нас

Магістерська програма з інформатики готує вас оптимально для кар’єри в одній з найважливіших областей майбутнього корпоративного світу.

 • Ви набудете знань та навичок, необхідних для проектування систем кібербезпеки в проектах розвитку та ІТ-інфраструктурах.
 • Ви дізнаєтесь, як вибрати відповідні інструменти, процеси та алгоритми для різноманітних практичних завдань.
 • Спираючись на міцні теоретичні основи кібербезпеки та криптології, ви вивчите передові теми, такі як квантові обчислення, теорія блокчейн та інше.

Курс навчання з першого погляду

1-й семестр

 • Алгоритміка
 • Кібербезпека та захист даних
 • Розширена кібербезпека
 • Криптологія
 • Блокхейн
 • Інформатика та суспільство

2 семестр

 • Квантові обчислення
 • Управління ІТ-проектами
 • Магістерська робота та колоквіум129128_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg Проїзд / Відкидання

Як працює курс навчання?

Для магістрів на два семестри вам потрібна ступінь бакалавра з 240 ECTS. Якщо ви вже маєте відповідний професійний досвід або здаєте іспит з TASC з випробування, ступінь бакалавра зі 180 ECTS також може бути достатнім.

Де ви будете вчитися

Ви можете продовжити наш міжнародний магістр з управління людськими ресурсами в двох німецьких кампусах в Бад-Хоннефі та Берліні.

Кар'єрні можливості

Комп'ютер та інформаційний науковий співробітник

Як науковий співробітник з питань комп'ютерних та інформаційних досліджень (короткий комп'ютерний вчений) ви будете аналізувати складні проблеми в різних областях, включаючи бізнес, науку, медицину, з метою розробки автоматизованих рішень. Вчені-комп’ютери - теоретики, дизайнери та винахідники все в одному і допомагають впливати на майбутнє компаній за допомогою інноваційних технологій та комп’ютерних систем.

Адміністратор баз даних

Як адміністратор бази даних, ви будете нести відповідальність за планування, дизайн та розробку додатків баз даних. Забезпечення доступності та підтримка безпеки даних також буде одним із ваших завдань. Ви будете регулярно перевіряти бази даних та пов'язані з ними програми, щоб виявити будь-які помилки, які потрібно виправити, внести зміни та вжити заходи безпеки.

Програмне забезпечення / веб-розробник

Як розробник програмного забезпечення ви будете розробляти, впроваджувати та змінювати комп'ютерні програми. Це може включати як прикладне програмне забезпечення, тобто. програмне забезпечення, призначене для загальнодоступних і комерційних цілей, і системне програмне забезпечення, тобто. програмне забезпечення, яке забезпечує безперебійне та ефективне функціонування комп'ютерних систем.

Як веб-розробник, ви будете створювати та підтримувати веб-сайти. Ви будете контролювати технічну структуру веб-сайту (бек-енд) та / або візуальну розкладку та вміст (передній). Веб-розробники часто виступають "веб-майстрами" і відповідають за належне функціонування веб-сайтів.

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Детальніше

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Згорнути
Поганий Гоннеф , Берлін , Мюнхен + 2 Більше Менше