Магістр комп'ютерних злочинів та тероризму

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Кіберзлочинність та тероризм є одними з найбільших загроз для суспільства і є ключовими пріоритетами для влади на всіх рівнях.

Цей магістр дасть вам глибоке розуміння постійно змінюваного характеру злочинів в Інтернеті та злочинної поведінки, відкриваючи цілий ряд захоплюючих кар'єрних можливостей.

Навчаючись у галузевих експертів, маючи багатий академічний та практичний досвід, ви отримаєте знання про загрози, тенденції, проблеми та відповіді у сфері тероризму та кібербезпеки, а також про найважливіші етичні питання.

Чому кіберзлочинність та тероризм у Свонсі?

Будучи аспірантом юридичної школи Хілларі Родхем Клінтон, ви будете частиною всесвітньо визнаної юридичної школи, з процвітаючим академічним середовищем, відданим досконалості в викладанні та наукових дослідженнях та пропонуючи винятковий досвід студентів.

 • Ви можете безпосередньо брати участь у роботі над проектами та із зацікавленими сторонами, які можуть дати розуміння та передові знання про кіберзлочинність та тероризм.
 • Курс має міцні стосунки з національними та міжнародними партнерами, включаючи розробників політики, практикуючих уряд та виробничу безпеку, військові організації та громади.
 • Swansea University займає 26-те місце у Великобританії за якістю досліджень та 22-е за рівнем досліджень (REF 2014).

Ваш досвід кіберзлочинності та тероризму

На цій спеціальній аспірантурі ви скористаєтесь досвідом у дослідницьких центрах юридичної школи, включаючи проект кібертероризму.

Ви також дізнаєтесь через:

 • Гостьові лекції в рамках доставки модулів і в якості додаткового навчання
 • Можливість працевлаштування та спільних науково-дослідних проектів.

Кіберзлочинність та тероризм М. А. Можливості зайнятості

Кіберзлочинність та тероризм в Інтернеті є найважливішими пріоритетними напрямами для урядів та приватного сектору, а знання, здобуті цим ступенем, пропонують потенційну кар’єру в:

 • Державний сектор - уряд, державна служба, політичні та політичні поради
 • Приватний сектор - глобальний, національний або локальний бізнес
 • Недержавний сектор
 • Дослідження та наукові організації

Вимоги щодо вступу

Якщо ви захоплені протидією кіберзлочинності та тероризму, ми хочемо почути від вас!

Ця програма буде цікавою як для тих, хто цікавиться як кіберзлочинністю, так і кібербезпекою загалом, а також тим, хто шукає спеціального вивчення тероризму. Це стане в нагоді студентам, які здобули ступінь бакалавра з будь-якого рівня: від криміналістики чи права, до інформатики та психології та бажають спеціалізуватися у цій важливій галузі. Студенти, які продовжують навчання, зрілі, міжнародні та заочні, також будуть бажаними для цієї програми навчання.

В ідеалі ви будете мати ступінь бакалаврату або еквівалент 2: 1 у відповідній галузі, таких як: право, кримінологія, політика, соціологія або інформатика (інші дисципліни також можуть бути актуальними).

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, вам потрібен прийнятний пропуск у затвердженій кваліфікації з англійської мови. Ми розглядаємо широкий спектр кваліфікацій, включаючи тест з англійської мови в Swansea University тест IELTS Британської ради (з оцінкою принаймні 6,5 та 6,0 у кожному компоненті) та TOEFL (з оцінкою принаймні 88 та принаймні прослуховуванням: 21 , Читання: 22, Мовлення: 23, Написання: 21).

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

 • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
 • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
 • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
 • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
 • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути