Магістр з Visual Arts Management та Curating

Загальні відомості

Опис програми

Магістр Університету Річмонда в галузі Visual Arts Management

Магістерський факультет Ричардського Університету Visual Arts Management та Curating готує студентів до професійних знань, навичок та досвіду, необхідних для кар'єри в установах образотворчого мистецтва та творчих галузях культури. Програма є унікальною в тому, що вона охоплює сектор державного фінансування (не для професіоналів) та комерційного візуального мистецтва з наголосом на освіті та пізнаванні. Студенти дізнаються, як музеї, галереї, аукціонні будинки, творчі новинки, колекціонери та фінансисти працюють у сучасному все більш світовому світі мистецтва.

Студенти у цій програмі вважаються молодшими колегами-дослідниками та професіоналами в галузі мистецтва, що розвиваються, і тому заохочуються до участі в низку відкриттів виставок, мережевих заходів, переговорів художників, фестивалів та конференцій. Багато занять викладаються ззовні у музеях та галереях, а студенти залишають широкі контакти, з яких вони можуть розвивати та розширювати свою власну професійну мережу.


Навчальний план

Ця програма пропонує постійне взаємодія з візуальними мистецтвами з міжкультурної точки зору. Він готує студентів до сфери маркетингу, менеджменту, кураторів та галереї в контексті візуального мистецтва.
Ця програма об'єднує мистецьких та дизайнерських істориків, теоретиків, фахівців-практиків та художників-студій, щоб:

 1. Пропонуйте грунтовне обґрунтування міждисциплінарних, теоретичних та методологічних питань, пов'язаних з вивченням візуальних
 2. Надайте студентам професійні навички та досвід, щоб успішно працювати в різних галузях мистецтва та культури

Необов'язкове акредитоване стажування

Факультативний акредитований стажування об'єднує теорію з практикою. Студентам буде запропоновано зв'язати навчальні ситуації з робочим місцем, встановити контакти, які можуть виявитися цінними для майбутніх перспектив працевлаштування, та отримати впевненість у своїх можливостях, креативності та навичках спілкування. Стажування розроблено як для вимогливого, так і заохотного. Стажування дасть змогу розгортати навички, отримані в курсах, в реальному світі, оскільки студенти виробляють оцінюваний рекорд свого досвіду.


Топ-5 причин вивчення Visual Arts Management

 • Можливість навчання в Центральній Лондоні, яка надає студентам унікальне міжкультурне розташування та взаємодію з мистецтвом у Лондоні, - центр і світова сцена, яка приваблює кращих творчих талантів у галузі мистецтва та дизайну з усього світу.
 • Вигоду від малих класів (середні 10-15 студентів), більше часу контакту та повної академічної підтримки факультету, що займаються провідними дослідженнями в галузі мистецтва.
 • Можливість навчитися з перших рук, часто відвідування найбільш престижних музеїв, галерей та художніх виставок у світі.
 • Отримайте американську акредитацію, яка збільшує ваші можливості працевлаштування на міжнародному рівні.
 • Отримайте користь від інтегрованої практики, яка дозволить вам застосувати те, що ви навчилися, у реальному робочому місці.


Вимоги щодо вступу

Перший ступінь в будь-якій дисципліні з мінімальною класифікацією 2.2 (Низька Друга класу) або її міжнародного еквівалента.


Вимоги до англійської мови (вимовники, які не володіють англійською мовою)

 • IELTS 6.5 з 5,5 в кожному прослуховуванні, розмові, читанні та письмовій формі
 • TOEFL (IBT) 87 в цілому з Listening 21, Reading 22, Writing 21, Speaking 23
 • Академічний тест англійської мови Pearsons (PTE) 62
 • Кембридж англійська: рівень знань - рівень C2 або рівень C1

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Детальніше

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Згорнути