Магістр з TESOL (Викладання англійської мови для викладачів інших мов)

Загальні відомості

Опис програми

Розширте свій спектр можливостей кар'єри в навчанні англійської мови та отримайте практичний досвід викладання в класі.

 • Отримати доступ до можливостей навчання по всьому світу
 • Вивчайте у Великобританії разом з іншими з усього світу, щоб стати впевненим та інноваційним практиком
 • Опишіть поточні дослідження для покращення розуміння викладання англійської мови
 • Розвивати практичні навички навчання за допомогою мікро-навчання, факультативної педагогічної практики та спостереження за досвідченими викладачами
 • Розвивати дослідницькі навички, які дозволять Вам проводити незалежний дослідницький проект, який може забезпечити Pathway до докторантури

Якщо ви знаходитесь на ранніх стадіях вашої кар'єри викладання мови або досвідченого вчителя мови, цей курс розроблений для задоволення ваших потреб. Центр TESOL проводить курси аспірантів TESOL вже більше 25 років, тому ви приєднаєтеся до створеної спільноти британської Ради, акредитованої вчителів англійської мови, досвідчених педагогів-викладачів і провідних дослідників. Наш курс приваблює студентів з усього світу, і протягом останніх трьох років ми вітали міжнародну суміш студентів з Великобританії, Азії, Близького Сходу, Африки та Європи. Наші розміри класу MA TESOL, як правило, невеликі - за останні чотири роки ми мали в середньому 16 студентів.

Майбутня кар'єра

Попередні випускники цього курсу пішли на роботу в університети, приватні мовні центри, міжнародні мовні школи, коледжі, початкові та середні школи. Останні випускники працюють на посадах викладачів, менеджерів, дослідників та педагогів. В даний час інші випускники навчаються на програмах PhD і EdD.

Зміст курсу

Наш курс розрахований так, що ви відвідуєте університет два дні на тиждень. Це дозволяє працювати неповний робочий день, якщо ви вирішите.

Типові модулі включають

Методики викладання англійської мови (30 кредитів)

У цьому модулі ми заохочуємо вас взяти критичний погляд на різні методики ELT (наприклад, комунікативне навчання мови, підхід на основі завдань, CLIL), підкреслюючи важливість вибору підходів та методів для відповідності конкретним контекстам та учням. Цей модуль включає в себе мікро-навчальний проект, в якому ви викладаєте англійську для академічних цілей (EAP) для однолітків, а потім аналізуєте відео вашого уроку з викладачем-партнером і викладачем.

Друге вивчення мов (30 кредитів)

Цей модуль допомагає вам зрозуміти та вивчити сучасні теорії вивчення мови та розглянути, як ці знання можуть допомогти вчителям мови та учням. Використовуючи дискусії, проведені під керівництвом вчителів, групову роботу та роздуми над власним досвідом, ми об'єднуємо останні ідеї педагогічної психології з питаннями, що хвилюють багатьох викладачів мови, включаючи переконання учнів та вчителів про те, як потрібно вивчати мову, мотивацію до початку і зберігатиметься з навчанням, роллю емоцій у навчанні, і як принципи вивчення другої мови можуть бути застосовані до розробки уроків і матеріалів.

Розвиток як викладач англійської мови (30 кредитів)

Це практичний, професійно орієнтований модуль, який надає міцну базу знань і досвіду у підготовці до викладання і надає навички для продовження професійного розвитку. З курсовими викладачами, викладачами англійської мови та дорослими учнями англійської мови ви працюєте на серії заходів, орієнтованих на клас, включаючи спостереження в класі, планування уроків, дизайн матеріалів, викладання та рефлексивне написання. Підтримуючи консультанта спеціалізованої кар'єри та головного роботодавця з ELT, ви обмірковуєте свій розвиток у різних областях викладання і плануєте стратегії для продовження професійного розвитку у вибраному вами контексті після закінчення навчання.

Аналіз мови (30 кредитів)

Цей модуль вводить і дає практику в моделях лінгвістичного аналізу, які виявилися цінними для практиків і дослідників TESOL. Ваше розуміння та використання лінгвістики корпусу, жанрового аналізу та системної функціональної лінгвістики для викладання мови орієнтовані експертами в цих моделях і підтримуються лекціями, читаннями, вправами, навчальними посібниками та дискусійними групами.

Дослідницький проект (60 кредитів)

У цьому модулі ви вибираєте та досліджуєте специфічний дослідницький проект, пов'язаний з TESOL. Модуль надає вам можливість творчо переслідувати власні інтереси на місцях і проводити незалежний, малий масштаб дослідження з порадою керівника. Ви дізнаєтеся про наукову етику, методологію досліджень та аналіз даних, таким чином розвиваючи вашу впевненість як дослідника, а також демонструючи здатність брати ініціативу та працювати автономно.


Як частина курсу MA TESOL, ми також надаємо щотижневий клас академічної грамотності протягом навчального року. Наставник експертного EAP надає підтримку та навчання в академічному читанні, письмовій формі та розмові, щоб допомогти розвинути академічні навички, необхідні для виконання поставлених завдань на цьому курсі.

Окрім кваліфікації магістра ви також маєте можливість завершити міжнародний сертифікат TESOL, який включає в себе практику викладання під наглядом. Це відмінний спосіб поєднати академічні знання з кваліфікацією вашого магістра з прикладним досвідом викладання в сприятливому середовищі.

Прикладне навчання

Ви дізнаєтеся через

 • інтерактивні семінари
 • керовані спостереження
 • Спільні заходи, такі як планування уроків, мікропідготовка та робота в групах
 • індивідуальні підручники з керівниками модулів
 • керівництво читання
 • участь у лекціях
 • співпраця з науковим керівником

Вимоги до вступу

Диплом з відзнакою або еквівалент. Ви можете дізнатися більше про спеціальні кваліфікації, які ми приймаємо на нашій сторінці міжнародної кваліфікації. Студенти, чия рідна мова не є англійською, зазвичай мають бал IELTS 6.5 з мінімумом 6.0 у читанні та письмі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Детальніше

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Згорнути