Магістр з управління морським та повітряним транспортом

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ви хотіли б продовжити кар'єру в галузі транспортних досліджень або менеджменту? Тоді ця програма є великою цінністю. Він надає теоретичні та практичні навички, щоб налаштувати вас на успіх у постійно мінливому світі транспорту та логістики. Ця програма, яка співпрацює з C-MAT , спеціально розроблена з урахуванням міжнародної аудиторії та спрямована на нещодавно випускників, котрі мають досвід економіки або управління, що займаються питаннями транспорту.

Чому

Будучи великим портовим містом Антверпен, це ідеальне місце, щоб дізнатись про управління морським та повітряним транспортом. Ця програма є міжнародним досвідом екскурсій та відвідувань компаній, щоб підготувати вас до викликів, з якими сьогодні стикається транспортний сектор.

Ця програма є співпрацею між Antwerp Management School (AMS) та Центром морського та повітряного транспорту (C-MAT) факультету бізнесу та економіки Університету Антверпена.

Транспортно-логістична галузь знаходиться під посиленим тиском, щоб забезпечити стійкі рішення для глобальних викликів, таких як зміна клімату. Щоб задовольнити цей попит, галузь тепер може розраховувати на спільний Центр досконалості AMS та факультет бізнесу та економіки Університету Антверпена. Таким чином, як ніколи раніше, Антверпен стане центром першокласних академічних досліджень та майбутніх магістерських програм з ланцюга поставок, транспорту та логістики.

AMS та C-MAT чудово доповнюють одне одного з точки зору тем, підходу та мережі.

Мета навчання

Після відвідування цієї програми:

 • Ви володієте як широкими, так і глибокими знаннями та розумінням сучасних проблем та взаємозалежності транспортного бізнесу, заснованого на результатах досліджень та міжнародному досвіді транспортної галузі.
 • Ви маєте спеціалізовані знання та розуміння складності транспортних ланцюгів, різних видів транспорту, інтерфейсів та учасників, а також їх взаємодії з управлінням логістикою.
 • Ви маєте спеціальні знання та розуміння складності управління логістикою, особливо щодо управління імпортом-експортом, складування та розподілу товарів, а також відповідного законодавства та регулювання.
 • Ви зможете сформулювати дослідницьке питання, скласти план дослідження та критично оцінити результати досліджень у сфері управління транспортом.
 • Ви зможете застосувати набуті наукові знання та навички для розробки ефективних рішень для реальних бізнес-проблем.
 • Ви зможете застосувати набуті наукові знання та навички для підготовки політичних рішень, пов’язаних з економікою бізнесу, на транспорті, їх реалізації та подальшого реалізації в транспортному ланцюзі.
 • Ви зможете критично розмірковувати про соціальні події, такі як стійкість, та їх вплив на транспортну галузь з (міжнародної) точки зору.
 • Ви зможете критично проаналізувати та синтезувати його / її власні дослідження та / або рішення для складних тематичних досліджень за допомогою науково обгрунтованих методологій і зможете подати їх чітко та стисло.

Хто ми шукаємо?

 • Ви зацікавлені дізнатись про всі функції транспортного сектору, включаючи морські перевезення, нові інновації та передову економіку промисловості тощо.
 • Ви відкрито налаштовані на міжнародне та полікультурне середовище.
 • Ви маєте ступінь магістра або п’ятирічний ступінь бакалавра з відповідного предмету, з хорошими результатами навчання або ступінь бакалавра за чотири роки навчання у випадку доказової еквівалентності ступеня магістра (наприклад, на основі навчальної програми програми, успішного відвідування відповідні додаткові академічні курси / тренінги та / або відповідний професійний досвід).

Ступінь

Після успішного закінчення цього магістра ви отримаєте такий ступінь: «магістр наук з морського та повітряного транспорту».

Навчальний план

У першому семестрі ви будете брати участь у обов’язкових курсах (9 ECTS-кредитів) і вибирати між варіантами Основи управління та Основи досліджень (33 ECTS-кредити).

Основи управління

Варіант Основи управління призначений для студентів, які хочуть вдосконалити свої знання та здібності в транспортному бізнесі та економіці. Це в основному готує вас до управлінської кар'єри в морському або повітряному транспорті.

Основні курси:

 • Економіка та політика транспортного бізнесу
 • Технології та інновації
 • Світові навички лідерства
 • Передова управлінська економіка
 • Бізнес середовище
 • Бюджетування та фінансування капіталу
 • Методологія проекту
 • Магістерська дисертація з управління транспортом

Основи дослідження

Опція Основи досліджень пропонує вам більш методологічну та кількісну підготовку. Ви отримаєте чудову підготовку до кар'єри, наприклад, в галузі консалтингу, політики чи досліджень у морському або повітряному транспорті. Більше того, цей варіант може закласти основу для подальших академічних занять, таких як доктор філософії.

Основні курси:

 • Економіка та політика транспортного бізнесу
 • Світові навички лідерства
 • Методологія дослідження
 • Передова промислова економіка
 • Економіка добробуту
 • Транспортне моделювання
 • Магістерська дисертація з транспортних досліджень

У другому семестрі ви зробите вибір між спеціальностями з повітряного транспорту чи морського транспорту. Таким чином, ви можете, навіть більше, адаптувати свою програму до своїх конкретних інтересів та передумов. Погляньте на факультативи, щоб побачити, які курси є частиною кожної спеціальності.

Основний морський транспорт Основний повітряний транспорт
 • Економіка порту та бізнес
 • Морська економіка та бізнес
 • Морські ланцюги поставок
 • Економіка та бізнес повітряного транспорту
 • Управління аеропортом
 • Стратегії ціноутворення на повітряному транспорті

Світові навички лідерства

В AMS ви вирушаєте в особистий шлях розвитку, через який ви ростете як особистість і майбутній лідер. Завдяки треку “Глобальні навички лідерства” ми кидаємо виклик і навчаємо вас глибше усвідомлювати, ким ви є, як співпрацюєте з іншими та якою кар’єрою хочете займатися.

Протягом цієї подорожі ми зосередимось на цих трьох рівнях навчання, працюючи із сумішшю вправ, інструментами самоаналізу, моментами роздумів, індивідуальним спостереженням, колективними заняттями та тренінгом однолітків. Ми запропонуємо вам відповідні рамки, які допоможуть вам зрозуміти, хто ви і як ви ставитесь до інших. Ми підтримаємо вас у розумінні ваших сильних сторін та потреб та у визначенні ваших напрямків зростання. Ми будемо кидати вам виклик у формуванні особистої заяви про лідерство, що передбачає глобальну та стійку перспективу.

Розвиток глобальних навичок лідерства - це більше ніж «приємно мати», це основна передумова успіху в кар’єрі, і рекрутери оцінюватимуть це, коли ви подаватимете заявку на роботу. Сучасні роботодавці шукають вражаючий набір програмних навичок при відборі молодих випускників. Сюди входять самосвідомість, здатність співпрацювати з іншими, лідерські навички, здатність адаптуватися до нових ситуацій та розвивати нові навички, відкритість та повага до різних точок зору, полікультурна обізнаність та довгострокове та системне мислення, назвіть лише декілька. Цей курс має на меті підтримати вас у розвитку цих навичок та пошуку відповідності між тим, хто ви є, і тим, що потрібно у світі працевлаштування; між вашими кар’єрними амбіціями та тим, що шукають роботодавці.

AMC bootcamp

Зареєструвавшись у цій програмі, ви можете зареєструватися на нашому AMC bootcamp, який буде організований за тиждень до початку вашої програми. Ви можете розраховувати на курси академічного письма, професійної англійської мови, методів бізнес-досліджень та управління фінансами. Ця літня школа не є обов’язковою, але настійно рекомендується. Ми не лише пропонуємо вам курси академічної строгості, але ми також пропонуємо вам поїздку в одне з найстаріших міст Брюгге в Бельгії, і, звичайно, це ідеальна можливість познайомитися зі своїми колегами-студентами.

Вхід

Академічну освіту

Ця програма організована у співпраці з C-MAT. Ви можете подати заявку через C-MAT.

Основними вимогами до вступу на програму є університетський ступінь (що включає 4-річну мінімальну денну програму) з відповідної теми та глибоке знання англійської мови.

Вступ надаватиме комісія прийому з урахуванням файлу заявки студента, академічного досвіду, мотивації, мовних навичок та, якщо це застосовно, професійного досвіду. Однією з основних вимог до вступу на програму є університетський ступінь:

 • Кандидати повинні мати ступінь магістра або п’ять років бакалаврату з відповідного предмету з хорошими результатами навчання.
 • Кандидати, які мають ступінь бакалавра чотири роки навчання, можуть бути прийняті у разі доказової еквівалентності ступеня магістра (наприклад, на основі навчальної програми програми, успішного відвідування відповідних додаткових академічних курсів / тренінгів та / або відповідного професійного досвіду).
 • Кандидати, які мають лише ступінь бакалавра протягом трьох років навчання, не будуть прийняті до просунутих магістерських програм. Багаторічний ступінь бакалавра протягом трьох років не є рівноцінним ступеню магістра.
 • Кандидати, які здобули університетську освіту за європейською Болонською системою (див. Http://www.ehea.info/members.aspx), повинні мати ступінь, порівнянну з рівнем 7 Європейської системи кваліфікацій.
 • Відповідний досвід роботи (бажано мінімум 2 роки) може бути додатковою перевагою при виборі.
Володіння англійською мовою

Оскільки програма викладається англійською мовою, усі заявники повинні вміти читати, читати лекції та висловлювати свої думки вільною письмовою та розмовною англійською мовами. Для студентів, чиєю рідною мовою не є англійська, необхідна така кваліфікація:

 • TOEFL (Тест з англійської мови як іноземної). Для тесту на паперовій основі (PBT) потрібен мінімум 550 балів, або 213 для комп'ютерного тесту (CBT), або 80 для балів на базі TOEFL в Інтернеті (iBT);
 • Британська рада IELTS (Міжнародна служба тестування англійської мови з мінімальним балом 6,5);
 • Задовільний стандарт в словесному розділі тестування в Принстоні ( GMAT , випускний тест з управління випускниками).
 • Еквівалентні тести від акредитованих організацій з тестування мов з результатом, який підтверджує ваше володіння англійською мовою;
 • Перший ступінь європейського університету / коледжу чи закордонної установи, який надає належні докази володіння англійською мовою;
 • Інші докази, що підтверджують ваше володіння англійською мовою та які задовольняють приймальну комісію.

Тому кандидатам, які вважають, що їх знання англійської мови недостатньо, настійно рекомендується пройти курси англійської мови або у своїй країні перед виїздом, або під час перебування в Антверпені. Протягом кожного навчального року Антверпенський університет організовує інтенсивні курси англійської мови для іноземців.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Детальніше

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Згорнути