Магістр з образотворчого мистецтва

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

MA Fine Art надає стимулююче середовище, в якому ви будете орієнтуватися на розвиток своїх творчих прагнень, досягнення критичної зрілості та здобуття впевненості в собі та навичок, які дозволять вам працювати успішним художником.

Курс орієнтований на студійну практику і спирається на експерименти та критичну рефлексію, що підтримується індивідуалізованим наставництвом, лекціями, семінарами та груповою критикою. Він підкреслює артикуляцію ідей, розробку методів роботи та реалізацію самостійної роботи. Семінари розроблені з метою вивчення широкого кола тем, що стосуються художника, що практикує, та забезпечують багату дієту натхнення.

Довжина

 • 1 рік: денний
 • 2 роки: неповний робочий день

Особливості та переваги

 • Курс викладається практикуючими художниками та підтримує активні зв’язки з міжнародною мережею професіоналів мистецтв та організацій.
 • У вас будуть власні простори в комунальних студіях, з повним доступом до майстер-класів школи та інших ресурсів.
 • Регулярна програма бесід художників та відвідування студій від професіоналів, які працюють у цій галузі.
 • Регулярна програма переговорів відвідувачів художників, організованих спільно з The Whitworth.
 • Університетська бібліотека має видатні фонди мистецтва та дизайну, включаючи спеціальну колекцію книг художника та ефемерів.

Кар'єрні перспективи

Ми культивуємо високо мотивованих, незалежних та креативних мислителів, які здатні перенести свої навички на креативний ринок, як підприємницькі новатори, практикуючі позаштатні фахівці та інноваційні гравці команди. Майбутні випускники переважно досягають посади чи практику на вищому рівні як приватні торговці, художники-дизайнерські студії, виставки художників, музейних кураторів, архівістів, дослідників, науковців, практикуючих спільнот, технічних спеціалістів та кінематографістів на національному та міжнародному рівнях.

Вимоги щодо вступу

Зазвичай ви отримаєте ступінь бакалаврату з відзнакою у Великобританії (або міжнародного еквівалента) або диплом еквівалентного ступеня аспіранта або професійну кваліфікацію. Крім того, вас можуть прийняти, якщо ви зможете продемонструвати відповідні знання та вміння на стандарті з відзнакою. Крім того, вам може знадобитися подати цифровий портфоліо.

Зарубіжні заявники вимагатимуть IELTS загальною оцінкою 6,5 з не менш як 5,5 в будь-якій категорії або еквівалентну прийнятну англійську кваліфікацію.

Деталі курсу

Образотворче мистецтво MA складається з чотирьох підрозділів на загальну суму 180 кредитів.

Програма орієнтована на практику та орієнтована на розвиток вашої існуючої практики. Це дасть змогу визначити та дослідити нові концепції та підходи, узгоджені за допомогою індивідуального робочого конспекту.

Вам також буде запропоновано та підтримано поширити свій досвід у професійній сфері через практичний проект, дослідницький контекст, обмін, досвід роботи чи інший професійний набір взаємозв'язків із зовнішнім партнером, групами студентів чи іншим партнером мистецького світу.

Під кінець програми ви закріпите свої дослідження та практику в цілком реалізованому складі роботи для виставки або інших форм суспільної ситуації, якщо це доречно. Ви також розробили стратегію продовження своєї практики, розташовану та контекстуальну для професії чи дисципліни.

Якщо ви вирішите перейти на нагороду MFA Fine Art, ви вивчите ще дві одиниці по 60 кредитів кожна.

Ця нагорода зосереджена на продовженні вашої практики, присвяченій дослідженню та підбору відповідних громадських чи професійних майданчиків та платформ для розповсюдження значної частини роботи. Від вас вимагатиметься створити роботу для публічної аудиторії у найбільш релевантній та відповідній формі разом із будь-яким неявним публічним та розповсюджувальним матеріалом.

Рік 1

Образотворче мистецтво MA складається з чотирьох підрозділів на загальну суму 180 кредитів.

Основні одиниці

Професійні платформи

Цей підрозділ поширює ваш досвід у професійній сфері, або через практичний проект, дослідницький контекст, обмін, досвід роботи чи інший професійний набір взаємодій із зовнішнім партнером, групами студентів та творчої індустрії. Проекти та розміщення відбуваються у наборі мереж мистецьких, дизайнерських та медіа-організацій у регіоні, але вони також можуть бути організовані окремими студентами, якщо ґрунтуватися на подібних рамках професійного розвитку та досвіду. PDP також має місце в цьому підрозділі.

Практика 1 Мистецтво: Робочий конспект та розвиток

Цей підрозділ орієнтований на переформулювання та розвиток існуючої практики студентів у контексті образотворчого мистецтва чи практики спільної роботи. Він орієнтований на практику і дозволяє визначити та вивчити нові концепції, теорії, питання та теми, як вони узгоджуються в рамках індивідуального робочого конспекту.

Практика 2 Мистецтво: Образотворче мистецтво

Керований та орієнтований на розвиток вашої практики через реалізацію всебічного та узгодженого складу роботи, цей підрозділ ґрунтується на попередньому підрозділі Практики 1 та надає можливість підтримувати розвиток практики протягом концентрованого періоду часу. В рамках цього підрозділу від вас очікується вирішити всебічне розуміння їхньої практики, її місця по відношенню до ширшої пов'язаної дисципліни та потенційної професіоналізації та стійкості майбутньої практики. Від вас, як очікується, ви зможете донести підсумковий навчальний шлях своєї навчальної програми, відповідні методології, що використовуються для розвитку практики, та майбутні професійні Pathways що вивчаються. У цьому підрозділі є перерва, щоб передбачити період роздумів, який сприятиме остаточному письмовому компоненту, необхідному для оцінки.

Найімовірніше, додаткові одиниці

Комерційні аспекти дизайну

Цей підрозділ включає такі теми, як дослідження ринку та дизайн послуг; поведінка споживачів - потреби та ставлення; розповсюдження інновацій; комерційні аспекти дизайну продукції, включаючи виведення товару на ринок, наприклад, канали виробництва та дистрибуції, витрати та ціноутворення, а також рекламу та просування.

Суперечливі території

Цей підрозділ буде вирішувати суперечливий характер концептуальних та матеріальних територій, на яких розробляються людські ідентичності та культури.

Цифрові ф'ючерси

Цей підрозділ пропонує цілеспрямовану можливість студентам розширити та вдосконалити свою практику, включивши, вивчаючи та розробляючи цифровий контент у більш широкому науковому співтоваристві.

Здоров'я та благополуччя

Цей підрозділ зосереджується на охороні здоров'я та добробуті з акцентом на нерівності; Профілактика; Просування та захист. Спираючись на сильну спадщину мистецтва / дизайну в клінічних середовищах, цей підрозділ розширить ваше розуміння теорії та практики у новому порядку денному охорони здоров’я та завдяки можливостям дослідження в реальному житті, запропонує вивчити індивідуальну практику в різних контекстах: наприклад, ментальний здоров'я, довгострокові умови, здорове старіння та активне самопочуття.

Музей та місто - Місто як музей

Підрозділ досліджує зв’язок між музеєм та містом та містом як музеєм. Увага переходить між теоретичними та історичними моделями, а також використанням конкретних локацій та установ у межах міста.

Узгоджене дослідження

Цей підрозділ пропонує вам індивідуальну цілеспрямовану можливість розширити та вдосконалити свою практику, включивши дослідження, яке проводиться за допомогою переговорів. Це дасть можливість студентам:

 • Розширити ідеї та пропозиції, розроблені в практиці 1
 • Сприяти більш глибокому рівню навчання у певній майстерні чи предметній дисципліні чи концептуальній парадигмі
 • Проведіть зовнішній проект або конкурс, який відповідає вашій практиці.

Написання досліджень та фінансування пропозицій

Вступ до написання пропозицій таким органам фінансування, як Рада з досліджень мистецтв та гуманітарних наук (AHRC) та Художня рада Англії (ACE). Цей підрозділ охоплює такі теми, як: генерування фундаментальних ідей; розробка критичних та концептуальних рамок; встановлення надійних методологій та підходів; обізнаність щодо параметрів докторського навчального партнерства Північно-Західного консорціуму, AHRC та ACE; важливість співпраці; робота в групах, залучення громадськості та вплив; представлення ідей групі, висловлення та отримання усвідомленої критики; розробка ефективного стилю письма; структуризація пропозицій і написання в довжину; складання бюджету та значення економічності та фінансування матчів; управління часом; знайомство з Je-S.

Зображення та архіви

Цей підрозділ досліджує теоретичні, критичні та практичні перспективи щодо мистецтва, фотографії та архіву.

SciArt

Ви дізнаєтесь про міждисциплінарну сферу SciArt, розробивши тіло особистої роботи, яке є технічно кваліфікованим та інтелектуально вирішеним.

Оцінка зважування та години контактів

10 кредитів прирівнюються до 100 годин навчання, що є комбінацією лекцій, семінарів та практичних занять та незалежного навчання. Кваліфікація магістра зазвичай складається з 180 кредитів, PGDip 120 кредитів, PGCert 60 кредитів та MFA 300 кредитів. Точний склад вашого навчального часу та оцінки курсу будуть різними залежно від варіанту вибору та стилю навчання, але це може бути:

Вивчення

 • Денний: 25% лекцій, семінарів тощо; Розміщення 0%; 75% незалежне дослідження
 • Неповна робота: 25% лекцій, семінарів тощо; Розміщення 0%; 75% незалежне дослідження

Оцінка

 • Денна форма: 100% курсова робота; 0% практичні; 0% обстеження
 • Заочна форма: 100% курсова робота; 0% практичні; 0% обстеження

Манчестерська школа мистецтв

Наша школа мистецтв є другою найстарішою школою дизайну у Британії, яка пропонує курси, розроблені для задоволення потреб спеціалізованих галузей та надання студентам інструментів для обраної ними кар’єри.

Як і місто Манчестер, школа гордиться своєю творчістю, нетрадиційною та професійною діяльністю, забезпечуючи широкий спектр курсів для студентів та аспірантів з архітектури, мистецтва, дизайну, засобів масової інформації та театру в унікальному творчому середовищі, яке заохочує творчу співпрацю в різних дисциплінах.

Збори

Студенти Великобританії та ЄС
 • Студенти Великобританії та ЄС: денна плата: 1542 фунтів стерлінгів за 30 кредитів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Студенти з Великобританії та ЄС: Заочна плата: 1542 фунтів стерлінгів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
Студенти, які не є членами ЄС та Channel Island
 • Студенти, які не є членами міжнародних міжнародних організацій та на островах Channel Island: Плата за денну форму: 2750 фунтів стерлінгів за 30 кредитів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Студенти, які не є членами міжнародних міжнародних організацій та на островах Channel Channel: Плата за сумісництво: 2750 фунтів стерлінгів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
Додаткова інформація

Кваліфікація магістрів зазвичай складається з 180 кредитів, 120 кредитів PGDip, 60 кредитів PGCert та 300 кредитів МЗС. Плата за навчання залишатиметься незмінною для кожного навчального року за умови, що курс буде завершено за звичайний термін (без повторення років або перерв у навчанні).

Неповний робочий день студенти можуть приймати максимум 90 кредитів в кожному навчальному році.

Додаткові витрати

Витрати спеціалістів

Студенти дотримуються індивідуалізованої програми навчання відповідно до своїх інтересів до практики. Витрати матеріалів залежатимуть від розвитку цих особистих практик і залежать від матеріалів, необхідних для реалізації ідей. Можливо, також є деякі витрати на поїздки, пов'язані з проведенням персональних досліджень. Студенти не зобов’язані будувати робочий набір інструментів з нуля, або приносити камеру чи купувати ноутбук. Витрати матеріалів можуть варіюватися від дорогого продування скла до безцінного цифрового програмування, це залежить від індивідуальної практики.

Витрати на розміщення

Підрозділ професійних платформ може зажадати певних витрат на проїзд / проживання, якщо студент вирішить влаштувати місце проживання, яке вимагає подорожі.

Професійні витрати

Для повної кваліфікації не потрібні додаткові професійні членські внески.

Інші витрати

Деякі студенти можуть вважати за краще друкувати та перев'язувати свої письмові матеріали для оцінювання, і це може призвести до вартості до 100 фунтів. Багато студентів вирішують подати письмові роботи, а деякі портфоліо працюють в електронному вигляді безкоштовно.

Зверніть увагу: щоб подати заявку на цей курс, вам потрібно надати лише одну довідку.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Детальніше

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Згорнути