Магістр з образотворчого мистецтва

Загальні відомості

Опис програми

MAFine ArtСтати різноманітним виробником у цьому студійному курсі, який перетинається з широким спектром середовищ образотворчого мистецтва, від живопису до відео та живою арт-продуктивністю.

Розвивайте свій творчий потенціал і розвивайте свою роботу на професійному рівні.

Викладають практикуючі художники національного та міжнародного статусу.

Постійні індивідуальні приміщення студії (для студентів денної форми навчання) та відмінні технічні знання та підтримка.

Метою курсу є вивчення та критичне залучення до практики художнього виготовлення. Він покликаний стимулювати і впливати на розвиток незалежної мови в образотворчому мистецтві через амбітну і дисципліновану практику студії.

Цей студійний курс охоплює весь спектр образотворчого мистецтва, від живопису та скульптури до відео та живого мистецтва. Кожен елемент підтримується прекрасними можливостями і викладається на національному та міжнародному рівні.

Програма розроблена для того, щоб повністю розвивати ваш індивідуальний творчий потенціал у постійно мінливій та складній середовищі Fine Art.

Через критичне розуміння вашої власної практики і розвинених знань про дискурси, які оточують вашу обрану ідіому, ви будете розвивати навички і впевненість, щоб мати можливість ефективно спілкуватися і демонструвати свою роботу з авторитетом.

Огляд

Наші курси розроблені таким чином, щоб дозволити Вам адаптувати програму навчання до академічних інтересів та кар'єрних прагнень. Ви будете приймати поєднання навчальних модулів (основних і необов'язкових) і завершити великий проект дисертації / консультації.

Якщо ви вирішили вивчити один з нашого бізнесу і управління Pathway маршрутів, є Pathway -специфічні необхідні модулі, і остаточний дисертації / консультування проекту буде в вибраної спеціалізації.

На додаток до відділу англійської мови університету, подальша підтримка пропонується іноземним студентам, чия перша мова не є англійською через модуль передових академічних та бізнес-навичок. Цей модуль працює у поєднанні з іншими вашими модулями для розвитку ваших можливостей працевлаштування, ділових та академічних знань англійської мови, а також допоможе вам створити впевненість у власній здатності працювати в аспірантурі в міжнародному, культурному та професійному контекстах.

Структура курсу

Методології дослідження

Представляє загальні принципи та процеси дослідження, що мають відношення до практики та вивчення мистецтва, дизайну та кураторської практики. Це дає вам сильне відчуття методологічної мети, коли ви думаєте про свою практику. Це дасть вам впевненість і авторитет, допомагаючи вам визначити ключові сфери інтересів і розбудувати це на шляху до оволодіння предметом. У ній будуть викладені встановлені моделі академічного дослідження - як практичного, так і інтелектуального - пропонуються шляхи збору, аналізу та передачі широкого спектру інформації та ідей.

Студія One: Відновлення студійної практики

Призначений для відновлення існуючої практики. Його метою є підтримка та виклик у подальшому розвитку знань про це, використовуючи матеріали та методи, отримані в модулі Методики досліджень. Ви будете проводити роботу на основі письмової пропозиції, узгодженої індивідуально і узгодженої з персоналом. Технічний персонал ознайомить вас з різноманітними семінарами, якщо це необхідно, щоб ви могли експериментувати і досліджувати, доводячи ваші результати до готового рівня для виставки під час оцінювання.

Студія 2: Розробка студійної практики

Розвивайте свою відновлену практику. Модуль спрямований на те, щоб допомогти вам розглянути початкові студійні розробки, які ви зробили в студії 1: Повторне створення студійної практики та розробка робочої стратегії для подальшого розвитку та розвитку. Вам буде запропоновано приділяти більше уваги виставковому елементу вашої практики і перевіряти готові рішення не тільки окремих робіт, але й групи робіт, які позитивно ставляться один до одного у відповідних налаштуваннях виставки.

Аспекти сучасної художньої практики

Розробити відповідні методи дослідження та просунуті рефлексивні дослідження, включаючи відповідні посилання на теоретичні та критичні ресурси. Це дасть вам краще розуміння історичного контексту вашої студійної практики. Ви проаналізуєте вашу попередню студійну роботу та побудуєте на узгоджених експериментах / дослідженні для того, щоб розвинути ваше технічне, контекстне та концептуальне розуміння вашої студійної практики.

Студія 3: Розширена практика студії

Подвійний модуль, що призводить до присудження магістра з мистецтва. Мета полягає в тому, щоб ви виконали пропозицію, розроблену в аспектах практики сучасного мистецтва. Результати, засновані на цій пропозиції, будуть узгоджені, і це формує вашу програму навчання для модуля. Ви будете працювати в студії з підвищенням незалежності, і ви зможете продемонструвати просунуту здатність працювати в межах вибраної ідіоми і просунути ваше розуміння цього.

Модулі курсу

Цей курс включає або пропонує наступні модулі.

  • Методи дослідження
  • Відновлення студійної практики
  • Розробка студійної практики
  • Аспекти сучасної художньої практики
  • Проект магістра

Як я буду оцінюватися?

Наприкінці кожного триместру модулі оцінюються внутрішнім персоналом, модерується зовнішнім експертом. Оцінювання кожного етапу студійного елемента курсу здійснюється виставкою та всіма супутніми матеріалами разом з передовою письмовою рефлексивною заявою. Дослідницькі модулі оцінюються шляхом усної / візуальної презентації, зробленої студентом своєї позиції практикуючих на етапі післядипломної сертифікації та диплома.

Як мене навчать?

Індивідуальна програма студійної роботи, узгоджена з персоналом, відновить, а потім розвине свою роботу на професійному, виставковому рівні. Прогрес керується запланованим необов'язковим груповим та індивідуальним навчальним посібником, а також груповою критикою роботи під керівництвом викладачів.

Контекст для студійної роботи інформується і уточнюється програмою семінарів і дискусій, які викладають широкий спектр практики, як з точки зору роботи окремих митців, так і сучасного музею, галереї, виставкової та кураторської діяльності.

Можливості

Поле подорожі

Від Лондона до Венеції ви матимете можливість брати участь у екскурсіях по модулях MA Fine Art. Зауважте, що за деякі з цих навчальних візитів, можливо, доведеться заплатити.

Кар'єра

Випускники образотворчого мистецтва наші курси BA та MA працювали і виставлялися як професійні художники, мали роботу, придбану Тейтом та іншими установами, представляли Великобританію на виставках, таких як Бієнале в Сан-Паулу, і були номіновані на премію Тернера. Випускники працюють як куратори та професіонали галереї в державних і приватних галереях, а також для мистецьких рад та організацій, а також пишуть для журналів.

Серед численних можливостей для студентів розвивати професійні навички, досвід і мережі, можливість працювати стажерами на премію Джервуда надає їм унікальний погляд на виникнення та організацію найдовшої щорічної відкритої виставки для малювання в Великобританія.

Роботодавці, такі як Hauser і Wirth, Woodford Litho, галерея Idea Generation, парк скульптур Йоркшира, галерея GX, Лондон, Арнолфіні (Бристоль) і галерея сучасного мистецтва Ноттінгема набрали випускників.

Видатні випускники

До випускників факультету мистецтв належать Гленн Браун, який був номінований на премію Тернера в 2000 році, і Джон Вуд і Пол Гаррісон, чиї відеоролики широко виставлені як в Європі, так і в Америці, а також в рамках опитування британського відеоарт в Tate Britain.

Серед наших випускників МА, які демонструють широкий вибір; Zanne Andrea; Сара Болл; Гай Бігленд; Макс Кан; Broose Dickinson; Дебора Фейлер; Фіона Хейнс; Лідія Халькроу; Dan Hampson; Ян Джонсон; Jayne Lawless; Катерина Найт, Мелісса Маон; Майк Ньютон; Graeme Preedy; Dermot Punnett; Сара Рис; Меттью Спенсер; Ребекка Табер і Карен Вуд.

Кураторами та режисерами галереї є Кейт Макгарі в галереї Кейт Макгарі; Кей Паллістер з Гагосяна; Джемма Хікман на бо-ле; Девід Ріслі в галереї Девіда Ріслі; Колін Ледвіт з FutureCity.

Вартість

  • UK / EU студенти повний робочий день - 2019/20 запис £ 7,995
  • UK / EU студенти неповний робочий день - 2019/20 вступ £ 4,000
  • Міжнародні студенти повний робочий день - 2019/20 вступ £ 14,900
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Детальніше

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Згорнути