Магістр з нових гуманітарних дисциплін та дизайну: Pathway - публічна історія та інтерпретація спадщини

Загальні відомості

Опис програми

phhi-2017-001.jpg

Які цінності можуть приносити минуле швидко розвивається і швидкими темпами? Як ми можемо знайти та пояснити, де лежать коріння сучасної? Сучасний момент пропонує нам нові можливості та нові технології, з якими можна досліджувати історичні, висвітлювати перед людьми досвід минулого, і через це нове розуміння відтворювати і представляти нові перспективи щодо спадщини.

Ми передбачаємо Інтерпретацію публічної історії та спадщини як можливість вивчити нові способи взаємодії з історичними об'єктами, пам'ятниками та установами, а отже, вирішити сучасні проблеми інтерпретації історії. Ця спеціалізація дасть студентам змогу включати у свої тлумачення спадщини різноманітні голоси, які до цього часу були проігноровані, і таким чином займатися історією за межами звичайної академічної практики. Ця спеціалізація дозволить створити професіоналів, здатних трансформувати музеї, об'єкти спадщини та архіви в простір, які динамічно інтерпретують минуле, повторно втілюючи історію новими технологіями.

CPH-walks.jpg

Навчальний підхід

Ця програма дасть студентам критичну та теоретичну основу для вивчення історичних джерел і матеріалів, наративів та моментів. Використовуючи "руку" за участю існуючої стипендії, студенти отримають практичний досвід публічної історії та розвиватимуть своє власне ремесло в галузі, яка розширюється і змінюється в захоплюючі способи. Включення методології проектування та усної історії через семінари, студії та семінари, а також вплив різноманітних засобів масової інформації, технологій у фізичному та цифровому просторі, запропонує студентам добре налагоджений набір навичок, який ведеться в розмові з поточними дебати на місцях.

Набори можливостей

 1. Архів: студенти навчаться концептуалізувати та створювати архіви.
 2. Співпрацюйте. Студенти навчаться співпрацювати з художниками, дизайнерами та іншими практиками для створення публічно-історичних проектів, які використовують історичний матеріал для інформування мови дизайну.
 3. Контекстна тематика: студенти навчаться контекстуально оцінювати не тільки минуле, а й багаторазові історії минулого та способи їх розгортання в теперішній час.
 4. Критика: студенти навчаться критикувати дисципліну історії, як це практикується в сучасному світі, і розвивати публічну історію як життєздатну та дуже необхідну альтернативу їй.
 5. Курат: Студенти вивчатимуть мистецтво та етику куріння, що є невід'ємною частиною всіх проектів громадської історії.

phhi-2017-004.jpg

Структура курсу

 • Студії: студії заохочують активне, контекстне навчання, де студенти розвивають основні дисциплінарні навички та знання. Студії сприяють спільним та творчим дизайнерським рішенням складних, відкритих проблем.
 • Майстерні: Майстерні забезпечують інтенсивний навчальний досвід у створенні та проведенні різних предметів.
 • Стажування: стажування з індустрією або дизайнерською / художньою студією є обов'язковим для студентів в кінці семестру два.
 • Саморозподілений дослідницький проект: Саморозподілений науково-дослідний проект є завершенням семестрового завдання, який є супровідною оцінкою та дозволяє брати участь у дослідженнях, дослідницьких, художніх або проектних проектах. Програма SIP починається з написання проектної пропозиції та визначення сфери проекту та наступного процесу мистецтва або дизайну під наглядом професіоналів факультету / дизайну.
 • Факультативи: факультативи - курси ліберального мистецтва, спрямовані на розвиток інтелектуальних та рефлексивних здібностей та мотивацію більш глибокого пробного та цілісного підходу до процесу проектування.
 • Проект Capstone: проект Capstone є кульмінацією досліджень, можливостей та знань, отриманих протягом останніх трьох семестрів. Запропонований дипломний документ про проектну продукцію та дослідницький процес. Наставники факультету забезпечують керівні вправи та організовуються семінари для відгуків від викладачів та однолітків.
 • Interlude Open Electives: протягом трьох-чотирьох тижнів міждисциплінарні команди збираються разом, щоб активно будувати свої відповіді на тему теми та провокації того року. Вона включатиме Зимові школи в усній історії, просунутий курс, який представляє учасників передових досліджень у галузі усної історії. Маючи видатний факультет з сфер усної та загальнодоступної історії, знятого з усього світу, курс проводиться майстер-класами з методології, стандартів архівування, етичних питань та форм розповсюдження, що дозволяє учасникам застосовувати знання, отримані в їхніх власних проектах. Зимові школи проводяться щороку, з кожним роком - нова тема.

CPH-folk.jpg

Можливості

Широка клієнтська база CPH дозволить студентам знайти відповідні можливості для працевлаштування після завершення програми в наступних секторах:
Інститути та корпоративний сектор

 1. Лідерські позиції в інституційних та корпоративних архівах
 2. Архівний консультант для корпорацій та установ
 3. Розробник вмісту для подій, пов'язаних із корпоративною спадщиною

Музейний сектор

 1. Куратор музею
 2. Викладач музею
 3. Розробник вмісту та програми для музейних галерей

Спадщина Сектор

 1. Дизайнер виставки Heritage
 2. Архівознавець та дизайнер книжкової спадщини
 3. Програма спадщини археологічних пам'яток та пам'яток
 4. Дизайнер прогулянки на основі спадщини

Освітній сектор

 1. Консультанти для шкільного проекту
 2. Вища освіта - доктор технічних наук в публічній історії

Дослідження та співпраця

Спеціалізація з інтерпретації суспільної історії та спадщини, в першу чергу, буде працювати з проектами, що проводяться Центром суспільної історії (CPH) . За останні шість років КПГ відіграла першу роль у створенні архівів сучасних індійських інститутів. CPH співпрацював з об'єктами спадщини, народними та ремісничими громадами, розробив публічні заходи з історії на фортеві Бангалор, а також створив архіви та розроблені архівні книги та виставки для МІМК, Колката, ММЦ, Ченнаї, ЕПВ, Мумбаї, Індійського музею, Колката та Саші , Колката.

Широкий спектр проектів CPH базується в різних містах Індії. Працюючи безпосередньо з проектами CPH, студенти також навчаться інтегрувати усну історію, цифрові розповіді та архівні практики за допомогою інструментів комунікації, які роблять історію доступною для широкої громадськості та виходять за рамки академічної діяльності. Крім того, CPH також знайде відповідні можливості стажування (літня практика) для учнів у відомих установах, які працюють з музеями, археологічною спадщиною та сучасною історією. Таким чином, учні отримають досвід роботи з проектами в реальному часі.

CPH також співпрацює з численними науково-практичними лабораторіями в Срішті, а учням також буде можливість спілкуватися з кінематографістами, активістами культури, новими медіапрактиками, художниками та дизайнерами, які працюють з історією та спадщиною.

Запити

Для отримання додаткової інформації про цю програму, будь ласка, надішліть повідомлення Siddhi Bhandari на siddhi.bhandari@srishti.ac.in

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creat ... Детальніше

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creativity to maximize the individual’s potential.The Ujwal Trust also manages Srishti's sister institution, the prestigious Mallya Aditi International School. Згорнути