Магістр з математичної освіти

Загальні відомості

Опис програми

Про

Математична освіта, основна у програмі навчальних планів та навчальних програм, розроблена для підготовки до переходу до досліджень та практики у викладанні та вивченні математики. Наші основні курси висвітлюють історично обґрунтовані ознайомлення з теоріями навчання та розробки навчальних програм, а також методологічно орієнтованими сучасними перспективами на професійне навчання вчителів та математичне навчання студентів.

Існують три ключові особливості наших програм для випускників:

  • Студенти в нашій програмі піддаються широкому погляду на ландшафт математичної освіти , беручи курси з факультету, наукові інтереси якого варіюються від спеціальної освіти до бакалаврської математичної освіти.
  • Спільною метою нашої програми є розгляд професійного зростання вчителів у різних контекстах , з особливим акцентом на те, яким чином вчителі вивчають міркування учнів для підтримки навчання всіх.
  • Наш коледж добре розташований, щоб підтримати вивчення студентами своїх інтересів через курсові та спільні проекти в різних дисциплінах; як студент, ви заохочуєтеся до цих можливостей.

Онлайн майстер

Ми пропонуємо онлайн-ступінь магістра для нинішніх педагогів. Програма підвищує професійні знання та навички вчителів математики, роблячи акцент на аналізі та застосуванні сучасних досліджень у галузі математичної освіти. Члени факультету надають вам можливість розвивати свої педагогічні знання та знання та вміння, зосередившись на найкращих практиках на основі досліджень.

Магістр особистих облич (на кампусі)

Ступінь магістра на кампусі призначена для підвищення професійних знань і навичок вчителів математики через наголос на аналізі та застосуванні сучасних досліджень у галузі математичного навчання. Члени факультету надають вам можливість розвивати свої педагогічні знання та знання та вміння, зосередившись на найкращих практиках на основі досліджень. Магістерська програма на кампусі не призначена для осіб, які шукають сертифікацію вчителя K-12. Замість цього вони призначені для тих, хто бажає підвищити свої знання з викладання та навчання математики.

Вимоги до прийому

Щоб задовольнити мінімальні вимоги до вступу до університету, кандидати повинні мати:

  • Ступінь бакалавра з принаймні 3,0 ГПД - отримала ступінь бакалавра з регіонально акредитованого навчального закладу США, або порівнянного ступеня з міжнародної установи, з мінімальним середнім балом 3,0 (за шкалою 4,0) (GPA) у всій курсовій роботі у той час як зареєстрований студент вищої освіти, який працює на здобуття ступеня бакалавра.
  • Оцінка GRE тестів. Офіційні результати тестування потрібні з Загального випробування екзаменаційної випускної роботи (GRE). Ці оцінки вважаються офіційними лише тоді, коли вони надсилаються безпосередньо до Управління прийому від тестового агентства. Копії екзаменатора не вважаються офіційними. Випускний екзамен з запису (GRE) - Код СУ: 5219.

MS і Ed.S. Орієнтовані результати заявника:
Вербальна - 146
Кількісний - 140

Ph.D. Орієнтовані результати заявника:
Вербальна - 151
Кількісний - 145
Написання - 3

Служба тестування на освіту (ETS) не зберігає бали більше ніж п'ять років. Якщо ваші результати випробувань старше п'яти років, вам, можливо, доведеться повторити тест, щоб офіційні бали були відправлені безпосередньо до СРС з органу тестування. Якщо у вас є звіт, який був надісланий поштою на вашу домашню адресу для старших балів, тоді FSU прийме цей звіт.

  • Тест на володіння мовою (тільки для іноземних студентів) - FSU приймає бали з TOEFL (мінімум 80), IELTS (мінімум 6.5) і MELAB (мінімум 77).
  • Стенограми - Кандидати повинні подати офіційний розшифровку (у запечатаному конверті) від кожного коледжу та / або університету, який відвідував Управління прийому. Адреса для надсилання записів:

Florida State University
Управління прийому
282 Champions Way
PO Box 3062400
Tallahassee, FL 32306-2400

Терміни подання заявки

  • Падіння: 1 липня
  • Весна: 1 листопада
  • Літо: 1 березня

Карєрні можливості

Вибір навчальних програм у наших магістерських та спеціалізованих програмах покликаний дозволити студентам стати лідерами вчителів, викладачами коледжів, а також фахівцями з навчальних програм, державними спеціалістами з тестування та представниками підручників. Випускники докторських програм готові стати професорами університету, дослідниками та лідерами у цій галузі.

За даними Бюро трудової статистики США, очікується, що перспективи роботи вчителів середніх шкіл зростуть на 7 відсотків до 2020 року. робочих місць по всій країні. Середній діапазон національної річної заробітної плати для цих класифікацій робочих місць становить $ 53230 до $ 58,830 на рік. У штаті Флорида вчителі математики визначені як одна з найважливіших областей дефіциту. Для викладачів університетів або коледжів Бюро передбачає збільшення робочих місць на 17% до 2020 року; загальною сумою 305,700 робочих місць у період 2010-2020 років. Середній рівень національної заробітної плати становить $ 62,050 на рік.

Кар'єра в математичній освіті може бути дуже корисною, і типовий шлях пропонує широкі можливості для професійного розвитку та зростання. Педагоги змінюють досвід навчання своїх учнів протягом усього життя, а також якість та стандарти програм, які вони навчають.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing ... Детальніше

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing a philosophy of learning strongly rooted in the traditions of the liberal arts and critical thinking. Згорнути