Магістр з математики для інформаційних технологій

Загальні відомості

Опис програми

Ця магістерська програма зосереджена на більш глибокому знанні різних математичних дисциплін та їх алгоритмічних аспектів. Студент може спеціалізуватися або з математики інформаційної безпеки, або з комп'ютерної геометрії.

Математика інформаційної безпеки зосереджена на поглибленні теоретичних знань теорії чисел, теорії ймовірностей, теорії корекції помилок, теорії складності, теорії еліптичних кривих і комп'ютерній алгебрі, застосованій до деяких з цих предметів. Також приділяється увага практичним аспектам, таким як безпека Інтернету, стандарти криптографії та правові аспекти безпеки даних.

Комп'ютерна геометрія поглиблює теоретичні знання в різних алгебраїчних і геометричних суб'єктах разом з їх застосуваннями в геометрії комп'ютерного зору і робототехніки, комп'ютерній графіці і обробці зображень, методах оптимізації і чисельній лінійній алгебрі.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Умови прийому

Метою процесу рецензування вступу є вибір з пулу заявників тих осіб, які виявили здатність і старанність, що очікуються від студентів Карлового університету. Щоб подати заявку на наші програми з інформатики чи математики на англійській мові, необхідно:

 • мати диплом бакалавра або магістра, а також мати завірену копію;
 • володіти достатньою англійською мовою; це можна продемонструвати, надавши ваші результати в одному зі стандартизованих тестів англійської мови, які ми визнаємо (див. нижче).

Диплом бакалавра або магістра

Кожен кандидат у магістерську програму повинен надати офіційно затверджену копію диплома бакалавра або магістра або підтвердження факультету або університету щодо успішного завершення бакалаврського чи магістерського навчання. Ця вимога не поширюється на студентів та випускників бакалаврських та магістерських студій на факультеті математики та фізики Карлового університету.

Заявники, які закінчили вищий навчальний заклад за кордоном, повинні надати один з наступних документів для підтвердження своєї попередньої освіти: документ про загальне визнання іноземної вищої освіти в Чеській Республіці, отриманий відповідно до § 89 і 90 вищої освіти. законодавство про освіту Чеської Республіки (так зване "нострифікація"), або іноземний документ про іноземну вищу освіту, якщо він автоматично визнається в Чеській Республіці, відповідно до її міжнародних договорів, без подальшої офіційної обробки (диплом та додаток до диплома Словаччину, Польщу, Угорщину, Словенію), або іноземний документ про закінчення вищої освіти, який буде оцінюватися факультетом (плата не стягується). Детальна інформація про те, яким чином умова отримання попередньої ступеня бакалавра або магістра повинна бути підтверджена випускниками іноземних вищих навчальних закладів, а також додаткову інформацію, можна знайти на веб-сторінках факультету, тут: https: // www. mff .cuni.cz / studium / bcmgr / os / nostrifikace.htm. До 30 червня 2019 року офіційно дозволені документи повинні бути фізично відправлені до кабінету факультету математики та фізики. Якщо ви не доставляєте документ про закінчену освіту, ви не будете прийняті або зараховані до магістратури.

На додаток до цього, залежно від програми, для якої ви подаєте заявку, ви також повинні

 • Програма комп'ютерних наук: має достатню академічну освіту у відповідних областях (детальніше див. Нижче); це може бути продемонстровано шляхом правильного та своєчасного вирішення заданих завдань, а також надання стенограм (академічних записів) вашої попередньої освіти, що супроводжується програмами завершених курсів (тобто, ви повинні подати як завдання, так і транскрипт). Для прийому додому, ви можете звернутися до ваших записок, підручників, інтернет-ресурсів, друзів і т.д., але подане рішення має бути вашою власною роботою. Для правильного вирішення завдання прийому на батьківщину необхідно отримати не менше 70 відсотків максимального балу.
 • Математична програма: має достатню академічну освіту у відповідних областях (детальніше див. Нижче); це можна продемонструвати, надавши стенограми (академічні записи) вашої попередньої освіти, що супроводжується програмами завершених курсів.

Ви також можете супроводжувати вашу заявку:

 • заяву про мету, в якій ви описуєте свої причини для подання заявки на запропоновану програму, ваше дослідження та, можливо, також наукові інтереси та плани майбутньої кар'єри;
 • рекомендаційні листи якнайшвидше від професорів і роботодавців, які можуть коментувати ваші нещодавні професійні досягнення та вашу кваліфікацію для здобуття ступеня магістра з математики або інформатики.

Академічну освіту

У цьому пункті ми підсумовуємо мінімальні знання, необхідні для кандидатів у різних навчальних програмах та галузях навчання, які пропонуються на нашому факультеті.

Магістр з комп'ютерних наук

Навчальні напрямки Теоретична інформатика, обчислювальна лінгвістика, дискретні моделі та алгоритми, розробка комп'ютерної графіки та ігор, програмне забезпечення та інженерія даних, програмні системи, штучний інтелект: фон в обчисленні, лінійна алгебра, дискретна математика, ймовірність, логіка, комп'ютерне програмування, алгоритми структури даних, організація комп'ютерів, теорія автоматів і формальних граматик.

Магістр з математики

Загальні вимоги: звуковий фон в лінійній алгебрі, реальний і комплексний аналіз, теорія міри і теорія ймовірностей.

Вивчення галузевих математичних структур: загальні вимоги теорії груп, математична логіка.

Вивчення галузевого математичного аналізу: загальні вимоги загальної топології, функціональний аналіз, звичайні та часткові похідні рівняння.

Навчальна галузь Чисельна та обчислювальна математика: загальні вимоги чисельної математики, функціональний аналіз, звичайні та часткові похідні рівняння.

Вивчення галузевої математичної моделі в фізиці і техніці: загальні вимоги класичної механіки, функціональний аналіз, звичайні та часткові похідні рівняння.

Дослідження галузі вірогідності, математичної статистики та економетрики: загальні вимоги до математичної статистики, ланцюги Маркова.

Навчальна галузь фінансової та страхової математики: загальні вимоги до математичної статистики, ланцюги Маркова, фінансова математика.

Навчальна галузь математики для інформаційних технологій: загальні вимоги до комутативної та комп'ютерної алгебри, теоретична та прикладна криптографія.

Академічні записи, що демонструють необхідну довідку, повинні відображати дати зарахування та викладені предмети або курси, а також одиниці кредиту або час, відведений кожному суб'єкту. Ці записи також повинні включати повний опис шкали оцінювання установи або інший стандарт оцінки. Якщо академічні документи та дипломи зазвичай не видаються англійською мовою відповідною установою, офіційні записи на мові оригіналу повинні бути подані з уповноваженим, повним і точним англійським перекладом.

Знання англійської мови

Кандидат повинен мати адекватне знання англійської мови для того, щоб вступити до програми викладання англійської мови в Карловому університеті. Володіння англійською мовою може бути продемонстровано одним із стандартних мовних тестів, перелічених нижче; результати мовних тестів не повинні бути старше двох років. Студенти, які закінчили принаймні два роки попередньої освіти з англійською мовою як єдиною мовою навчання в Австралії, Канаді, Ірландії, Новій Зеландії, Великобританії, Південно-Африканській Республіці або США, звільняються від цієї вимоги. Заявники, які надають нам порівнянні кваліфікації, що демонструють знання англійської мови, також відповідають нашим вимогам.

У таблиці нижче перераховані різні тести англійської мови, які ми визнаємо, і дає мінімальний бал, який необхідно отримати.

Мінімальний бал тесту

 • TOEFL Paper / Комп'ютер / Інтернет-інтерфейс 550/213/80
 • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) 6.5
 • Кембриджський рівень ESOL FCE A
 • Кембріджський ESOL CPE або Cambridge ESOL CAE пройшли
 • Місто
 • Рівень сертифікатів європейської мови TELC English C1
 • UNIcert Англійська для математиків Рівень C1
 • Melab 77
 • Екзамен на отримання сертифіката кваліфікації англійської мови (ECPE) Pass
 • Тест з англійської мови для міжнародної комунікації (TOEIC) 605
 • Загальне вивчення державної мови англійською мовою в Чеській Республіці Pass


Умови прийому

Прийом до магістратури обумовлений завершеною середньою освітою, підтвердженою сертифікатом про закінчення школи. Вступ до післядипломної освіти (магістерська програма) також обумовлюється закінченою освітою з будь-якого типу навчальної програми.

Метод перевірки:


Перспективи кар'єри

Випускники добре знайомі як з існуючими, так і з перспективними системами захисту даних і шифрування, включаючи їхні математичні принципи, практичні застосування та стандарти. Математичні знання охоплюють теоретичну основу криптографії в повній ширині (теорія чисел, самокорегувальні коди, складність алгоритмів, еліптичні криві, односторонні функції). Випускники також розуміють структуру криптографічних протоколів і знають про основні правові аспекти безпеки даних. Випускники добре підготовлені до роботи, що стосується безпеки даних, шифрування та авторизації, де потрібні певні знання з прикладних математичних принципів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

High-quality affordable three-year bachelor’s and two-year master’s programs taught in English, at one of the oldest and most highly regarded universities in Europe, in one of the most beautiful citie ... Детальніше

High-quality affordable three-year bachelor’s and two-year master’s programs taught in English, at one of the oldest and most highly regarded universities in Europe, in one of the most beautiful cities in the world, capital of a modern and technologically advanced country. The programs have been offered to Czech students for years with great success. Now they are open to international students, too. Згорнути