Магістр з маркетингу

Загальні відомості

Опис програми

Призначений для маркетологів і цифрових фахівців у цей вік складності, ESSEC магістра в галузі управління маркетингом і цифровим дозволить вам придбати концепції та інструменти маркетингу та цифрових, а також основи управління.

Завдяки зростаючому успіху індустрії розкоші, концепція управління розкішним брендом також стає все більш актуальною для багатьох галузей промисловості. Ви дізнаєтеся про цінність бренду та менеджмент у розкішному бізнесі, а також про те, як ринок розкоші розвивався з епохою оцифрування.

Допрем'єрний показ

Про програму

Наша програма повністю викладається в Сінгапурі, ставить наших студентів в серце Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Азія бачить одну з найвищих у світі показників цифрового впровадження, і весь Азіатсько-Тихоокеанський регіон став найбільшим ринком роздрібної торгівлі в світі.

Наділені цифровими технологіями, маркетологи тепер опиняються перед споживачами, які є більш інформовані, дуже нетерплячі та більш вимогливі. Для того, щоб залучити таких споживачів, потрібно вчасно надавати потрібну інформацію в потрібний час. Виклик, в якому цифровий маркетинг добре готовий зустрітися.

Ми також бачимо зростаючу складність у наступному поколінні азіатських споживачів. Ці споживачі не просто хочуть кращого продукту в світі, вони хочуть, щоб продукти, пристосовані до їхніх смаків, забезпечували унікальний досвід. Частина цієї зростаючої витонченості призвела до збільшення апетиту до розкоші в Азії.

Концепція розкоші також розвивалася. Визначення розкоші більше не пов'язане з більш традиційною ідеєю помітного споживання. Тепер розкіш змінюється акцентом на якість, автентичність і унікальність. Розкішний маркетинг завжди був про досвід, маркетолог, що пройшов тренінг у сфері розкішного маркетингу, пропонує унікальну компетенцію в маркетингу досвіду.

Щоб підготуватися до цієї абсолютно нової групи споживачів, не дивно, що найпопулярніші навички останніх років для маркетолога пов'язані з цифровим та експериментальним маркетингом. Саме з цією метою ми розробили магістра в галузі маркетингу та цифрового менеджменту.

С

Особливий акцент у цифровому та розкішному маркетингу, ми прагнемо оснастити наших студентів набором навичок, знань і досвіду, щоб процвітати як сучасний маркетолог. Існує велика синергія між цифровим та розкішним маркетингом, враховуючи, що розкішні бренди все частіше використовують цифрові медіа для судового розгляду та залучення споживачів.

Навчальний план

Протягом наших курсів, ви будете купувати всі концепції і методи маркетингу, цифрових інструментів і ноу-хау, управлінських навичок і хороших професійних практик. Це дозволить вам домогтися успіху в маркетингових операціях і функціях управління доступом в області маркетингу або цифрового маркетингу в різних галузях.

Програма також зосереджуватиметься на соціальних та етичних аспектах маркетингових питань, щоб забезпечити вас знаннями та навичками для аналізу, відображення, впровадження та аудиту маркетингових та цифрових маркетингових політик, щоб стимулювати управлінську та цифрову трансформацію компаній.

Створіть міцний фундамент у сфері менеджменту, маркетингу та цифрових технологій

110441_mmd_curriculum_table_210119.png

Міжнародна навчальна поїздка

Ми пропонуємо нашим студентам динамічний і цілісний досвід навчання, який виходить за межі аудиторії. Всі студенти проходять однотижневу зарубіжну навчальну поїздку, щоб відвідати деякі з найвідоміших компаній світу, щоб отримати уявлення про спадщину свого бренду, ринкові стратегії, цільові ринки та аудиторію. Представляючи широкий спектр галузей і секторів, таких як розкішна роздрібна торгівля, автомобіль, текстиль та консалтинг, компанії-учасники надають нашим студентам привілейований доступ до своїх маркетингових операцій, розробки продуктів і запусків.

Компанії, які брали участь у наших навчальних поїздках:

 • Capgemini
 • Dormeuil
 • Фірменіч
 • Ford Motor Company
 • Гуччі
 • L'oreal
 • Ремі Коантро
 • Шанхай Тан

Стажування та професійна дисертація

Ви зможете застосувати знання та навички, які ви підібрали і побудовані під час програми, через 4 до 6 місяців стажування. Ви також повинні заповнити професійний дисертацію на основі вашого стажування.

Факультет

Наші професори відомі своєю академічною майстерністю, глобальним розумом і видатними методами навчання.

Фактично, наші професори з Департаменту маркетингу в ESSEC регулярно проводять дослідження з питань, включаючи бізнес-стратегію, поведінку споживачів та підтримку маркетингових рішень. Вони також були опубліковані в деяких з найбільш високо оцінених академічних журналах, включаючи Журнал маркетингу, Журнал Маркетингових Досліджень; Маркетингові науки; Журнал споживчих досліджень.

На додаток до нашого факультету повного робочого дня, ви можете з нетерпінням чекати від наших викладачів і практиків, які приносять з собою багатий досвід, досвід і мережі.

Кампус ESSEC Asia-Pacific Campus

Гордістю представляючи Південно-Східну Азію, одну з найбільш динамічних, швидкозростаючих і економічно перспективних частин світу, є Республіка Сінгапур: додому до бурхливого сектору технологій, стартап екології, яка набирає сили і швидкості, і кілька найсучасніших міст світу. Без сумніву, Сінгапур - як зв'язок між Азією, Європою та Північною Америкою, пережив дивовижне зростання розвитку та економічного процвітання протягом останніх десятиліть.

У центрі області One-Північ, район присвячений наступаючої досліджень, освіти і підприємництвом, варто ESSEC кампусу Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Кампус площею 6500 квадратних метрів є абсолютно новим: після відкриття у травні 2015 року студенти та викладачі розвивають свою кар'єру на краю сучасних технологій. Акцент робиться на майбутнє: новий кампус був побудований з урахуванням навколишнього середовища і нагороджений Зеленою Маркою Платиновою нагородою від Будівництва та будівництва в Сінгапурі.

Якщо ви вирішите навчатися в цьому дуже безпечному і елегантному кампусі, розраховуйте на сильну присутність багатонаціональних фірм, які можуть надати доступ до перспективного майбутнього Азії. Як і всі кампуси ESSEC , рівень освітніх систем є світовим. Ви можете використати свій досвід в Азіатсько-Тихоокеанському кампусі як шлюз в Азію, або як багатий досвід, щоб підвищити вашу кар'єру в інших частинах світу. Яким би не був ваш вибір: коли ви станете частиною нашої різноманітної спільноти студентів, пройшовши навчання у стабільній, але енергійній економіці з типовою сінгапурською легкістю ведення бізнесу, ви будете оптимально готові взяти на себе майбутні проблеми.

Вибрати Азіатсько-Тихоокеанський Кампус, якщо:

 • Вас приваблює величезний потенціал Сінгапуру як шлюз до Азії;
 • Вам подобається бути частиною різноманітної групи студентів, які навчаються за освітньою системою світового рівня;
 • Ви хочете зануритися в суміш між Сходом і Заходом, в безпечному й безпечному середовищі з інфраструктурою верхнього рахунку;
 • Ви готові скористатися перевагами швидко зростаючої та сприятливої економіки, повною можливостей для бізнесу;
 • Ви б хотіли додати азіатський спосіб ведення бізнесу до вашого портфеля компетенцій.

Кар'єра

Підготуйтеся до кар'єри в маркетингу

Випускники програми можуть зайняти різні посади, від найбільш традиційних до найбільш традиційних, знак того, що маркетинг сьогодні лежить в основі кількох функцій і поширюється в багатьох сферах діяльності: цифровий маркетинг, розробка продуктів, бренд-менеджмент, маркетингові операції. , управління рахунками, торговий маркетинг, гео-маркетинг, маркетингові комунікації тощо.

Підтримка служб кар'єри

Студенти можуть скористатися широким спектром інструментів і ресурсів, розроблених у партнерстві з Career Services, компаніями-партнерами та випускниками ESSEC , таких як професійний тренінг, семінари для повної підготовки студентів до вступу у професійний світ і взаємодії та обміну досвідом досвідченими професіоналами.

Прийом

Чи є у мене профіль, який підходить?

 • Чи отримали ви або в даний час здобуваєте диплом магістра / 4-річного бакалавра / 3-річного бакалавра в будь-якій галузі науки (техніки, науки, математики, бізнесу, права, гуманітарних наук)
 • Ви кандидат високого потенціалу, який прагне отримати або поглибити свої знання з маркетингу?
 • Чи є ви відкритою, міжнародно орієнтованою і маєте лідерський потенціал?

Терміни подання заявки

Кінцеві терміни подання заявок на навчальний рік, що починаються у вересні 2019 року , нижче.

110442_deadlines.png

Процес прийому

 • КРОК 1: Підготуйте тести
 • КРОК 2: Запустіть онлайн-програму
 • КРОК 3: Завантажте підтверджуючі документи
 • КРОК 4: Подайте заявку
 • КРОК 5: Отримайте результати
 • КРОК 6: Закріпіть своє місце

Збори

Оплата за подання заявки: 115 SGD

Плата за навчання становить 32 900 *, у тому числі GST.

Адміністративна винагорода становить 5 800 SGD, включаючи GST. Ця сума буде вирахувана з вашої плати за навчання. Плата за навчання може бути сплачена в 2-х частинах у серпні та грудні.

* Будь ласка, зверніть увагу, що зазначені збори стосуються навчального року 2019-2020 рр. І можуть бути змінені після закінчення навчального року.

Стипендія ESSEC Excellence

Опис: Для підтримки академічної успішності програми, ESSEC Business School пропонує стипендії для найбільш видатних кандидатів.

Прийнятність: Відкрита для всіх заявників та нагороджена на основі загальної якості їх застосування, тобто академічної досконалості, продемонстрованої у файлі та під час співбесіди.

Сума: до 35% від загальної вартості навчання.

Процедура: Рішення про стипендію приймаються під час процедури подання заявки. Немає додаткової програми для заповнення або запиту на внесення. Вибрані студенти будуть повідомлені про те, що їм буде запропоновано місце в програмі.

Сінгапурська стипендія ESSEC

Опис: ESSEC прагне залучити кращих сингапурських студентів для зміцнення подвійної культури в школі, а також внести свій внесок у розвиток місцевої економіки шляхом надання досвіду регіону.

Прийнятність: Відкрита для громадян Сінгапуру і постійних мешканців, які приймаються до програми. Стипендія присуджується на основі загальної якості їх застосування, тобто академічної досконалості, продемонстрованої у файлі та під час інтерв'ю.

Сума: до 30% від загальної вартості навчання.

Процедура: Рішення про стипендію приймаються під час процедури подання заявки. Немає додаткової програми для заповнення або запиту на внесення. Вибрані студенти будуть повідомлені про те, що їм буде запропоновано місце в програмі.

Стипендія ESSEC різноманітності

Опис: Різноманітні культурні перспективи та фон підвищують рівень освіти та досвіду всіх наших студентів, а також є ключовим фактором у вдосконаленні наших програм. Маючи це на увазі, ESSEC прагне створити подальше розмаїття у своєму вже різноманітному студентському органі.

Прийнятність: Відкрита для заявників, які є громадянами країни в одному з наступних регіонів: Азіатсько-Тихоокеанський регіон (без Сінгапуру), Африка, Європа, Північна Америка та Південна Америка.

Сума: до 30% від загальної вартості навчання.

Процедура: Рішення про стипендію приймаються під час процедури подання заявки. Вони присуджуються заявникам, які продемонстрували академічну майстерність та міцний міжнародний досвід в обох файлах заявок. Вибрані студенти будуть повідомлені про те, що їм буде запропоновано місце в програмі.

Банківські кредити

Студенти французької мови, як студент ESSEC , ви можете взяти банківський кредит з пільговим тарифом у відділенні Cergy банку LCL, який охоплює повне навчання і повертається, починаючи з кінця першого року роботи.

Заявники повинні мати гаранта, що проживає у Франції. За даними банків, гарант повинен заробляти достатньо для покриття щомісячних платежів по кредиту, а також бути громадянином Франції, близьким членом родини та / або обома. Додаткові збори та витрати будуть нести відповідальність студента.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who ... Детальніше

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who are able to reinvent business. Accredited by AACSB, EQUIS, and AMBA, ESSEC maintains a superior level of academic excellence that is recognized worldwide. Згорнути
Сергій , Париж , Сінгапур , Порт-Луї , Касабланка + 4 Більше Менше