Магістр з маркетингу

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

У нашому магістратурі інновації бренда з акцентом на маркетинг

Ми живемо в часи постійних змін. Ось чому інновації лежать в основі ваших досліджень. Ми навчимо вас методам і методам, які допоможуть вам знайти інноваційні рішення, розробити захоплюючі продукти і охопити цільові аудиторії.

118321_02_Picture_Marketing-Innovation.JPG

У невеликих групах і творчій атмосфері ви ознайомитеся з необхідними технологіями та інструментами для розробки значущих, сильних брендів у цифровому ландшафті.

Тісні зв'язки з практикою

Щоб почати свою кар'єру, ми співпрацюємо з провідними бренд-компаніями та створеними агентствами. Під час навчання ви будете працювати над реальними проектами великих міжнародних корпорацій, готуючи вас до складних стратегічних завдань у галузі бренду. Підвищіть свою творчість, інноваційне мислення та навички роботи в команді, а також розширте свою професійну мережу.

Наші професори є досвідченими на міжнародному рівні як успішні стратеги, консультанти, дизайнери, засновники та керівники. Завдяки нашому зв'язку з Китаєм, у вас буде унікальна можливість познайомитися із західною та східною перспективами мислення та маркетингу бренду.

Модулі

 • Інновації бренда
 • Мислення бренда
 • Цифрові технології
 • Цифровий брендінг
 • Дані науки
 • Штучний інтелект
 • Бренд Bootcamp
 • Дослідження ринку
 • та інші

Карєрні можливості

Для того, щоб зробити Вас популярним кандидатом у майбутньому, Ваші дослідження будуть обертатися навколо інновацій. Завдяки унікальному орієнтації на бренд-мислення та нові технології, а також на нашу міжкультурну орієнтацію, ви будете добре підготовлені до складних стратегічних завдань у міжнародних бренд-компаніях.

Як випускник маркетингу

Чому Brand University of Applied Sciences (колишня бренд-академія ??

Brand University of Applied Sciences - перший університет у всьому світі, який зосередився на бренд-мисленні. Ми поєднуємо наукові методи з практичними проектами та сильну євразійську спрямованість. Ми формуємо інноваторів та вирішувачів проблем майбутнього, не лише передаючи сучасні знання про брендинг, але й розвиваючи сильних особистостей.

Вхід

Початок навчання: квітень або жовтень.

У вас є:

 • Успішно завершена програма з шести семестру BA, що оцінюється як мінімум 180 балів (ECTS) плюс щонайменше один рік практичного досвіду роботи, або 210 балів за кредитами (ECTS).
 • Навички англійської мови на рівні B2 або принаймні 550 балів на паперовому тесті TOEFL або 85 балів у тестуванні на основі Інтернет, або 6,5 балів у IELTS.
 • Надішліть своє резюме, посилання та мотиваційний лист, який показує вашу пристрасть до брендів та зацікавленість у нових технологіях.

Після того, як ми позитивно оцінили ваші документи для заявки, наш менеджер з додатків Анна Прохоренко та наш директор курсу дізнаються про вас у особистому інтерв'ю. Ви зможете розповісти їм про свою освіту та кар'єру до цих пір, про вашу придатність до курсу та ваші особисті цілі щодо навчання.

Стипендії

Brand University of Applied Sciences створив стипендіальну програму, щоб надати талановитим молодим фахівцям з усього світу можливість подати заявку на нашу програму. Запитайте нашого радника з питань навчання, чи є стипендії зараз.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus.

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus. Згорнути