Магістр з маркетингу

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця програма буде проводитися англійською мовою.


Сьогоднішнє ділове середовище швидко розвивається. Глобалізація, нові інформаційні технології та інноваційні канали розподілу змінюють перспективи маркетингу. Компанії все більше вимагають від професіоналів, здатних керувати цими змінами, і перетворити ці можливості в конкурентні переваги. Професіонали із солідною підготовкою, які добре знають нові сучасні маркетингові тенденції та розуміють організаційні аспекти, що створюють корпоративну цінність.

Споживачі стають все більш вимогливими і мають доступ до більшої інформації, тому вони цілком усвідомлюють те, що вони хочуть і потребують. Усім компаніям потрібні фахівці в своїх відділах маркетингу, які здатні успішно керувати правильною комбінацією трьох основних елементів, запропонованих даною магістерською програмою: суто маркетингова підготовка та знання, навички, необхідні для ефективного реагування на поточний ринок та навколишнє середовище, а також здатність перетворити існуючі технології на конкурентну перевагу.

Магістр з маркетингу

Після закінчення шкільного періоду в Барселоні студенту буде надано можливість пройти двотижневий термін перебування в Кінському університеті (США).

106823_5.jpg

Найпопулярніші причини для магістерського маркетингу бізнес-школи EAE

 1. Працездатність
  Служба "Професійна кар'єра" зосереджена на керівництві та супроводженні студентів, щоб досягти своїх професійних цілей та відповідати їх очікуванням та інтересам на ринку праці.


 2. Міжнародна програма талантів
  Програма спрямована на студентів, що прагнуть до міжнародного професійного розвитку, з тим щоб надати їм максимальну доступність серед багатонаціональних компаній, що співпрацюють з EAE. Тому організовуються такі заходи, як семінари з питань зайнятості, інтерв'ю з охоронцями охоронців, а доступ до міжнародних консультантів з вибору в усьому світі.


 3. Консультативна рада з маркетингу.
  План розробки магістерської програми розробляється спільно з Консультативною радою з маркетингу та комунікації, створеної фахівцями з таких компаній як Unilever, Sony, Mango, Nielsen, Nissan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa, Dockers та ін. .


 4. EAE у рейтингу
  Другий кращий ступінь магістра в галузі маркетингу в Іспанії (рейтинг "250 майстрів, ред. 2017" від El Mundo)


 5. Маркетинговий план
  Створення маркетингового плану під час магістра є ключовим фактором, оскільки він допомагає учасникам розвивати навички та компетенції, отримані в програмі. Крім того, ми надаємо їм змогу отримати більш глибоке розуміння цього інструменту управління, що є основою стратегічного розвитку компанії.


 6. Програма навчання на вулиці
  Для покращення розвитку ключових навичок у менеджера розробляються групові заходи для виявлення та подолання слабких сторін, одночасно зміцнюючи сильні сторони.


 7. У безпосередньому контакті з сектором
  EAE, член МАРКЕТИНГОВОЇ АСОЦІАЦІЇ ІСПАНІЇ ТА АДИГІТАЛІ Маркетингова асоціація Іспанії є неприбутковою організацією, яка прагне досягти переоцінки та визнання маркетингової професії та діяльності. ADIGITAL - це найбільша багатогалузева асоціація цифрової економіки.


 8. Майор майора
  EAE вперше запустив в Північній Америці основну та малу методичну систему в місці традиційного методу замісної тематики.


 9. Бізнес-мережа
  У циклі бізнес-мереж студенти відвідають низку зустрічей з професіоналами з великих компаній та інших студентів EAE, завдяки чому учасники мають можливість розширити свою мережу професійних контактів.


 10. Програма "М'які навички"
  Програма "Соціальні навички" EAE призначена для того, щоб допомогти фахівцям-учасникам завершити навчання з стратегічною мобілізацією своїх особистих навичок. Вона включає десять незалежних щомісячних семінарів, організованих за моделлю "Емоційні навички".


 11. Міжнародна житлова програма
  Наприкінці навчального періоду учні матимуть можливість провести двотижневе житло в Кінському університеті (США). Ця житлова програма надається за додаткову плату.


 12. EAE є ініціативним
  Метою є надання необхідних ресурсів та середовища для підприємливих студентів з ЄАЕ для розробки нових бізнес-ідей. Ми супроводжуємо потреби підприємців та інвесторів, а також наших студентів та дослідників. Деякі з конкретних послуг, які ми пропонуємо, - тренінги, фінансування та супровід для заповзятливих студентів ЄДІ.
  106826_3.jpg

Прийом і ступінь

Подвійний ступінь

Учасники, які успішно закінчать програму, отримають кваліфікацію магістра в галузі маркетингу

Для отримання кваліфікацій, наданих EAE та університетом, учасники повинні відповідати вимогам, передбаченим цими установами.


Процес прийому

Основна мета процесу прийому полягає в тому, щоб забезпечити придатність кандидатів до програми, переглядаючи їхній професійний досвід та академічний досвід.

Наша мета полягає в тому, щоб усі учасники могли максимально використовувати досвід, який ми пропонуємо, в контексті, в якому вони можуть розвивати довгострокові відносини з однокласниками, викладачами та випускниками.

Щоб розпочати процес прийому, форма повинна бути заповнена, щоб академічний комітет ЄАЕ міг розглянути заявку. Якщо рішення Академічного комітету щодо затребуваної програми є позитивним, кандидат може завершити їх зарахування.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Карєрні можливості

EAE оцінює компетенції, які компанії найбільше цінують, і надає вказівки студентам у цьому відношенні з метою сприяння їх працевлаштуванню. Мета - досягти рівня розвитку, який вимагає ринок праці.


Професійні можливості:

 • Директор з маркетингу
 • Комерційний директор
 • Менеджер по продукції
 • Бренд-менеджер
 • Менеджер з цифрового маркетингу
 • Менеджер по ключовим клієнтам
 • Директор з маркетингу
 • Менеджер з маркетингу торгівлі
 • Технік з маркетингу
 • Комерційний технік


Деякі факти з нашого звіту про зайнятість 2017 року:

 • 91% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення магістра, а 41% - працювати до завершення програми
 • 70% покращують свою професійну ситуацію після закінчення навчання
 • 60% збільшують зарплату після свого часу в EAE
 • 6% заснували бізнес після закінчення навчання
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Детальніше

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Згорнути