Магістр з бухгалтерського обліку та фінансів

Загальні відомості

Опис програми

Візьміть свої навички та знання на найвищий рівень з найкращою бухгалтерською та фінансовою групою у світі. Якщо ви хочете продовжити свою професійну кар'єру або продовжувати навчатися на аспірантурі, цей курс дає вам кваліфікацію, необхідну вам для досягнення успіху.

Кар'єра в галузі бухгалтерського обліку, фінансових послуг або пов'язаних з ними секторів економіки вимагає високого рівня розуміння як теорії, так і практики бухгалтерського обліку та фінансів. Цей курс призначений для широкого розуміння основних предметних областей з акцентом на емпіричних методах дослідження та практиці бухгалтерського обліку та фінансів.

Наш широкий спектр модулів дозволяє спеціалізуватися та під час курсу, ви маєте можливість будувати свої знання та досвід, заповнюючи дисертацію на дослідницькій сфері за вашим вибором. Це, разом із підтримкою, яку ви отримуєте від наших співробітників, забезпечує перший клас навчання.

Магістр бухгалтерського обліку та фінансів визнана Радою з економічних та соціальних досліджень як аспірантуру підготовки до кандидата наук. Він також має нагороду статусу партнерства з Інституту CFA, глобальної асоціації інвестиційних фахівців.

Тренування CFA

Ми раді повідомити, що ми об'єдналися з Капланом Швецером, щоб полегшити підготовку студентів до іспитів CFA. Студенти, які відвідують наші фінансові магістри - магістра бухгалтерського обліку та фінансів, магістра фінансів, магістра фінансів та економіки бізнесу та MSc Quantitative Finance - які добре працюють у семестр і проявляють сильний інтерес до CFA, отримають вільний доступ до онлайн-навчальних матеріалів Каплана для CFA перша частина.

Каплан - це глобальна компанія, що пропонує професійну підготовку та допомагає людям та організаціям отримувати фінансові сертифікати та позначення. Вони підтримають наших студентів, надаючи їм доступ до навчальних матеріалів, онлайн-банки запитань та пробні тести, а також макетування іспитів. Вони також запропонують підтримку викладачів і 1-2-1 сеанси.

Студенти зараховуються до програми CFA, щоб створити міцну основу передового інвестиційного аналізу та навички управління портфелем в реальному світі. Підготовка до іспиту рівня I є першим кроком до отримання сертифікатів Chartered Financial Analyst ® (CFA), найбільш шанованого та визнаного інвестиційного призначення в світі.

Торгова BootCamp тиждень

Разом з Amplify Trading, глобальною компанією з фінансової торгівлі та навчання, ми пропонуємо протягом тижня торгові BootCamp для магістра бухгалтерського обліку, магістра бухгалтерського обліку та фінансів, MSc Finance та MSc Quantitative Financial студентів курсу.

 • досвід живих торговельних майданчиків, що надається двома досвідченими трейдерами з спеціалізованим програмним забезпеченням
 • взаємодіяти з сучасними фінансовими ринками та застосувати теорію класу на практиці
 • дивитись живі новини, економічні дані та геополітичні події, а також використовувати свої знання та навички в торгівлі різними класами активів
 • фантастична можливість підготувати вас до успішної кар'єри після закінчення навчання.

Amplify Trading - це міжнародна фірма з фінансової торгівлі та навчання, яка пропонує навчання деяких найбільших у світі фінансових установ, таких як HSBC, Citigroup та Deutsche Bank. Вони розробили спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість студентам відчути живу торговельну площадку, і двоє досвідчених трейдерів проведуть тижневу підготовку.

Кожен день буде чотири години заняття вранці, після чого буде чотири години торгової практики в другій половині дня. Займаючись новинами, економічними даними та геополітичними подіями, студенти зможуть застосовувати свої розуміння, технічні знання та практику управління ризиками при торгівлі різними класами активів.

Фінансова зона

Фінансова зона в Бізнес-школі "Альянс Манчестер" дає вам доступ до однієї з найбільш повних колекцій спеціалізованих фінансових та бізнесових баз даних у Великій Британії, які використовують провідні дослідники у всьому світі. До них відносяться Bloomberg, Datastream, Thomson ONE, Compustat, WRDS, Capital IQ та багато інших. Дізнайтеся більше про спеціалізовані фінансові та бізнес-бази даних

Особливості

Шанобливе товариство міжнародних партнерів банкірів

Наші курси бухгалтерського обліку та фінансів тепер пов'язані з шанованою компанією міжнародних банкірів (WCIB). Це означає, що щорічно найкраща дисертація з наступних чотирьох курсів отримає премію WCIB вартістю 300 фунтів стерлінгів.

 • Магістр бухгалтерського обліку
 • Магістр бухгалтерського обліку та фінансів
 • Магістр фінансів
 • MSc Quantitative Finance

Переможець також увійде до конкурсу на престижну премію Лінбарда WCIB. Ломбардська премія складається з твердого срібного армадного блюда, чек на 1500 фунтів стерлінгів, однорічний почесний член Компанії та участь у Щорічному банкеті для збору призу.

Деталі курсу одиниць

Курс складається з обов'язкових і необов'язкових учнів.

Семестр 1

Основні модулі курсу:

 • Вартість активів
 • Міжетнічна економетрика
 • Корпоративна фінансова звітність

Додаткові модулі:

 • Портфельні інвестиції
 • Похідні цінні папери
 • Міжнародна бухгалтерська практика
 • Міжнародні фінанси
 • Міждисциплінарні перспективи бухгалтерського обліку

Семестр 2

Основні модулі курсу:

 • Корпоративні фінанси
 • Якісні методи дослідження

Або

 • Розширений управлінський облік

Or

 • Корпоративне управління

Додаткові модулі:

 • Аналіз фінансової звітності
 • Економетрика часових рядів
 • Злиття
 • Актуальні проблеми емпіричного фінансування
 • Розширений управлінський облік
 • Корпоративне управління
 • Реальні варіанти корпоративних фінансів

Курсова робота та оцінка

Оцінювання проводиться за допомогою навчальних іспитів, курсових робіт, завдань, групової оцінки та презентацій і, нарешті, 60 кредитних дисертацій.

Вимоги до вступу:

Ми звичайно шукаємо ступінь бакалавра з Великобританії з першим або другим класом почестей або зарубіжний еквівалент, з відмінними результатами в галузі бухгалтерського обліку та фінансів.

Оцінюючи вашу академічну репутацію, ми враховуємо ваш середній бал, позицію в класі, посилання та положення установи, в якій ви вивчили вашу кваліфікацію.

Ви повинні мати ступінь в галузі бухгалтерського обліку або фінансів. Ми також можемо розглянути виняткові кандидати зі ступенями з економіки або математики. Ви повинні взяти значну кількість курсів з бухгалтерського обліку та фінансів під час вашого навчання, а також спеціаліст або спеціалізацію в галузі бухгалтерського обліку та / або фінансів у вашому останньому році, з найвищими рівнями, що випускаються в останній рік у сфері бухгалтерського обліку та фінансів. Ви також повинні продемонструвати надійний фон кількісних навичок, економетрики або математики.

Ми можемо розглядати заявників, які вивчають ступінь в області ділового адміністрування, управління бізнесом або комерції, які можуть продемонструвати дуже міцний досвід у галузі бухгалтерського обліку та фінансів на всій їхній ступінь та останній курс спеціалізації в галузі бухгалтерського обліку або фінансування та сильних кількісних навичок. Через конкурентну боротьбу за місця, ми віддаємо перевагу заявникам із ступенем бакалавра в галузі бухгалтерського обліку або фінансів.

Ми настійно рекомендуємо GMAT або GRE для подання заяв на всі наші програми бухгалтерського обліку та фінансування. Ми передбачаємо збалансований баланс із сильною ефективністю у кількісних розділах.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Детальніше

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Згорнути