Магістр з аудиту (магістр)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр аудиту - це спільний курс AuditXcellence у Frankfurt School та FH Mainz. Він пропонується за місцем навчання у Франкфурті та оптимально готує вас до професії аудитора. Вирівняний з вимогами § 8a WPO, курс розроблений таким чином, що досягнуті в ході іспити можуть бути розпізнані у трьох із семи іспитів Wirtschaftsprüfungsexamen. Курс готує студентів до чотирьох іспитів, що залишилися.

мети

Курс широко готується до прийняття керівної посади та спеціально до аудиторського іспиту. Випускники, які прагнуть скласти іспит з WP, мають скласти лише чотири замість семи письмових іспитів, оскільки їхні успіхи під час навчання в областях "Бізнес-адміністрування", "Економіка" та "Господарське право" зараховуються до іспиту. Ступінь закінчується міжнародно визнаним ступенем "магістр наук" з аудиту.

цільова група

Майстер з аудиту орієнтований на працівників аудиторських компаній, які хочуть підготуватися до аудиторського іспиту, інтегрованого в ступінь магістра з науковим ступенем

вимога

  1. Витриманий випускний іспит протягом не менше шести семестрів в університеті в Німеччині або еквівалентний випускний іспит за кордоном.
  2. Знання англійської мови, що дозволяє без обмежень опрацьовувати англомовну спеціалізовану літературу, успішно брати участь у курсах англійської мови та писати письмові роботи англійською мовою та проводити презентації.
  3. Студенти також повинні відповідати наступним вимогам:
    • відповідно Розділ 3 № 1 WPAnrV Завершення тримісячної діяльності відповідно до розділу 1 (1) WPO та три місяці екзаменаційної діяльності відповідно до розділу 2 (2) WPO (практичний досвід) після набуття першої професійної кваліфікації, але до початку магістерської програми та
    • відповідно § 3 № 2 WPAnrV складання вступного іспиту, що враховує частки, що мають відношення до аудиту; час практики повинен бути заповнений під час вступного іспиту. Іспит регламентовано в статутах про вступний іспит для магістра з аудиту.
  4. Готовність роботодавця звільнити працівника в обсязі, необхідному для бажаного ступеня
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Згорнути
Франкфурт , Мюнхен , Штутгарт , Гамбург + 3 Більше Менше