Магістр з аудиту (магістр)

Загальні відомості

Опис програми

Майстер з аудиту є загальноосвітня програма AuditXcellence Frankfurt School та FH Mainz. Він пропонується у Франкфурті на місці навчання і оптимально готується до професії аудитора. Виходячи з вимог § 8а WPO, ступінь курсу однаковий
Передбачається, що іспити, отримані в ході навчання, можна визнати у трьох з семи іспитів з іспиту Wirtschaftsprüfung. Курс готується до чотирьох інших іспитів.

мети
Ступінь підготовки студентів для отримання лідируючих позицій і спеціально для аудиторського іспиту. Випускники, які прагнуть до екзамену WP, повинні скласти лише чотири замість семи письмових іспитів, оскільки їх досягнення в галузі управління бізнесом, економіки та бізнес-права зараховуються до іспиту. Програма ступеня завершується міжнародно визнаною грамотою "Магістр наук" у сфері аудиту.

цільова група
Магістр з аудиту націлений на працівників бухгалтерських фірм, які бажають підготуватися до аудиторського іспиту, інтегрованого в програму магістра з вченим ступенем.

вимога
1. Завершений випускний іспит в ході навчання, що триває принаймні шість семестрів в університеті Німеччини або еквівалентний випускний іспит за кордоном.

2. Знання англійської мови, що повністю дозволяє обробляти англійську мову літератури, успішно брати участь у курсах англійської мови, пишуть письмові документи англійською мовою та виносять презентації.

3. Студенти також повинні відповідати наступним вимогам:

- відповідно § 3 № 1 WPAnrV Виконання тримісячної діяльності відповідно до § 9 абз.1 WPO та тримісячний огляд відповідно до § 9 абз.2 WPO (практичний період) після отримання першої професійної кваліфікації, але до початку магістерської програми

- відповідно § 3 № 2 WPAnrV існування вступного іспиту, який враховує акції, що мають відношення до аудиту; під час вступного іспиту практичний термін повинен бути завершений. Іспит регулюється Статутом доступу до майстра з аудиту.

4. Бажання роботодавця звільнити працівника у межах, необхідних для планованого навчання

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance. Згорнути
Франкфурт , Мюнхен , Штутгарт , Гамбург + 3 Більше Менше